Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Bilius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Bilius“.

Lietuva sieks Rusijos ir Baltarusijos paralimpinių komitetų suspendavimo

Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius kitą savaitę viešės Vokietijos mieste Bonoje, kur lapkričio 16 d. įvyks neeilinė Tarptautinio paralimpinio komiteto Generalinės asamblėjos sesija. Vienas iš aktualiausių darbotvarkės klausimų čia bus Rusijos ir Baltarusijos paralimpinių komitetų suspendavimas dėl šių valstybių karinės agresijos prieš Ukrainą.   „Mūsų pozicija nesikeičia – Rusijos ir Baltarusijos paralimpinių komitetų narystė turi būti sustabdyta.
2022-11-08

Pirmas toks parašas Europoje: Lietuvoje nebelieka neįgalaus ir sveiko – visi lygūs

Lietuva žengia drąsiausią žingsnį Europoje. Šalyje dings žmoniu skirstymas į neįgaliuosius ir sveikuosius. Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) ir Lietuvos paralimpinis komitetas (LPAK) ketvirtadienį pasirašė sutartį, kuri nurodo, kad Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas bent artimiausius ketverius metus visiems sportininkams vyks kartu, tuo pačiu metu ir tokiomis pačiomis sąlygomis.
2020-06-18

Po slaptų vedybų Bilius nutraukė tylą: papasakojo apie santykius su Žeimyte

Kai vieną saulėtą rugpjūčio penktadienio popietę susituokė žurnalistė Daiva Žeimytė ir parolimpinių žaidynių čempionas Mindaugas Bilius – tai tapo staigmena daugeliui lietuvių. Nors pora savo gyvenimą laiko po devyniais užraktais, vis dėlto pats M. Bilius atskleidė kelias detales apie judviejų šeimą.
2018-10-25

Triumfas parolimpinėse žaidynėse: lengvaatletis Mindaugas Bilius iškovojo auksą!

Lengvaatletis Mindaugas Bilius Rio de Žaneire vykstančiose parolimpinėse žaidynėse trečiadienį iškovojo aukso medalį rutulio stūmimo rungtyje. Penktuoju bandymu M.Bilius rutulį išstūmė 16,80 metrų ir stipriai aplenkė sidabrą iškovojusį kiną Xia Dongą ir uzbeką Khusniddiną Narbekovą. X.Dongas rutulį išstūmė 16,06 metrų, o K.Narbekovas - 15,17 metrų. Prieš maždaug savaitę prasidėjus parolimpinėms žaidynėms M.Bilius laimėjo sidabrą ir disko metimo rungtyje.
2016-09-15

Lietuvos plaukimo rinktinė: svarbiausi rezultatai bus pasaulio čempionate Kazanėje

Vis labiau artėja šio sezono svarbiausios plaukimo varžybos – Pasaulio čempionatas Kazanėje. Liepos 24 – rugpjūčio 9 dienomis Tatarstano sostinėje vyksiančioms varžyboms atsakingai rengiasi ir Lietuvos plaukimo rinktinė, vadovaujama vyr. trenerio Žilvino Ovsiuko. Dėmesys - Kazanei Pastaruoju metu Lietuvos plaukikai spindėjo tarptautinėse varžybose Prancūzijoje ir Italijoje. Aukso medalius iškovojo Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis, asmeninius rekordus gerino kiti lietuviai.
2015-06-18

Neįgaliųjų Europos lengvosios atletikos čempionate lietuviai iškovojo 5 medalius

Šeštadienį, rugpjūčio 23 d. pasibaigė 2014 m. IPC (Tarptautinio parolimpinio komiteto) Europos lengvosios atletikos čempiontas. Šiame čempiontate dalyvavo 11 Lietuvos neįgaliųjų sportininkų: Ramunė Adomaitienė, Mindaugas Bilius, Simonas Kurutis, Mindaugas Bernotas, Juozas Eigminas, Jonas Spudis, Modestas Grauslys, Ramūnas Verbavičius, Donatas Dundzys, Rolandas Urbonas ir Irena Perminienė.
2014-08-25

M. Bilius tapo Europos neįgaliųjų rutulio stūmimo rungties čempionu

Didžiojoje Britanijoje pasibaigusiose Tarptautinio parolimpinio komiteto (IPC) organizuojamose Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos pirmenybėse judėjimo negalią (neįgalumo indeksas F37) turintis Mindaugas Bilius šeštadienį pelnė aukse medalį rutulio stūmimo rungtyje - 15,15 m. Antrasis Lietuvos atstovas šioje rungtyje - Donatas Dundzys - tarp šešių dalyvių užėmė penktą vietą, pasiekęs asmeninį rekordą (12,56 m). Sidabro medalis šioje rungtyje atiteko lenkui Tomaszui Blatkiewicziui (13,58 m), ...
2014-08-23

Rutulio stūmikas M. Bilius Londono parolimpinėse žaidynėse – šeštas

Londono parolimpinių žaidynių judėjimo negalią turinčių vyrų rutulio stūmimo varžybose trečiadienį Lietuvos atstovas Mindaugas Bilius užėmė šeštąją vietą. 30-metis lietuvis rutulį nustūmė 15 m 16 cm ir pagerino asmeninį rekordą. Sėkmingiausias buvo trečiasis M. Biliaus bandymas. Pirmuoju mėginimu jis įrankį nustūmė 14 m 38 cm, ketvirtuoju - 14 m 7 cm, penktuoju - 14 m 36 cm, šeštuoju - 14 m 73 cm, o antrasis bandymas nebuvo įskaitytas. Nugalėjo 28-erių metų kinas Xia Dongas.