Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cedi osmanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cedi osmanas“.

„Panathinaikos“ papildęs Cedi Osmanas užtikrintas: „Mes esame geriausi“

Prie Atėnų „Panathinaikos“ komandos prisijungęs Cedi Osmanas teigia, kad jam nebuvo sunku priimti šį sprendimą. „Tai buvo ilgas procesas, bet lengvas pasirinkimas. Daug metų žinau „Panathinaikos“ komandą. Žaidžiau prieš juos, kai buvau vaikas. Erginas Atamanas buvo mano treneris, kai buvau vaikas“, – sakė turkas. Jis tiki, kad su „Panathinaikos“ galima antrus metus iš eilės laimėti Eurolygos titulą. „Todėl čia ir esu. Turime puikią komandą. Jie praėjusiais metais nuveikė įspūdingą darbą.
2024-09-09

Netikėtas posūkis: „Real“ dominęs Cedi Osmanas pasirinko kitą Eurolygos komandą

Atėnų „Panathinaikos“ komanda pasirašė kontraktą su NBA paliekančiu Cedi Osmanu. Tai pats patvirtino PAO savininkas Dimitris Giannakopoulos. Skelbiama, kad turkas su Graikijos čempionais sutartį sudarė iki 2025 m. birželio. Praėjusiame sezone turkas žaidė San Antonijaus „Spurs“ klube ir rinkdavo 6,8 taško bei atkovodavo 2,5 kamuolio. Prieš tai jis šešis sezonus rungtyniavo Klivlando „Cavaliers“ klube ir savo geriausiame sezone rinkdavo po 13 taškų.
2024-09-07

Osmanas toliau lieka „Cavaliers“ gretose

Klivlando „Cavaliers“ komanda nusprendė savo gretose pasilikti Cedi Osmaną. Krepšininkas kitame sezone uždirbs 6,7 mln. JAV dolerių. Turkas nuo pat savo karjeros pradžios NBA gina „Cavaliers“ garbę ir artėjantis sezonas jam bus septintas. Praėjusiame sezone 28 metų atletas rinkdavo 8,7 taško bei atkovodavo 2,3 kamuolio.
2023-06-29

Rekordinis Osmano pasirodymas užtikrino „Cavaliers“ pergalę prieš „Clippers“

Savo namų arenoje pergalę šventė Klivlando „Cavaliers“ (31-21) krepšininkai. Jie užtikrintai 122:99 (31:15, 33:19, 25:23, 33:42) įveikė Los Andželo „Clippers“ (28-25) komandą. Laimėjusiųjų pusėje įspūdingą pasirodymą surengė Cedi Osmanas. Per beveik 22 sužaistas minutes jis sumetė 29 taškus ir pataikė visus 7 mestus tritaškius. Taip turkas pakartojo „Cavaliers“ rekordą ir užfiksavo savo karjeros rezultatyvumo rekordą.
2023-01-30

Osmano ir Šenguno duetas nukalė turkams pergalę prieš Bulgarus

Antrąją pergalę Europos čempionato A grupėje pasiekė Turkijos (2/0) rinktinė, kuri 101:87 (31:29, 19:23, 25:19, 26:16) pranoko Bulgarijos (0/2) krepšininkus.
2022-09-03

Europos čempionato A grupė: patobulėję turkai, kartų kaitą išgyvenantys ispanai ir nuožmi kova grupėje

Jau netrukus prasidės Europos krepšinio čempionatas, kuriame matysime kiekvienos rinktinės kelionę dėl išsvajoto tikslo – aukso medalių. Čempionate varžysis 24 rinktinės. Keturiose grupėse žais po šešias komandas. Į kitą etapą pateks pirmąsias keturias vietas grupėse užėmusios rinktinės. Grupių etape laukia itin intriguojančių ir įdomių mūšių, tad portalas tv3.lt pristatys visas Europos čempionato grupių komandas. Šįsyk Jūsų dėmesiui – A grupės apžvalga.
2022-08-27

Turkai išrikiavo pajėgas olimpinio krepšinio atrankos turnyrui

Vyriausiasis Turkijos rinktinės treneris Orhunas Ene’as paskelbė 14 žaidėjų sąrašą, kurie vyks į Kanadą kautis dėl olimpinio kelialapio. Tiesa, dar dviejų žaidėjų paslaugų bus atsisakyta birželio 27-ąją. Rinktinės sudėtyje galima išvysti ir neseniai Turkijos pilietybę priėmusį Shane’ą Larkiną, kuris jau spėjo komandai padėti ir Europos čempionato atrankos varžybose.
2021-06-23

Europos čempionė Slovėnija kritinėje padėtyje, greičiausiai nežais pasaulio pirmenybėse

Dar vieną pralaimėjimą FIBA atrankoje į kitų metų pasaulio krepšinio čempionatą patyrusį Europos čempionė Slovėnija atsidūrė kritinėje padėtyje. Dabar juos išgelbėtų stebuklui prilygstantis scenarijus. Niekaip ryškiausių žvaigždžių atrankos varžyboms nesurenkanti Slovėnija pirmadienį I grupėje 77:86 pralaimėjo Turkijai. Dabar slovėnus nuo reikiamos trečios grupės vietos skiria net trys pergalės, o liko sužaisti ketverios rungtynės.
2018-09-18

Karaliaus trigubas dublis pergalės neatnešė

Karaliumi vadinamas LeBronas Jamesas surinko trigubą dublį, bet to pergalei buvo maža – Klivlando „Cavaliers“ šiąnakt NBA rungtynėse namie 117:126 (31:37, 31:36, 35:30, 20:23) pralaimėjo Denverio „Nuggets“ krepšininkams. Svečiai atitrūko pirmojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo dviženklę persvarą – 31:21. Nors „Cavaliers“ priartėjo, „Nuggets“ antrajame ketvirtyje vėl pabėgo – 71:57. Šeimininkai nepasidavė ir nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.
2018-03-04

Kelias finalo link. Kas laukia lietuvių?

Šiandien prasideda Europos krepšinio čempionato aštuntfinaliai. tv3.lt paanalizavo, kokį kelią reikėtų nueiti lietuviams, norintiems ketvirtąkart istorijoje užsikabinti aukso medalius. Aštuntfinaliai Vokietija – Prancūzija Vokiečiai į aštuntfinalį pateko kaip antra B grupės komanda, prancūzai – trečia A grupės ekipa. Tačiau vargu, ar Vokietijos rinktinę verta vadinti poros favorite. Vokiečiai turi neabejotiną lyderį Dennisą Schroderį.
2017-09-09

Latviai viską sudėliojo į vietas, rumunas surinko trigubą dublį

Finišavo Europos krepšinio čempionato grupių etapas. Jį baigė latvių ir juodkalniečių pergalės. Latvijos rinktinė 89:79 (24:12, 23:16, 22:25, 20:16) įveikė šeimininkus turkus, užėmė antrąją vietą grupėje ir išvengė akistatos su ispanais.
2017-09-07

D grupė: trivaldystė, kurioje latviai

Realiausias Europos krepšinio čempionato D grupės scenarijus – trys rinktinės, surinkusios vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Tai – latviai, serbai bei rusai. Grupės planus antradienį sujaukė latviai. Kaimynai 84:69 (12:15, 22:29, 18:8, 32:17) nugalėjo rusus ir privertė juos suklupti pirmąjį kartą.
2017-09-06

Pirmadienį baigė sunki serbų pergalė

Europos krepšinio čempionato pirmadienį baigė sunki Serbijos rinktinės pergale. Serbai 80:74 (21:13, 15:18, 17:14, 27:29) nugalėjo šeimininkus turkus. Serbijos komanda pirmojo ketvirčio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (21:10). Turkai ketvirtojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį (59:57), bet tada iniciatyvą perėmė serbai ir užtikrintai finišavo.
2017-09-05

Lietuvių grupėje italai žygiuoja be pralaimėjimų

Šeštadienį antrąją pergalę iškovojo italai. Jie laimėjo abejas pirmąsias B grupės rungtynes. Sekmadienį su italais žais lietuviai. Italijos rinktinė 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo ukrainiečius. Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo 19:16, bet italai antrajame perėmė iniciatyvą. Jie po ketvirčio buvo priekyje 43:33. Ukrainiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 58:62, bet tada italai spurtavo 13:0 (75:58) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.
2017-09-03

Nervų karą laimėjo rusai

Europos čempionate sunkią pirmąją pergalę iškovojo Rusijos rinktinė. Ji penktadienį 76:73 (20:15, 16:18, 19:18, 21:22) palaužė pirmenybių šeimininkę Turkijos komandą. Turkai pirmajame kėlinyje buvo priekyje 13:10, bet pralaimėjo atkarpą 0:10 (13:20). Paskutiniajame ketvirtyje porą kartų pirmavo turkai (60:59, 68:66). Pastarąjį sykį rusai spurtavo 8:0 (74:68) ir tapo nebepavejami. Turkijos rinktinė prasižengė 29 kartus, o Rusijos prarado 22 kamuolius.
2017-09-02

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Antrojoje rungtynių pusėje įsibėgėjęs „Olympiakos“ traukinys nuvažiavo į finalo ketvertą

Pirėjo „Olympiakos“ tapo paskutiniąja Eurolygos finalo ketverto dalyve. Ji penktosiose ketvirfinalio serijos rungtynėse namie 87:78 (25:21, 12:20, 26:17, 24:20) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ir triumfavo 3:2. Šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes bei pirmavo 12:5 (4 minutė). „Anadolu Efes“ antrajame kėlinyje pasivijo varžovus – 25:25 (12 min.), o po pirmosios mačo dalies buvo priekyje 41:37. Itin svarbi rungtynių atkarpa – trečiojo kėlinio pradžia. Ją „Olympiakos“ laimėjo 9:0 (46:41 – 23 min.
2017-05-02

Senojo žemyno krepšinio pirmenybių B grupėje Berlyne turkai įveikė vokiečius

Vokietijos sostinėje vykstančio Europos vyrų krepšinio čempionato šešių komandų B grupės turnyre antrą pergalę iškovojo ir į antrą vietą pakilo Turkijos rinktinė. Antradienį antrosiose trečiojo turo rungtynėse Turkijos krepšininkai 80:75 (31:11, 10:13, 19:19, 20:32) įveikė Vokietijos ekipą. 17 taškų prie pergalės prisidėjo Cedi Osmanas, 16 - Semihas Erdenas, po 15 - Ersanas Ilyasova ir Ali Muhammedas.