besiktas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „besiktas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „besiktas“.

Čempionų lygoje – triuškinama „Manchester City“ pergalė ir pirmieji „Sporting“ taškai

Po trijų savaičių pertraukos antradienį tęsėsi UEFA Čempionų lygos kovos. Ankstyviausiai prasidėjo A ir C grupių kovos. A grupėje užtikrintą ir svarbią pergalę šventė Anglijos čempionai „Manchester City“, kurie išvykoje 5:0 pranoko „Brugge“ ekipą. Svečiai visus reikalus sutvarkė jau pirmame kėlinyje. Sužaidus pusvalandį po gero komandos draugo perdavimo pasižymėjo gynėjas Joao Cancelo, o likus kelioms minutėms iki pertraukos 11 m. baudinį realizavo Riyadas Mahrezas.
2021-10-19

Žalgiriečiai sieks apsunkinti „Sevilla“ gyvenimą

Ketvirtadienį vėlai vakare Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Europos lygos trečiojo atrankos varžybų etapo rungtynėse susitiks su „Sevilla“ futbolininkais. Mačo išvakarėse žalgiriečiai išbandė ir pagrindinės varžovų arenos veją. Išėję į 45 tūkst. žiūrovų talpinančio „Ramon Sanchez Pizjuan“ stadiono aikštę, „Žalgirio“ žaidėjai neslėpė susižavėjimo tikro futbolo dvasia alsuojančia aplinka.
2018-08-09

„Žalgirio“ gynėjų liniją papildys Nate‘as Woltersas

Kauno „Žalgirio“ komandą sustiprins 27 metų gynėjas Nate‘as Woltersas. Su 193 cm ūgio žaidėju Lietuvos čempionai sudarė sutartį pagal formulę „1+1“. Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose galintis žaisti krepšininkas turi ir NBA, ir Eurolygos patirties. Jis yra lankęsis ir „Žalgirio“ arenoje, kai 2016–2017 m. sezone atstovavo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipai. „Ieškojome komandinio žaidėjo, o toks N. Woltersas ir yra, – teigė Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius.
2018-07-08

UEFA čempionų lygoje – „Bayern“ vakarėlis ir lygiosios Londone

Antradienio vakarą Europos stadionuose sužaistos dvejos UEFA čempionų lygos aštuntfinalio porų pirmosios dvikovos. Miuncheno „Bayern" futbolininkai namuose net 5:0 (1:0) sutriuškino Stambulo „Besiktas" klubą ir žengė milžinišką žingsnį link ketvirtfinalio. 16-ą rungtynių minutę Turkijos komandos žaidėjas Domagoj Vida baudos aikštelės prieigose nugriovė priešininkų puolėją Robertą Lewandowskį.
2018-02-20

Gedimino Oreliko šou: rezultatyvus žaidimas, išplėštas pratęsimas ir trigubo dublio siekis

Nuostabias FIBA Čempionų lygos rungtynes sužaidė lietuvis Gediminas Orelikas. Krepšininko atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ namuose po pratęsimo 102:93 (21:28, 20:24, 22:19, 23:15, 16:7) nugalėjo Radomo „Rosa“. Šeimininkai, didžiąją rungtynių dalį vijęsi varžovus, iniciatyvą perėmė mačo pabaigoje. Pratęsimą dvitaškiu su pražanga ir taikliu baudos metimu išplėšė G. Orelikas. Per papildomas penkias minutes „Umana Reyer“ varžovams šansų nepaliko.
2018-01-10

Ištraukti Čempionų lygos atkrintamųjų burtai - laukia įspūdingos gigantų kovos

Du favoritai laimėti UEFA Čempionų lygą susitiks jau aštuntfinalyje - pirmadienį ištraukti burtai į vieną porą suvedė Madrido „Real“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“. Į kitą porą burtai suvedė dar du gigantus - „Barcelona“ ir Londono „Chelsea“. Kitos poros: Turino „Juventus“ - Londono „Tottenham“ „Basel“ - „Manchester City“ „Porto| - „Liverpool“ „Sevilla“ - „Manchester United“ Donecko „Shaktar“ - „Roma“ Miuncheno „Bayern“ - Stambulo „Besiktas“...
2017-12-11

Čempionų lyga: „Atletico“ už borto, „Bayern“ susitvarkė su PSG

Turino „Juventus“, „Roma“ ir „Basel“ UEFA Čempionų lygoje prisijungė prie komandų, kurios jau anksčiau buvo užsitikrinusios vietą atkrintamosiose varžybose. Tą lėmė antradienį sužaisti paskutinieji A, B, C ir D grupių mačai.
2017-12-05

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Čempionų lygos burtai suvedė Vokietijos ir Prancūzijos turtuolius

Ketvirtadienį ištraukti UEFA Čempionų lygos grupių turnyro burtai. Jie pirmajame etape suvedė Vokietijos ir Prancūzijos futbolo turtuolius – Miuncheno „Bayern“ bei Paryžiaus „Saint-Germain“. Tai lėmė burtus traukusių karjeras baigusių legendų rankos – italo Francesco Totti ir ukrainiečio Andrijaus Ševčenko.
2017-08-24

Žydrūnas Karčemarskas: alytiškiai – kieti ir užsispyrę vyrukai

Lietuvos mažojo futbolo pirmenybės įgauna pagreitį – šį savaitgalį komandos sužais antrojo etapo rungtynes Alytuje, garsėjančiame talentingų futbolininkų kalve. Alytaus futbolo mokykla gerai žinoma visoje Lietuvoje, nes išugdė ne vieną nacionalinės rinktinės žaidėją. Alytiškiai garsėja ir stipriais vartininkais. Vienas tokių – Turkijos Ankaros „Osmanlispor“ klube žaidžiantis Žydrūnas Karčemarskas. Pokalbis su juo – apie besibaigiantį sezoną ir Lietuvos futbolą.
2017-06-02

Turkijoje Gediminas Orelikas buvo netoli dvigubo dublio

Gediminas Orelikas šeštadienį Turkijoje pelnė 13 taškų ir atkovojo septynis kamuolius. Lietuvio indėlio buvo maža – jo atstovaujama Bandirmos „Banvit“ 69:85 (19:21, 16:28, 21:18, 13:18) svečiuose pralaimėjo Stambulo „Besiktas“. G. Orelikas žaidė 32 minutes, pataikė visus tris dvitaškius, tiek pat tritaškių iš penkių ir vieną baudą iš dvejų. Lietuvis atliko tris rezultatyvius perdavimus. Gediminas buvo antras komandoje pagal rezultatyvumą.
2017-04-15

„Manchester United“ nesugebėjo įveikti belgų, ketvirtfinalius pergalėmis pradėjo ispanai, prancūzai ir olandai

Ketvirtadienį sužaisti pirmieji UEFA Europos lygos ketvirtfinaliai. Juos pergalėmis pradėjo Vigo „Celta“ (Ispanija), Liono „Olympique“ (Prancūzija) ir Amsterdamo „Ajax“ (Olandija). Tituluočiausia ketvirtfinalio dalyvė „Manchester United“ Belgijoje nesugebėjo įveikti Briuselio „Anderlecht“ – 1:1 (1:0). Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po Henrikho Mkhitaryano įvarčio, pelnyto 37-ąją minutę. Pačioje rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Leanderis Dendonckeris.
2017-04-14

Lione kilo riaušės, į aikštę plūdo sirgaliai, rungtynės prasidėjo 45 minutėmis vėliau

UEFA Europos lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp Liono „Olympique“ ir Stambulo „Besiktas“ prasidėjo masinėmis sirgalių riaušėmis. Mačo startas vėlavo 45 minutėmis. Į riaušes teko įsikišti policijai. Neramumai prasidėjo per komandų apšilimą. Sprogimai tribūnuose sirgalius privertė gelbėtis aikštėje. Į įsisiautėjusią tribūną keliavo ir „Olympique“ prezidentas Jeanas Michelas Aulas, siekęs numalšinti sirgalių aistras.
2017-04-13

Europos lygoje – solidus Gediminas Mažeika ir bananą aikštėje valgantis Marcosas Rojo

Ketvirtadienį „Old Trafford“ stadione Mančesteryje vykusiose UEFA Europos lygos rungtynėse tarp „Manchester United“ ir „Rostov“ sėkmingai teisėjavo lietuvis Gediminas Mažeika. Rungtynės įsiminė ir netradiciniu epizodu – aikštėje bananą valgančiu argentiniečiu Marcosu Rojo. „Manchester United“ laimėjo 1:0 (0:0) ir pateko į ketvirtfinalį. Pirmasis mačas Rostove baigėsi 1:1. Mančesteryje vykusios rungtynės buvo emocingos, bet G. Mažeika puikiai kontroliavo situaciją.
2017-03-17

Sužaistos pirmosios Europos lygos aštuntfinalio rungtynės

Ketvirtadienį sužaistos pirmosios UEFA Europos lygos aštuntfinalio rungtynės. Įvarčiais lijo Belgijoje, kur derbyje „Gent“ 2:5 pralaimėjo „Genk“. Nugalėtojams dublį įmušė Mbwana Samatta. Rezultatyviai baigėsi ir „Lyon“ (Prancūzija) – „Roma“ rungtynės.
2017-03-10

Paaiškėjo visi Europos taurės aštuntfinalio dalyviai

Paaiškėjo visi UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Ketvirtadienį sužaista 13-a šešelioktfinalio rungtynių. Vigo „Celta“ (Ispanija) į kitą etapą žengė po pratęsimo, o didžiausią pergalę pasiekė Liono „Lyon“ (Prancūzija) – 7:1. Didžiausia intriga vyko Charkovo „Metalist“ stadione. Donecko „Šachtar“ (Ukraina) jau buvo viena koja aštuntfinalyje, bet 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas. Bendras rezultatas tapo 1:1, tad teko žaisti pratęsimą.
2017-02-24

Futbolo pasaulis verda: ką šis teisėjas veikia Čempionų lygoje?!

Teisėjas Craigas Thompsonas iš aikštės išvarė du „Besiktas“ žaidėjus, o komanda net 6:0 pralaimėjo prieš Kijevo „Dynamo“. Būtent arbitras tapo pagrindine susitikimo figūra. Škotas, praėjus 20-čiai minučių po pirmojo įvarčio, iš aikštės išvarė gynėją Andreasą Becką, nors pakartojimas parodė, kad pražangos baudos aikštelėje išvis nebuvo. Po pirmojo kėlinio Turkijos klubas pralaiminėjo 4:0, po pertraukos praleido dar du įvarčius ir buvo tiesiog pažemintas.
2016-12-08

Susipažinkite: Turkijos čempionato lyderiai, turintys vos 2000 fanų

Prieš 26-rius metus „Bašakšehir“ klubas Turkijoje žaidė mėgėjų lygose. Dabar ši ekipa aukščiausiame čempionate kaip lygūs su lygiais kaunasi su „Galatasaray“ ir „Fenerbahče“. Tai apibūdina vienas žodis – pasaka. Praėjusį savaitgalį lygiosiomis 1:1 su „Besiktas“ sužaidęs „Bašakšehir“ įsitaisė pirmoje čempionato vietoje ir artimiausius persekiotojus lenkia dviem taškais.
2016-12-01

„Rostov“ namuose parklupdė patį „Bayern“, „Besiktas“ stebuklingai išsigelbėjo prieš „Benfica“

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaisti du ankstyvi susitikimai ir abejuose buvo užfiksuota įdomių epizodų ir rezultatų. B grupės rungtynėse „Benfica“ iššvaistė trijų įvarčių persvarą ir 3:3 išvykoje sužaidė su Stambulo „Besiktas“. Pirmus tris įvarčius mušė svečiai. Įvarčius Portugalijos klubui pelnė Goncalo Guedesas (10`), nelsinho (25`) ir Ljubomiras Fejsa (31`). Rezultatą lygino Cenkas Tosunas (58`), Ricardo Quarsesma (83`) ir Vincentas Aboubakaras.
2016-11-23

Antradienio Čempionų lyga: kokia situacija turnyro lentelėje?

Penkios UEFA Čempionų lygos komandos jau yra užsitikrinę vietą kitame etape, kiti klubai vis dar kaunasi, kad būtų tarp 16-kos, kurie žengs toliau. Paaiškiname, kokia situacija yra grupėse.
2016-11-22

Čempionų lygos sarte – „Napoli“ prisikėlimas ir dvi kovingos lygiosios

UEFA Čempionų lygoje sužaistos pirmos septynios grupių etapo rungtynės. Jų turėjo būti vienomis daugiau, tačiau dėl stipraus lietaus Mančesteryje susitikimas tarp vietos „City“ ir Menchegladbacho „Borussia“ buvo atšauktas. B grupės rungtynės tarp „Benfica“ ir „Besiktas“ baigėsi lygiosimis 1:1. Portugalijos klubas į priekį išsiveržė 12-ąją minutę, kai įvartį pelnė Franco Cervi. Turkai rezultatą išlygino jau per teisėjo pridėtą antrojo kėlinio laiką. Tašką „Besiktas“ išplėšė Talisca.
2016-09-14

Kšištofo Lavrinovičiaus vedamas „Lietuvos Rytas“ parklupdė „Besiktas“ klubą

Europos taurėje Vilniaus „Lietuvos Rytas“ (2/4) šventė antrąją savo pergalę, išvykoje nugalėję „Besiktas“ (3/3) krepšininkus rezultatu 103:92 (23:27, 26:25, 27:18, 27:22). Vyriausiąjį trenerį Marcelą Nicolą laikinai pakeitęs Aurimas Jasilionis atvedė vilniečius į pergalę. Pagrindinis pergalės kalvis tapo 36 metų Kšyštofas Lavrinovičius. Lietuvis per 21 minutę pelnė 28 taškus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.
2015-11-18

Naujasis „Besiktas“ vyr. treneris – Henrikas Dettmannas

Stambulo „Besiktas“ ekipoje vyksta permainos. Nuo šiol komandai vadovaus daug patirties turintis suomis Henrikas Dettmanas. 56 metų Dettmanas taip pat yra Suomijos krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris. 2002 metais vykusiame pasaulio krepšinio čempionate jo vadovaujama Vokietijos krepšinio rinktinė pasipuošė bronzos medaliais, o 2004 metais kartu su „Mitteldeutscher“ klubu „Eurocup“ turnyre iškovojo aukso medalius.
2015-02-24

Čempionų lygos atranka: „Arsenal“ neįveikė turkų, „Napoli“ ir „Bilbao“ išsiskyrė taikiai

Antradienį vakare Europos stadionuose buvo žaidžiami UEFA Čempionų lygos paskutiniojo atrankos etapo pirmieji susitikimai. Daugiausiai ažiotažo sukėlusios rungtynės tarp Stambulo "Besiktas" ir "Arsenal" bei "Napoli" ir "Athletic Bilbao" klubų pasibaigė lygiosiomis. "Ataturk" stadione "Besiktas" ekipa be įvarčių sužaidė su Arsene'o Wengero auklėtiniais. Iš aikštės antrajame kėlinyje buvo išvarytas "kanonierių" lyderis Aaronas Ramsey, kuris praleis antrąjį susitikimą kitą savaitę.
2014-08-19

„Besiktas“ tikisi sausį įsigyti Brazilijoje rungtyniaujantį Ronaldinho

Stambulo "Besiktas" sausį ketina įsigyti vieną geriausių visų laikų Brazilijos futbolininką. Tai - "Atletico Mineiro" saugą Ronaldinho. Pasak Turkijos žiniasklaidos, klubo atstovai jau buvo susitikę su 33 metų brazilo agentu ir pradėjo derybas. Tačiau jos sėkmingai neprasidėjo, mat "Besiktas" neišgali apmokėti Ronaldinho prašomo atlyginimo, todėl artimiausiu metu ekipos savininkai bandys surasti naujus rėmėjus.
2014-01-01

Tyrimo rezultatai: R. Seibučiui pažeistas sąnarys, jis padės komandai po savaitės

Įtarimai, kad Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjui Renaldui Seibučiui per Eurolygos rungtynes Bamberge lūžo dešinės plaštakos penktasis delnakaulis šeštadienį buvo paneigti, praneša portalas lrytas.lt. Po atliktos kompiuterinės tomorafijos komandos gydytojas lengviau atsiduso – lūžio nėra. Naujoji diagnozė – piršto sąnario pažeidimas.
2012-11-03

„Žalgiris“ rugsėjį dalyvaus draugiškame turnyre Miunchene

Kauno „Žalgirio“ ekipa besirengdama naujajam sezonui išbandys jėgas draugiškame turnyre Miunchene. Vokietijos sostinėje vyksiančiame turnyre be Lietuvos čempionų taip pat dalyvaus šeimininkė „Bayern“, Maskvos CSKA ir Stambulo „Bešiktaš“ komandos. Turnyras vyks pusfinalio ir finalo principu. Komandos varžysis rugsėjo 22-23 dienomis.
2012-08-06

„Bešiktaš“ – Turkijos čempionas, kišenėje – istorinis bilietas į Eurolygą

Stambulo „Bešiktaš“ klubas pasiekė istorinę pergalę. Šeštose Turkijos čempionato finalo rungtynėse „Bešiktaš“ 80:76 palaužė buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Iliaso Zouroso treniruojamą Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą ir triumfavo serijoje 4:2. Pergalė suteikė istorinį kelialapį į Eurolygą. Pajėgiausiame Senojo žemyno klubiniame turnyre „Bešiktaš“ dar nėra rungtyniavę.
2012-06-11

„Bešiktaš“ sutriuškino I. Zouroso auklėtinius ir yra per žingsnį nuo čempionų titulo

Turkijos pirmenybių finalo serijos rungtynėse Stambulo „Bešiktaš“ klubas namuose 81:55 sutriuškino Iliaso Zouroso treniruojamus Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:1. Nugalėtojams Davidas Hawkinsas pelnė 23 taškus (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Carlosas Arroyo - 13, Ersanas Digli ir Popsas Mensah-Bonsu (12 atk. kam.) pridėjo po 12 taškų. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Keremas Gonlumas ir Saša Vujačičius, atitinkamai surinkę 12 bei 10 taškų.
2012-06-05

I. Zouroso auklėtiniai sugrąžino intrigą į Turkijos čempionato finalą

Buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Iliaso Zouroso vadovaujama Stambulo „Anadolu Efes“ klubas sugrąžino intrigą į Turkijos čempionato finalo seriją. Namuose pralaimėję pirmąsias dvejas rungtynes, „Anadolu Efes“ krepšininkai sekmadienį svečiuose 69:67 (9:22, 24:23, 23:13, 13:9) palaužė Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkus ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą - 1:2. Nugalėtojams 20 taškų surinko Keremas Gonlumas (7 agt. kam.
2012-06-03

„Fenerbahce Ulker“ pateikė pasiūlymą E. Messinai

Po itin nuvylusio sezono atleidus vyriausiąjį trenerį Neveną Spahiją Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komanda pateikė pasiūlymą 52 metų Ettore Messinai. Šiuo metu Los Andželo „Lakers“ klubo konsultantu dirbančiam italui išreiškus norą ir vėl treniruoti, strategu susidomėjimą išreiškė ir Maskvos CSKA ekipa, po pralaimėto Eurolygos finalo atleidusi lietuvį Joną Kazlauską.
2012-06-03

TOP 10: gražiausi savaitės įvarčiai

Dar viena savaitė futbolo pasaulyje neapsiėjo be įspūdingų įvarčių. Siūlome įvertinti ir pasigrožėti televizijos „TV GOL“ sudarytu gražiausių šių metų kovo mėnesio ketvirtosios savaitės įvarčių dešimtuku. Šį kartą pirmoje vietoje po savo neįtikėtino prasiveržimo ir dar įspūdingesnio smūgio atsidūrė „Besiktas“ saugas Manuelis Fernandezas. Dešimtuke taip išvysite „Barcelona“ puolėją Lionelio Messi, „Liverpool“ gynėjo Sebastiano Coates bei kitų įvarčius.
2012-03-24

Europos lyga: „Sporting“ nugalėjo „Manchester City“

UEFA Europos lygoje ketvirtadienį prasidėjo pirmosios kovos aštuntfinalio etape. Pralaimėjimą svečiuose patyrė „Manchester City“ klubas, kuris 0-1 nusileido Lisabonos „Sporting“ komandai. Varžybos Lisabonoje ne kaip prasidėjo „Manchester City“ futbolininkams, mat pastarajam klubui ne kaip sekėsi rungtyniauti, o ypač nesisekė žaisti puolime, tad įvarčių pelnyta pirmoje mačo dalyje nebuvo.
2012-03-08

Svečių pergalės Europos lygoje

Šiandien Europoje buvo sužaisti du pirmieji UEFA Europos lygos šešioliktfinalio susitikimai, kuriuose pergales šventė „Olympiacos“ ir „Besiktas“ klubai. Šiandien kiek anksčiau rungtynės vyko Rusijoje, kur susitiko vietos „Rubin“ ir svečiai iš Pirėjo – „Olympiacos“. Mačą po įnirtingos kovos rezultatu 1-0 laimėjo svečiuose žaidęs Graikijos klubas. Šaldanti temperatūra Rusijoje privertė abu klubus į žaidimą įsivažiuoti iš lėto.
2012-02-14

Ginkluoti užpuolikai apiplėšė Portugalijos rinktinės saugą R. Quaresmą

Ginkluoti užpuolikai apiplėšė Portugalijos rinktinės ir Stambulo „Besiktas“ krašto saugą Ricardo Quaresmą. Antradienį futbolininko automobilį Lisabonos priemiestyje sustabdę nusikaltėliai pagrasino ginklu bei atėmė pinigus, juvelyrinius dirbinius ir prabangų laikrodį. Nuostolis siekia apie 80 tūkstančių eurų. Quaresma per savo karjerą yra vilkėjęs tokių klubų kaip „Porto“, „Barcelona“, Londono „Chelsea“ ir Milano „Inter“ marškinėlius.
2012-01-14

Slovėnų spauda: B. Nachbaras kelsis į Turkiją arba Italiją

Slovėnijos spauda praneša, kad 31 metų 206 ūgio puolėjas Boštjanas Nachbaras gali persikelti į Turkiją arba Italiją. Žaidėju susidomėjusios didelių ambicijų nestokojančios Stambulo „Bešiktaš“ ir Milano „Emporio Armani“ ekipos. Italų komanda šiuo metu ieško pastiprinimo mėnesiui iš rikiuotės iškritusiam Malikui Hairstonui, kuriam atlikta kairės kojos Achilo sausgyslės operacija. Iki šiol B.Nachbaras buvo laisvasis agentas.
2011-12-29

D. Songailos klubas pralaimėjo miesto derbį „Bešiktaš“ ekipai

Antrąją nesėkmę Turkijos krepšinio čempionate patyrė Dariaus Songailos atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ (8/2) komanda, kuri išvykoje 65:73 (24:22, 15:16, 12:21, 14:14) nusileidusi Stambulo „Bešiktaš“ (8/2) klubui. Puolėjas iš Lietuvos per 13 žaidimo minučių surinko 4 taškus (2/5 dvitaškiai), atkovojo kamuolį, sykį suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.
2011-12-17

„Bešiktaš“ gerbėjai įspūdingai atsisveikino su D. Willamsu

Stambulo „Bešiktaš“ gerbėjai atsisveikino su NBA žvaigžde Deronu Williamsu. Prieš antradienio Europos Iššūkio taurės turnyro rungtynes surengtoje ceremonijoje amerikietis paskutinį kartą pasirodė sirgaliams ant „Besiktas Milangaz Arena“ parketo. Įžaidėjas buvo sutiktas griausmingomis ovacijomis, o aštuntuoju numeriu pažymėti marškinėliai buvo iškelti į arenos palubes. Tuo pat metu buvo atsisveikinta ir su į NBA išvykstančiu Semihu Erdenu.
2011-11-30

Turkijos žiniasklaida: L. Odomas keliasi į „Bešiktaš“ ekipą

Anot Turkijos žiniasklaidos, bandymais prisivilioti NBA žvaigždės garsėjantis Stambulo „Bešiktaš“ sutarė su Los Andželo „Lakers“ žvaigžde Lamaru Odomu. Teigiama, jog suvilioti 32 metų 208 cm ūgio puolėją turkai sumanė po to, kai jų pasiūlymus atmetė Kevinas Love'as ir Brookas Lopezas. Kontrakte sudaryta galimybė išvykti į NBA pasibaigus lokautui. Jei L.Odomas turkų klube išbus iki sezono pabaigos, jis turėtų uždirbti apie 2 milijonus JAV dolerių.
2011-11-25

D. Williamsas Iššūkio taurėje įmetė 50 taškų

Įspūdingą pasirodymą Europoje užfiksavo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Deronas Williamsas, kuris Europos Iššūkio taurės turnyre pelnė pusšimtį taškų, o jo atstovaujamas Stambulo „Bešiktaš“ klubas namuose 105:94 (23:18, 28:30, 23:24, 31:22) nugalėjo Giotingeno „Gottingen“ krepšininkus.
2011-11-22

„Bešiktaš“ ketina prisivilioti ir K. Love'ą su L. Dengu

Vasarą Deroną Williamsą į savo gretas prisiviliojęs Stambulo „Bešiktaš“ klubas ir toliau nori drebinti krepšinio rinką. Šįsyk Turkijos ekipos vadovai užsimojo prisivilioti 26 metų 206 cm ūgio Luolą Dengą bei 23 metų 208 cm ūgio Keviną Love'ą. „Toks žingsnis tikrai būtų įdomus, apsispręsiu artimiausiu metu“,- apie galimybę žaisti Turkijoje svarstė Minesotos „Timberwolves“ lyderis K. Love'as.
2011-11-19

D. Williamsas sužaidė rezultatviausias savo rungtynes

Antrąją pergalę Europos Iššūkio taurėje iškovojo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždę Deroną Williamsą savo gretose turinti Stambulo „Bešiktaš“ ekipa, kuri namuose 103:82 (25:20, 30:21, 25:20, 23:21) nugalėjo „Armia“ klubą ir Gruzijos. Nugalėtojams D.Williamsas per 39 minutes pelnė 31 tašką (6/10 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 6 rez. perd.), Semihas Erdenas - 20 (9 atk. kam.), Marcelusas Kempas - 18, Davidas Hawkinsas - 17, Ersinas Dagli pridėjo 10 taškų.
2011-11-16

D. Williamsas sužaidė dar vienas puikias rungtynes „Bešiktaš“ klube

Sezono pradžioje kritikuotas Deronas Williamsas pastaruoju metu demonstruoja vis solidesnį žaidimą. Sėkmingas NBA žvaigždės žaidimas padėjo Stambulo „Bešiktaš“ klubui pergale startuoti FIBA Europos iššūkio taurės turnyre. Pirmosiose B grupės rungtynėse turkai svečiuose 86:58 (18:21, 26:8, 20:16, 22:13) sutriuškino Leideno „ZZ Leiden“ ekipą iš Olandijos.
2011-11-10

D.Williamso vedamas „Bešiktaš“ klubas įveikė Turkijos čempionus

Po sudėtingos sezono pradžios vis didesnį pagreitį įgaunantis Stambulo „Bešiktaš“ klubas iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės Turkijos pirmenybėse. Šį kartą NBA žvaigždės Derono Williamso vedama ekipa namuose 83:78 (28:20, 19:14, 17:16, 19:28) įveikė pirmąją nesėkmę patyrusią šalies čempionė Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandą.
2011-11-07

S. Jasaičio komanda neatsilaikė prieš sėkmingai žaidusio D. Williamso klubą

Pirmąją nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Simo Jasaičio atstovaujama Ankaros „Turk Telekom“ (2 ir 1) ekipą, kuri namuose 88:97 turėjo pripažinti Stambulo „Bešiktaš“ (3 ir 0) krepšininkų pranašumą. 34 minutes rungtyniavęs S.Jasaitis pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandoje. Pralaimėjusiems Dariusas Washingtonas įmetė 29 (4/6 tritaškiai), Mehmetas Okuras - 18 taškų (13 atk. kam.
2011-10-28

„Galatasaray“ klubo spalvos ant D. Williamso kuprinės sukėlė nesusipratimų

Futbolo ar krepšinio komandų priešprieša Europoje yra ypatingai sureikšminta. Ypač tose šalyse, kur klubai turi itin gausias aistruolių pajėgas. Su priešpriešos aspektais susidūrė Stambulo „Bešiktaš“ naujokas iš Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Deronas Williamsas.
2011-10-21

Debiutinėse rungtynėse Turkijoje D. Williamsas mėtė pro šalį

Į Turkiją persikėlusi Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Deronas Williamsas debiutavo Turkijoje. Pirmajame šalies čempionato ture amerikiečio atstovaujama Stambulo „Bešiktaš“ komanda svečiuose 107:69 sutriuškino Bandirmos „Kirmizi“ krepšininkus. D.Williamsas aikštėje praleido 23 minutes, pelnė 11 taškų (1/6 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo 1 bei prasižengė 4 kartus. Gynėjas surinko tik 4 naudingumo balus.
2011-10-17

M. Gecevičius vedė „Olympiacos“ į pergalę prieš D. Williamso klubą

Pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo Martyno Gecevičiaus atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kuri 87:80 (21:19, 28:22, 9:16, 29:23) įveikė Stambulo „Bešiktaš“ klubą su Deronu Williamsu. Lietuvis nugalėtojams pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje. 17 taškų prie pergalės pridėjo Kyle'as Hinesas, 16 - Georgios Printezis, 10 - Marko Kešeljis, 9 - Pero Antičius. Stambulo komandoje išsiskyrė D.Williamsas (22 tšk.), Marcelusas Kempas (15 tšk.), Davidas Hawkinsas (12 tšk.
2011-10-07

Daugiausiai Europoje uždirbantys krepšininkai – D. Williamsas ir M. Okuras

Paskelbus daugiausiai Europoje uždirbančių krepšininkų dešimtuką paaiškėjo, jog solidžiausią algą gauna Stambulo „Bešiktaš“ komandos amerikietis Deronas Williamsas ir Ankaros „Turk Telekom“ klubo vidurio puolėjas Mehmetas Okuras. Abiejų krepšininkų sąskaitos per metus papilnės po 3,5 milijono eurų. Tiesa, tarp dešimties geriausiai Europoje apmokamų krepšininkų šį kartą nėra nei vieno lietuvių. Geriausiai apmokamų krepšininkų dešimtukas: 1-2. Deronas Williamsas („Bešiktaš“) - 3,5 mln.
2011-09-28

D. Williamsas solidžiai debiutavo „Bešiktaš" gretose

Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) žvaigždė Deronas Williamsas puikiai debiutavo Stambulo „Bešiktaš“ ekipos gretose, o Turkijos klubas draugiškame mače išvykoje 93:91 (20:20, 30:19, 26:24, 17:28) įveikė Sienos „Montepaschi“ komandą. Amerikietis per 18 minučių pelnė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolio ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. „Montepaschi“ gretose dar nerungtyniavo pagrindiniai žaidėjai, kurie šiuo metu atstovauja savo šalims Europos čempionate.