celje

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „celje“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „celje“.

Traumą išsigydęs Gvidas Gineitis sugrįžo į „Serie A“ pirmenybes

Gvidas Gineitis pasveiko po kelio traumos ir jau sugrįžo ant „Torino“ klubo suolo, o 74 minutę buvo išleistas į aikštę rungtynėse, kuriose jo ginamas „Torino“ klubas sužaidė lygiosiomis 0:0 su svečiais „Lecce“ futbolininkais. „Serie A“ lygoje „Torino“ ekipa su 8 taškais rikiuojasi ketvirtoje vietoje. Sekmadienį Slovėnijos lygoje visas rungtynes žaidė krašto gynėjas Pijus Širvys, o jo ginamas „Maribor“ klubas namuose 2:0 įveikė „Koper“ ekipą. Lietuvis 84 minutę gavo geltoną kortelę.
2024-09-16

Armando Kučio debiutas Slovėnijoje – pergalingas įvartis paskutinėmis minutėmis

Slovėnijos lygoje prasidėjo naujasis sezonas ir jis fantastiškai prasidėjo puolėjui Armandui Kučiui. Slovėnijos čempionų titulą ginantis „Celje“ klubas pirmojo turo rungtynėse 2:1 įveikė „Bravo“ ekipą, o pergalingą įvartį pelnė būtent Lietuvos rinktinės puolėjas. Rungtynes ant suolo pradėjęs A.Kučys į aikštę buvo mestas 62 minutę, o pergalingą įvartį lietuvis įmušė 90 minutę. Per pridėtą rungtynių laiką puolėjas dar buvo įspėtas geltona kortele.
2024-07-22

Čempionų lygos atrankoje – puikus Armando Kučio debiutas

Trečiadienį Slovėnijos čempionų „Celje“ gretose debiutavo puolėjas Armandas Kučys, o savo debiuto lietuvis sulaukė UEFA Čempionų lygos atrankoje. Lietuvos rinktinės puolėjo debiutas „Celje“ klube buvo tiesiog puikus ne tik jam asmeniškai, bet ir jo naujajai ekipai, kuri svečiuose net 5:0 sutriuškino Talino „Flora“ žaidėjus bei praktiškai jau užsitikrino vietą antrajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape.
2024-07-11

Elitinis lygis kauniečiams per aukštas

Kauno „Granitas/Karys“ be pergalių baigė pirmąjį EHF Čempionų lygos rankinio turnyro ratą. Užvakar namuose Lietuvos čempionai triuškinamai 21:37 (11:17) nusileido Laško „Celje“ klubui iš Slovėnijos, rašo „Respublika“. „Su varžovais 20 minučių žaidėme lygiai, – bent tuo džiaugėsi „Granito/Kario“ komandos treneris Valdemaras Novickis. – Bet mūsų suolelis labai trumpas. Pagrindiniai žaidėjai negali visas rungtynes žaisti visa jėga“. Kauno komanda vertėsi su 13 žaidėjų, iš kurių 3 – vartininkai.