bournemouth

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bournemouth“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bournemouth“.

Du kartus atsilikinėjęs „Manchester United" galiausiai išsikapstė

Anglijos „Premier" lygos rungtynės tarp „Bournemouth" ir „Manchester United" komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Dominicas Solanke jau susitikimo pradžioje pasinaudojęs varžovo klaida išvedė „Bournemouth“ į priekį 1:0. Bruno Fernandesas sužaidus pusvalandį tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Justinas Kluivertas greitai vėl persvėrė rezultatą „Bournemouth“ naudai pasinaudojęs silpna varžovų gynyba 2:1. B.Fernandesas antrajame kėlinyje sėkmin...
2024-04-14

„Man City“ pasiekė pergalę minimaliu rezultatu prieš „Bournemouth“

Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse „Manchester City“ klubas minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus. „Man City“ pirmajame kėlinyje puikiai žaidė puolime, kūrė vieną progą po kitos, o tai netrukus davė rezultatų.
2024-02-24

„Liverpool“ vietinėje lygoje sutriuškino „Bournemouth“

„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 4:0 sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Alexis Mac Allisteris 20-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas. Tikslaus perdavimo sulaukęs Darwinas Nunezas 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis Neto problemų nesukėlė. Luisas Diazas 35-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Neto dar kartą apgynė savo saugomus vartus.
2024-01-21

„Premier“ lyga: dešimtyje likęs „Liverpool“ vis tiek nugalėjo, o „Man United“ įklimpo į duobę

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 3:1 nugalėjo „Bournemouth“ komandą. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 3-ią minutę įvartį pelnė Antoine‘as Semenyo, tačiau jau 27-ą minutę Luisas Diazas rezultatą išlygino. Persvarą šeimininkai įgijo 36-ą minutę, kai pasižymėjo Mohamedas Salah. Nors 58-ą minutę Alexis Macas Allisteris gavo raudoną kortelę, tačiau jau 62-ą minutę skirtumą padvigubino Diogo Jota.
2023-08-19

„Bournemouth“ pakeitė trenerį: prisiviliojo strategą iš Ispanijos klubo

Pirmadienį „Bournemouth“ netikėtai atleido Gary O‘Neilą bei netrukus paskelbė, kad iš Ispanijos klubo „Rayo Vallecano“ prisiviliojo strategą Andoni Iraola. A.Iraola sutartis su „Rayo Vallecano“ baigėsi šį sezoną, o su klubu jis „La Liga“ pirmenybėse užėmė 11-ą vietą. 40-metis strategas „Rayo Vallecano“ į Ispanijos aukščiausią lygą atvedė 2020/21 m. sezone, o kitais metais nužygiavo iki pat „Copa del Rey“ pusfinalio.
2023-06-19

Premier lygoje – „Chelsea“ ir „Tottenham" pralaimėjimai

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:2 turėjo pripažinti „Brighton“ futbolininkų pranašumą. Evano Fergusono 10-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Conoras Gallagheris 13-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Kaoru Mitoma 26-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga sėkmingai atrėmė kamuolį.
2023-04-15

Po skambios pergalės „Liverpool“ Anglijoje krito prieš autsaiderius

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Bournemouth“ futbolininkų pranašumą. Svečiai pirmieji mače pelnė įvartį, kai Cody Gakpo 13-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.
2023-03-11

„Man United" klubas „Premier" lygoje iškovojo triuškinamą pergalę

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Casemiro 23-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Luke’as Shaw 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0. Jaidonas Anthony 59-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas Davidas De Gea meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-01-04

„Premier“ lygoje – užtikrinta „Chelsea“ klubo pergalė

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukęs Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Bournemouth“ futbolininkus.
2022-12-27

„Premier“ lyga: „Chelsea“ krito prieš „Brighton“, „Tottenham“ stebuklingai išsigelbėjo

Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3 – 2 įveikė „Bournemouth“ futbolininkus. Kiefferis Moore‘as 22-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Bournemouth“ ekipą į priekį 1:0. Benas Daviesas 49-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-10-29

Pirmasis atleidimas šio sezono „Premier“ lygoje: darbo neteko „Bournemouth“ treneris

Trečiadienį buvo atleistas pirmasis naujojo sezono Anglijos „Premier“ lygos komandos treneris. Po to, kai „Bournemouth“ ekipa 0:9 pralaimėjo „Liverpool“, komandos vadovai nusprendė atsisveikinti su Scottu Parkeriu. „Bournemouth“ sezoną pradėjo pergalingai, kai 2:0 nugalėjo „Aston Villa“, tačiau tada patyrė tris pralaimėjimus iš eilės. Viso per pastarąsias tris rungtynes jie praleido 16 įvarčių ir nei karto nepasižymėjo.
2022-08-30

Išliejo pyktį: „Liverpool“ varžovams atseikėjo 9 įvarčius ir šventė pirmą pergalę Anglijoje

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose net 9:0 nušlavė „Bournemouth“ futbolininkus. Luisas Diazas jau 3-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0. Harvey Elliottas 6-ąją minutę iš tolimesnės distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0. Trentas Alexanderis-Arnoldas 28-ąją minutę galingu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo jau net 3:0. Roberto Firmino 31-ąją minutę taip pat ti...
2022-08-27

„Arsenal“ prasibrovė į kitą FA taurės etapą

Anglijos Futbolo asociacijos (FA) taurėje pirmadienio vakarą buvo žaidžiamas vienas mačas, kuriame pergalę ir bilietą į kitą etapą iškovojo Londono „Arsenal“ klubas. Mikaelio Artetos auklėtiniai išvykoje 2:1 įveikė „Bournemouth“. Pirmajame kėlinyje „Arsenal“  į priekį vedė jaunimas – 5-ąją minutę pasižymėjo Bukayo Saka, o kėlinio viduryje rezultatą padidino Edwardas Nketiahas.
2020-01-28

„Chelsea“ netikėtai pralaimėjo Londone

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje patyrė netikėtą pralaimėjimą namuose 0:1 turėjo pripažinti „Bournemouth“ futbolininką pranašumą. Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Masonas Mountas 8-ąją minutę atliko smūgį, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį. Tammy Abrahamo 17-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Willianas 39-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovų gynėjai sėkmingai sustabdė varžovų išpuolį.
2019-12-14

10 įvarčių per 3 rungtynes: „Man City“ smūgiai patiesė „Bournemouth“

Čempiono titulą ginantis „Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 3:1 nugalėjo „Bournemouth“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę. Taip pat Mančesterio klubas jau dabar yra rezultatyviausias visoje lygoje, su dešimt įvarčių per trejas rungtynes. Davidas Silva jau 8-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti. Ispanijos futbolininko smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas.
2019-08-25

„Tottenham“ paleido vėjais progą užsitikrinti vietą Čempionų lygoje

Londono „Tottenham“ klubas neišnaudojo galimybės užsitikrinti vietą kito sezono UEFA Čempionų lygoje. Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos 37-ojo turo rungtynėse „Tottenham“ išvykoje 0 – 1 pralaimėjo AFC „Bournemouth“ ekipai. Vienintelį susitikimo įvartį 90-ąją minutę mušė Nathanas Ake. „Tottenham“ klubas šias rungtynes baigė devyniese – 43 min. raudoną kortelę prieš save išvydo Son Heung-Minas, visai netrukus toks pats likimas ištiko ir jo komandos draugą Juaną Foythą (48 min.
2019-05-04

Įvarčius toliau mušantis gabonietis išplėšė pergalę „Arsenal“ ekipai

Po trijų lygiųjų iš eilės pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Unai Emery auklėtiniai išvykoje 2:1 (1:1) įveikė „Bournemouth“ futbolininkus Pergalingą įvartį 67-ąją minutę pelnė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Tai buvo aštuntasis gaboniečio įvartis „Premier“ lygoje šiame sezone. Prieš tai į savus vartus 30 min. įsimušė „Bournemouth“ saugas Jeffersonas Lema, o rezultatą pirmo kėlinio pabaigoje buvo išlyginęs Joshua Kingas.
2018-11-25

„Manchester United” išplėšė dramatišką pergalę prieš „Bournemouth”

Šeštadienio popietę Anglijos „Premier” lygoje buvo žaidžiamos pirmosios 11-ojo turo rungtynės. Svarbią pergalę svečiuose paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšė „Manchester United” futbolininkai, rezultatu 2:1 (1:1) įveikę „Bournemouth” vienuolikę. Į priekį pirmieji išsiveržė šeimininkai.
2018-11-03

„Chelsea“ pratęsė pergalių seriją ir idealų sezono startą „Premier“ lygoje

Londono „Chelsea“ futbolininkai tęsia puikią sezono pradžią – Maurizio Sarri auklėtiniai namie 2:0 (0:0) palaužė „Bournemouth“ ir įsirašė ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų. Pagal taškus „Chelsea“ susilygino su „Liverpool“ ir žengia Anglijos „Premier“ lygos viršūnėje. „Bournemouth“ tai buvo pirmas pralaimėjimas. „Chelsea“ ilgą laiką kankinosi ir strigo tankioje varžovų gynyboje, kurią pralaužė tik 72-ąją minutę, kai pasižymėjo po keitimo pasirodęs Pedro.
2018-09-01

Anglija: nutrauktas žvaigždės prakeiksmas ir penki įvarčiai Londono derbyje

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Londono „Chelsea“ savo stadione 3:2 (2:2) palaužė to paties miesto „Arsenal“ futbolininkus. Keturi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Puikiomis progomis nepasinaudojo iš dėkingų padėčių į vartus nepataikę „Arsenal“ lyderiai Mesutas Ozilas ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Į kiekvieną šių momentų įvarčiais atsakė „Chelsea“. 9-ąją minutę po Marcoso Alonso perdavimo iš kairės įmušė Pedro.
2018-08-18

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Edvino Gertmono komanda išsigelbėjo rungtynėse su „Borussia“

Edvino Gertmono atstovaujama „Rennes“ praleido itin greitą įvartį, bet išsigelbėjo per pridėtą rungtynių laiką. Draugiškas futbolo mačas Austrijoje su Dortmundo „Borussia“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Vokietijos klubą 2-ąją minutę į priekį išvedė Lukaszas Piszczekas. „Rennes“ rezultatą išlygino 91-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo Romainas Del Castillo. E. Gertmonas – vienintelis Reno komandos futbolininkas, likęs ant atsarginių žaidėjų suolo.
2018-08-03

Tikra drama: „West Bromwich Albion“ įvarčiu per pridėtą laiką išsaugojo viltį

„West Bromwich Albion“ viltis likti Anglijos „Premier“ lygoje – gyva. Čempionato autsaideriai per pridėtą paskutinių namų rungtynių laiką 1:0 (0:0) palaužė vienus lyderių Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. 92-ąją minutę po kampinio kilo sumaištis, kuria pasinaudojo Jake’as Livermore’as. „West Bromwich Albion“ savo sąskaitoje turi 31 tašką ir pakilo iš turnyro lentelės dugno – į 19-ąją poziciją. Vest Bromičo komanda aplenkė „Stoke City“ (30 tšk.
2018-05-05

Po pergalės – „Manchester City“ titulo laukimas

„Manchester City“ žengė dar vieną tvirtą žingsnį Anglijos „Premier“ lygos titulo link. Šįkart „miestiečiai“ svečiuose 3:1 (2:1) nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus. 22-ąją minutę įmušė Gabrielis Jesusas, 72-ąją – Raheemas Sterlingas. 25-ąją 11 metrų baudinį realizavo Ilkay Gundoganas. „Tottenham Hotspur“ neišgelbėjo 42-ąją minutę pelnytas Christiano Erikseno įvartis. „Manchester City“ (87 taškai) užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje.
2018-04-14

„Tottenham“ tragedija: Harry Kane’as ilgam iškrito iš rikiuotės

Didžiulė netektis vieno Anglijos „Premier“ futbolo lygos lyderių stovykloje. 24-erių Londono „Tottenham Hotspur“ žvaigždė Harry Kane’as nežais iki šešių savaičių. H. Kane’as traumą patyrė praėjusiame „Premier“ lygos ture. Puolėjas rungtynėse svečiuose susidūrė su „Bournemouth“ vartininku Asmiru Begovičiumi. Snaiperiui pažeisti šoniniai raiščiai ir dešinė kulkšnis. Tyrimai užtruko, nes gydytojai laukė, kol patinimas nuslūgs. Puolėjas sekmadienį 34-ąją minutę pakeistas.
2018-03-14

Anglijos futbolo čempionate – įspūdingas P.Aubameyango „suktukas“ ore po įvarčio

Anglijos futbolo „Premier“ lygos čempionate šeštadienį sužaistos dvejos 30-o turo rungtynės. Pirmoje akistatoje Londono „Arsenal" futbolininkai namuose 3:0 (1:0) nesunkiai susitvarkė su „Watford" vienuolike.
2018-03-11

Anglijoje – „Spurs“ pergalė ir neįtikėtinas „Leicester City“ išsigelbėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje svarbią pergalę iškovojo dėl vietos prizininkų trejete kovojanti Londono „Tottenham Hotspur“. Stebuklingai išsigelbėjo „Leicester City“ futbolininkai, rezultatą išlyginę 97-ąją minutę. „Tottenham Hotspur“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Huddersfield Town“. Abu įvarčius pelnė Son Heung-Minas (27, 54 minutėmis). Jam rezultatyvius perdavimus atliko Dele Alli ir Harry Kane’as.
2018-03-03

„Arsenal“ per 16 minučių įmušė keturis įvarčius

Anglijoje rezultatyviausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 4:1 (4:0) sutriuškino to paties miesto „Crystal Palace“. Visi įvarčiai kirto per 16 žaidimo minučių – iki 22-osios. 6-ąją įmušė Nacho Monrealis, 10-ąją – Alexas Iwobi, 13-ąją – Laurentas Koscielny, 22-ąją – Alexandre’as Lacazette’as. N. Monrealis ne tik pelnė pirmąjį įvartį, o ir rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie antrojo bei trečiojo.
2018-01-20

Paviešintos metų pajamos: piniguose maudėsi „Manchester United“

Paviešintos pajamos, kurias futbolo klubai uždirba per metus. Pirmojoje vietoje rikiuojasi „Manchester United“. Anglijos klubo pajamos siekia 611 milijonų svarų sterlingų. Suma, lyginant su ankstesniais metais, padidėjo 32 procentais. Tai – didžiausias augimas tarp visų futbolo klubų. Tam įtakos turėjo „Manchester United“ sugrįžimas į UEFA Čempionų lygą ir padidėjusios pajamos už Anglijos „Premier“ lygos transliacijas.
2018-01-17

Anglijos „Premier“ lygoje - smūgis „Arsenal“ ambicijoms

Londono „Arsenal“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygos 23-ojo turo rungtynėse patyrė nesėkmę. „Arsenal“ išvykoje 1:2 (0:0) nusileido „Bournemouth“ komandai, nors pirmieji pelnė įvartį. Svečius į priekį išvedė Hectoras Bellerinas, pasižymėjęs 52-ąją minutę. 70-ąją minutę rezultatą lygino Callumas Wilsonas, o dar po keturių minučių šeimininkus į priekį vedė Jordonas Ibe. „Arsenal“ pralaimėjimas neleido priartėti prie penktosios vietos - jie su 39 taškais liko šešti.
2018-01-14

FA taurė: į kitą etapą žengė ne visos „Premier“ lygos komandos

Anglijoje vyksta FA taurės trečiojo etapo rungtynės. Jos stipriausioms šalies komandoms susiklostė skirtingai. Didžiausia sensacija užfiksuota Koventryje, kur pasirodymą baigė „Stoke City“, 1:2 (0:1) pralaimėjusi ketvirtojo Anglijos diviziono „Coventry City“. Rezultatą 54-ąją minutę 11 metrų baudiniu buvo išlyginęs Charlie Adamas.
2018-01-06

Šventinį „Premier“ lygos turą pradėjo kurioziškas „Bournemouth“ išsigelbėjimas

Callumas Wilsonas įmušė kuriozišką išlyginamąjį įvartį ir išplėšė savo komandai tašką. „Bournemouth“ svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Brighton & Hove Albion“ futbolininkais. Šventinį 22-ąjį Anglijos „Premier“ lygos turą įvarčiu iš aštraus kampo pradėjo šeimininkų saugas Anthony Knockaertas. Jam 5-ąją minutę asistavo Jose Izquierdo, o šį į priekį išvedė Pascalis Grossas. 33-ąją minutę už galvos griebėsi Steve’as Cookas.
2018-01-01

„Premier“ lygoje – kalėdiniai „United“ ir „Bournemouth“ stebuklai

Kalėdinį Anglijos „Premier“ lygos stebuklą sukūrė „Manchester United“ futbolininkai. Jie išsigelbėjo ir namie 2:2 (1:2) sužaidė su „Burnley“. „Manchester United“ gretose dubliu pasižymėjo Jesse Lingardas (53, 91 minutė). „Burnley“ įvarčius pelnė Ashley Barnesas (3 min.) bei Stevenas Defouras (36 min.). Panašiai išsigelbėjo ir „Bournemouth“, namie 3:3 (1:1) išsiskyręs su Londono „West Ham United“. Pastarųjų neišgelbėjo Marko Arnautovičiaus dublis (81, 89 min.
2017-12-26

„Premier“ lyga: nesustabdoma „Man City“ ir Harry Kane’o „hetrikas“

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau nesustabdoma lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Bournemouth“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Sergio Aguero. Jis kamuolį į vartus siuntė 27 ir 79 minutėmis. Argentinietis 53-ąją minutę asistavo Raheemui Sterlingui. Šis 85-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą Danilo. „Hetriku“ pasižymėjo Londono „Tottenham Hotspur“ uraganas – Harry Kane’as. Jis įmušė 7, 69 ir 79 minutėmis.
2017-12-23

Ar „Arsenal“ nutrauks mūšių su „Liverpool“ prakeiksmą?

Londono „Arsenal“ futbolininkai penkeriose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse iš eilės negali įveikti „Liverpool“ klubo. Šios dvi garsios komandos vėl susitiks šiandien, 19-ojo turo mače. Šį savaitgalį baigsis pirmasis čempionato ratas. „Arsenal“ ir „Liverpool“ bei dar tris dvikovas savaitgalį tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. „Arsenal“ ir „Liverpool“ yra turnyro lentelės kaimynai.
2017-12-22

„Premier“ lyga: „Arsenal“ ir „Liverpool“ nesugebėjo įveikti autsaiderių

Trečiadienį sužaistos septynerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Neapsieita be netikėtumų. „Liverpool“ namie be įvarčių sužaidė su „West Bromwich Albion“, o Londono „Arsenal“ – svečiuose su to paties miesto „West Ham United“. Varžovų nepasigailėjo lygos lyderis „Manchester City“. Jis svečiuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Swansea City“. Dubliu pasižymėjo Davidas Silva (27, 52 minutės). Po įvartį pridėjo Kevinas De Bruyne (34 min.) ir Sergio Aguero (85 min.
2017-12-14

Atsitiesė: „Tottenham Hotspur“ įmušė penkis įvarčius

Ketverių iš eilės nelaimėtų „Premier“ lygos rungtynių seriją su trenksmu nutraukė Londono „Tottenham Hotspur“. Anglijos vicečempionai šeštadienį namie 5:1 (1:0) sutriuškino „Stoke City“ futbolininkus. Dubliu pasižymėjo Harry Kane’as (54, 65 minutėmis). Po įvartį pridėjo Heung-Min Sonas (53 min.) ir Christianas Eriksenas (74 min.). Kamuolys pirmąkart vartuose atsidūrė po to, kai jį į savuosius vartus nukreipė Ryanas Shawcrossas (21 min.
2017-12-09

„Premier“ lygoje krito dar vieno trenerio galva

„West Bromwich Albion“ verčia naują puslapį klubo istorijoje. Komanda atleido nuo 2015-ųjų jai vadovavusį trenerį Tony Pulisą. „West Bromwich Albion“ permainų ėmėsi po savaitgalio.
2017-11-20

„Premier“ lygoje – keturios pergalės 1:0

Ketverios šeštadienio Anglijos „Premier“ futbolo lygos rungtynės baigėsi vienodais rezultatais – 1:0. Fantasišką pergalę iškovojo „Bournemouth“ komanda. Ji svečiuose 1:0 (0:0) nugalėjo „Newcastle United“. Tris taškus lėmė 92-ąją minutę pelnytas įvartis. Po Andrew Surmano perdavimo įmušė Steve’as Cookas. „Burnley“ taip pat pasiekė pergalę išvykoje – 1:0 (0:0) palaužė „Southampton“. 81-ąją minutę asistavo Johannas Bergas Gudmundssonas, o įmušė Samas Vokesas.
2017-11-04

„Premier“ lyga: pirmauja Mančesterio klubai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo Mančesterio klubai – „City“ ir „United“. Šių komandų futbolininkai pirmauja čempionate. Lygos lyderių mūšį 1:0 (0:0) laimėjo „Manchester United“, namie įveikęs Londono „Tottenham Hotspur“. Pergalingą įvartį 81-ąją minutę įmušė Anthony Martialis, pasižymėjęs po Romelu Lukaku perdavimo.
2017-10-28

Vargas su antrojo diviziono klubais: „Arsenal“ žaidė pratęsimą, „City“ mušė baudinius

Anglijos futbolo lygos taurės varžybos netapo lengvu pasivaikščiojimu favoritams. „Premier“ lygos lyderė „Manchester City“ namie niekaip negalėjo atrakinti Vulverhamptono „Wanderers“ vartų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, pratęsimas – irgi 0:0. Teko mušti 11 metrų baudinius. Tiksliai smūgiavo „City“ futbolininkai Kevinas De Bruyne, Yaya Toure ir Leroy’us Sane.
2017-10-25

„Premier“ lygos lyderiai iš Mančesterio sužaidė skirtingai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena. „Manchester United“ krito Hadersfilde. Tuo metu „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę. „Manchester United“ 1:2 (0:2) pralaimėjo „Huddersfield Town“. Šeimininkai varžovus pritrenkė dviem įvarčiais per penkias minutes. 28-ąją įmušė Aaronas Mooy, 33-ąją – Laurentas Depoitre. „Manchester United“ metėsi į priekį ir siekė atsitiesti. 78-ąją minutę taikliai smūgiavo Marcusas Rashfordas. Tačiau Mančesterio futbolininkai taškų neiškovojo.
2017-10-21

Cristiano Ronaldo ir Harry Kane'as susitinka Čempionų lygoje

Atėjo metas, kai Cristiano Ronaldo pasitinka rungtynes, kuriose jis nebus daugiausia įvarčių štampuojantis puolėjas. Harry Kane'as yra įmušęs penkis per du Čempionų lygos grupės mačus. C. Ronaldo pelnęs keturis. Du puikūs puolėjai susitiks antradienį, kai čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ Ispanijos sostinėje priims „Tottenham Hotspur“. Tai bus H grupės lyderių dvikova. Prieš ją H. Kane'as sulaukė pagarbos iš Madrido komandos trenerio Zinedine'o Zidane'o. „Įvykiai jam klostosi palankiai.
2017-10-17

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

Į Lietuvą atvyks 54 kartus už mūsiškius brangesnė Anglijos rinktinė

Savaitgalį Vilnių užplūs Anglijos futbolo gerbėjai. Sekmadienį šalies sostinėje vyks paskutinės 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės Lietuva – Anglija. Svečių rinktinė – perpildyta futbolo žvaigždžių. Komandos vertė – 54 kartus didesnė nei Lietuvos ekipos. Brangiausi – žinomiausi futbolininkai Futbolo portalas „transfermarkt.com“ visą Lietuvos rinktinę vertina 9,525 milijono eurų. Šią kainą kelia du bene žinomiausi komandos futbolininkai – Lukas Spalvis ir Fedoras Černychas.
2017-10-06

„United“ varžovus triuškino, „Leicester City“ toliau buksuoja

Šeštadienį sužaistos dar penkerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Čempionato lyderis „Manchester United“ savo aikštėje 4:0 (2:0) sutriuškino Londono „Crystal Palace“. Tuo metu 2016-ųjų Anglijos futbolo čempionas „Leicester City“ toliau buksuoja. „United“ du įvarčius pelnė Marouane’as Fellaini (35, 49 minutėmis), po vieną – Juanas Mata (3 min.) ir Romelu Lukaku (86 min.). Marcusas Rashfordas atliko du rezultatyvius perdavimus.
2017-09-30

Iš taurės varžybų pasitraukė penki „Premier“ lygos klubai, tarp jų – „Liverpool“

Anglijos lygos taurės varžybose pasirodymą baigė „Liverpool“ futbolininkai. Jie svečiuose 0:2 (0:0) pralaimėjo „Leicester City“. 65-ąją minutę įmušė Shinji Okazaki. Japonas 78-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė Islamas Slimani.
2017-09-20

Laiku prabilęs Jermainas Defoe atvedė komandą į pergalę

34-erių anglas Jermainas Defoe įmušė pergalingą įvartį, o jo atstovaujama „Bournemouth“ šventė pirmąjį sezono laimėjimą – namuose 2:1 (0:0) nugalėjo „Brighton and Hove Albion“ futbolininkus. Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. Po Pascalio Grosso perdavimo 55-ąją minutę įmušė Solly Marchas. 67-ąją minutę rezultatą išlygino Andrew Surmanas. J. Defoe pergalingą įvartį pelnė 73-ąją minutę. Abukart „Bournemouth“ futbolininkams asistavo Jordonas Ibe.
2017-09-15

„Premier“ lygoje – įvarčių lietus

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje lijo įvarčiais. Vienose rungtynėse įmušti du, trejose – po tris, o dar vienose – keturi įvarčiai. Lesteryje susitiko dviejų pastarųjų metų Anglijos čempionai. Laimėjo šiemet titulu džiaugęsis klubas – Londono „Chelsea“ 2:1 (1:0) nugalėjo „Leicester City“. 41-ąją minutę įmušė Alvaro Morata, 50-ąją – N’Golo Kante. 62-ąją minutę šeimininkų viltis atgaivino 11 metrų baudinį realizavęs Jamie Vardy.
2017-09-09

Milžinų mūšyje „Liverpool“ aiškinsis santykius su „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygos trečiajame ture didžiausią susidomėjimą kels šios šalies milžinų „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“ futbolininkų dvikova. Vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso savaitgalį parodys penkerias rungtynes. Sekmadienį Londono komandoje aikštėje jau turėtų pasirodyti po traumos atsigavęs Alexis Sanchezas. Po diskvalifikacijos žais ir Laurent‘as Koscielny.