belgijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „belgijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „belgijos rinktinė“.

Courtois pareiškimas: dėl nesutarimų su treneriu nebeatstovaus rinktinei

Madrido „Real“ vartininkas iš Belgijos Thibaut Courtois pranešė, kad, kol rinktinę treniruos dabartinis treneris Domenico Tedesco, jis nesiruošia grįžti į nacionalinę komandą. Savo pareiškime Th. Courtois išreiškė didelę meilę ir pasididžiavimą atstovauti savo šaliai. Jis pabrėžė, kad buvo didžiulė garbė dėvėti nacionalinės rinktinės aprangą daugiau nei 100 kartų ir tai pranoko net jo pačias drąsiausias svajones.
2024-08-23

Sunki belgų žvaigždės vaikystė: žiurkės namuose, atjungta televizija ir lemtingas pažadas savo seneliui

Belgijos rinktinės puolėjo ir rezultatyviausio visų laikų šios rinktinės futbolininko Romelu Lukaku vaikystė nebuvo ta, apie kurią svajoja kiekvienas vaikas. „Raudonųjų velnių“ komandos žvaigždė „Euro 2024“ pirmenybėse jau šiandien bandys atnešti pirmąją pergalę savo ekipai, kuri pirmosiose E grupės rungtynėse 2:1 nusileido Slovakijai.  Ne viename interviu R. Lukaku yra minėjęs, kad futbolo aikštėje jis nebijo nieko, o tokį jo charakterį išugdė vaikystėje patirti sunkumai.
2024-06-22

Dar viena Europos futbolo čempionato sensacija: progas švaistę belgai gavo slovakų niuksą

Europos futbolo čempionate užsfiksuotas dar vienas didelis netikėtumas, kai E grupės rungtynėse pirmadienio vakarą Belgijos rinktinė 0:1 (0:1) pralaimėjo slovakams. Rungtynes belgai pradėjo gerai ir iškart sukūrė kelis pavojingus mometus prie varžovų vartų. Epicentre atsidūrė puolėjas Romelu Lukaku, bet jam savo progos išnaudoti nepavyko. Nepavyko įmušti belgams, pavyko slovakams.
2024-06-17

Portugalijos rinktinės stratego pareigas greičiausiai užims Martinezas

Portugalijos rinktinė galima turės naują strategą. Naujuoju treneriu artimiausiu metu turėtų būti paskirtas pastaruosius šešis metus Belgijos rinktinę treniravęs Roberto Martinezas. Po nesėkmės 2022 m. pasaulio taurėje portugalų treneris Fernando Santosas atsistatydino, tą patį padarė ir jį keisiantis Belgijos rinktinės strategas R. Martinezas. Kartu su Belgijos rinktine R. Martinezas 2018 m. pasaulio čempionate laimėjo bronzos medalius.
2023-01-09

Po nesėkmingo Belgijos pasirodymo Katare Hazardas paskelbė apie karjeros pabaigą rinktinėje

Po nesėkmingo Belgijos rinktinės pasirodymo pasaulio futbolo taurėje komandos kapitonas Edenas Hazardas pranešė apie savo karjeros pabaigą.  Primename, jog katare vykstančiame čempionate Belgijos rinktinė nepateko į atkrintamąsias po to, kai F grupėje surinko 4 taškus ir užėmė trečią vietą. Apie savo karjeros pabaigą rinktinėje sportininkas pranešė socialiniuose tinkluose. „Šiandien verčiu naują puslapį. Ačiū, už jūsų meilę. Ačiū už neprilygstamą palaikymą.
2022-12-07

Pasaulio futbolo čempionate – nelengvą pergalę įsirašė Belgijos rinktinė

Belgijos rinktinė 2022 m. Pasaulio taurės F grupės rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Kanados futbolininkus. Michy Batshuayi jau 1-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys atsidūrė Kanados rinktinės vartų sargas Milano Borjano rankose. Jonathanas Davidas 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.
2022-11-23

Belgijos rinktinei uždraudė vilkėti ryškiaspalvius apšilimo marškinėlius: „FIFA griežtumas yra šokiruojantis“

Belgijai vis dar laukiant starto Pasaulio čempionate Katare, FIFA priverčia juos keisti savo aprangas. Dar pirmadienį Edenas Hazardas buvo įsitikinęs, kad dėvės „OneLove“ kapitono raištį, tačiau kai FIFA pagrasino geltonomis kortelėmis, šios minties atsisakė ne tik belgai, bet ir kitos komandos.
2022-11-22

Pasaulio futbolo čempionato apžvalga (III dalis): laukianti gigantų akistata ir dar vienas auksinės belgų kartos bandymas

2022 m. Pasaulio futbolo čempionatas prasidės jau sekmadienį. 32 rinktinės pradės mėnesį truksiančią kovą dėl nugalėtojų trofėjaus. Rinktinės bus suskirstytos po keturias į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias pateks po dvi komandas iš kiekvienos grupės. 2022 m. čempionatas Katare bus jau 22-asis pasaulio čempionatas per istoriją. Mėnesį žiūrimiausiame pasaulio sporto renginyje didžiausios futbolo žvaigždės vėl džiugins sirgalius įspūdingais pasirodymais.
2022-11-17

Graikija išvargo pergalę prieš Belgiją ir pelnė bilietą į pasaulio čempionatą

Itin reikalingą pergalę pasaulio čempionato atrankos turnyre iškovojo Graikijos krepšininkai (5-3). Pastarieji šį kartą išvykoje 72:70 (19:19, 12:15, 27:21, 14:15) turėjo gerokai pavargti dėl pergalės su Belgijos rinktine (3-5). Po šios pergalės graikai užsitikrino vietą pasaulio pirmenybėse. Visgi šiems tik pačių pergalės būtų neužtekę. Graikijos rinktinei pagalvos ranką ištiesė serbai, kurie palaužė turkus.
2022-11-14

UEFA Tautų lyga: belgai pranoko Velsą, latviai pirmą sykį suklupo, o Giroud įsirašė į Prancūzijos rinktinės istoriją

Ketvirtadienį UEFA Tautų lygos A4 grupėje pergalę iškovojo Belgijos rinktinė, kuri namuose 2:1 nugalėjo Velsą ir paliko šią komandą be pergalių. Jau 10-ą minutę 25-ą įvartį rinktinėje pelnė Kevinas De Bruyne‘as ir išvedė belgus į priekį. Skirtumą padvigubino Michy Batshuayi. 50-ą minutę Velso rinktinei pirmą įvartį pelnė Kiefferas Moore‘as, tačiau tai buvo vienintelis svečių įvartis ir rezultatas daugiau nepakito.
2022-09-23

Kovą Europos čempionate baigia belgams pralaimėjusi Bulgarijos rinktinė

Trečiadienio vakarą Bulgarijos rinktinė (1/4) krito prieš belgus (3/2) rezultatu 89:80 (20:19, 20:19, 25:30, 23:20) ir baigė savo kelią čempionate. Rungtynėse intrigos netrūko iki pat pabaigos. Nors belgai turėjo nedidelį pranašumą visą rungtynių metu, bulgarai neleido jiems per daug nutolti.  Likus pustrečios minutės skirtumas siekė vos 4 taškus (75:79), bet tada svarbų dvitaškį pridėjo Maxime‘as De Zeeuw.
2022-09-07

Visas rungtynes kontrolę laikę turkai nesuteikė šansų Belgijos rinktinei

Įvyko dar vienos Europos krepšinio čempionato rungtynės, kuriose pergalę iškovojo Turkijos rinktinė. Tbilisyje turkai 78:63 (20:6, 17:24, 22:17, 19:16) įveikė Belgijos nacionalinę komandą. Pirmajame kėlinyje dominavę turkai susikrovė dviženklį pranašumą, kuris antrame kėlinyje išaugo iki 19 taškų.
2022-09-06

Netikėta: Ispanijos rinktinė po dramatiškos kovos nusileido belgams

Tbilisyje tęsiasi Europos čempionato A grupės kovos, suteikusios netikėtai intrigavusį mačą. Ispanijos rinktinė (2/1) po įtemptos kovos 73:83 (11:15, 22:17, 21:25, 19:26) nusileido Belgijai (2/1). Sergio Scariolo auklėtiniai viso mačo metu kovojo su prastu pataikymu ir šio dėka ketvirtąjį kėlinį pasiekė su trijų taškų deficitu – 54:57. Šiame lengviau nebuvo – itin kovingai žaidę belgai lygų rezultatą išlaikė iki ketvirčio vidurio – 67:67. Įtemptame mače rinktinės apsikeitė techninėm...
60 2022-09-04

Šturmą atrėmusi Juodkalnijos rinktinė palaužė belgus

Pirmąją pergalę Europos čempionate pasiekė Juodkalnijos krepšininkai (1/1). Pastarieji Gruzijoje 76:70 (17:14, 20:18, 31:18, 8:20) įveikė Belgijos rinktinę (1/1). Ryškiai skirtumas tarp komandų ėmė ryškėti antrajame kėlinyje.
2022-09-03

Pirmasis pratęsimas čempionate: palūžo dar vieną lyderį praradusi Sakartvelo rinktinė

Dramatiška pergale Europos čempionatą pradėjo Belgijos rinktinė (1/0). Ji A grupės rungtynėse Tbilisyje po pratęsimo 79:76 (16:11, 22:21, 20:19, 12:19, 9:6) palaužė turnyro vienus iš šeimininkų Sakartvelo nacionalinę komandą (0/1). Praktiškai visas rungtynes priekyje buvo belgai, o antrajame kėlinyje jie susikrovė jau dviženklį pranašumą (27:15). Dviženklę persvarą jie išsaugojo iki pat ketvirčio kėlinio (61:51), tačiau intrigos išvengti nepavyko.
2022-09-01

Patvirtintos dar trys galutinės komandų sudėtys čempionatui

Būsimas Lietuvos rinktinės varžovas Europos čempionate – Prancūzijos nacionalinė komanda – paskelbė galutinę sudėtį pirmenybėms. Ryškiausiomis žvaigždėmis prancūzų gretose bus Rudy Gobertas, Evanas Fournieras, Elie Okobo, Guerschonas Yabusele ir Vincentas Poirier. Kiti rinktinės krepšininkai: Andrew Albicy, Moustapha Fallas, Thomasas Heurtelis, Timothe‘is Luwawu-Cabarrotas, Theo Maledonas, Amathas M‘Baye bei Terry Tarpey.
2022-08-31

Prancūzijos rinktinė neturėjo daug vargo su belgais, graikai – su Sakartvelu

Triuškinančią pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Prancūzijos rinktinė.Pastaroji 90:71 (19:24, 25:11, 27:19, 19:17) susitvarkė su Belgijos krepšininkų iššūkiu. Nugalėtojams 13 taškų pelnė Thomas Heurtelis (3/4 trit., 6 rez. perd.), 12 prisidėjo Rudy Gobertas, 10 – Evano Fourniero sąskaitoje. Tuo tarpu Belgijos rinktinėje išsiskyrė Retinas Obasohanas su 14 taškų. 13 surinko Beye Tabu Eboma, 11 pelnė Alexandre‘as Libertas.
2022-08-18

Europos krepšinio čempionatui besiruošianti Belgija paskelbė kandidatų sąrašą

Europos čempionate ir Pasaulio taurės atrankoje žaisianti Belgija paskelbė 18 krepšininkų kandidatų sąrašą. Sudėtyje yra Jonavos „CBet“ gretose žaidęs Emmanuelis Lecomte‘as bei Europoje žinomi Retinas Obasohanas ir Ismaelis Bako. Europos čempionate belgai žais A grupėje, kur susitiks su Juodkalnija, Sakartvelu, Turkija, Ispanija ir Bulgarija.
2022-08-01

Dar vienas kirtis serbams pasaulio čempionato atrankoje – krito prieš belgus

Netikėtumą pasaulio čempionato atrankos turnyre pateikė Belgijos krepšininkai (4-2). Pastarieji svečiuose po atkaklios kovos 74:73 (23:21, 15:17, 15:22, 21:13) nukovė Serbijos rinktinę (3-3). Pergalę belgams atnešė Emmanuelio Lecomte dvitaškis likus žaisti 39 sekundes ketvirtajame kėlinyje. Situaciją dar gelbėti bandė Vanja Marinkovičius, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė. Nugalėtojams 17 taškų įmetė Ismaelis Bako, po 16 pelnė E.Lecomte ir Retinas Obasohanas (6 rez. perd.
2022-07-04

Latvija pratęsė pergalių seriją pasaulio čempionato atrankoje

Pasaulio taurės atrankos starte serbams pralaimėjusi Latvijos rinktinė (3/1) po to žengia be pralaimėjimų ir pasiekė jau trečią pergalę iš eilės. Latviai namuose 68:63 (21:16, 18:17, 12:16, 17:14) įrodė pranašumą prieš Belgijos atstovus (2/2), kuriems tai antrasis pralaimėjimas iš eilės. Rungtynėse nė viena komanda nebuvo įgijusi dviženklio skirtumo, o nugalėtojas sprendėsi lemiamo ketvirčio pabaigoje.
2022-02-28

Traumų kamuojamas Hazardas prabilo apie fizinę būklę

Pirmadienį Belgijos rinktinė sužais paskutiniąsias Euro 2020 B grupės rungtynes su Suomijos rinktine. Prieš šį susitikimą vienas Belgijos rinktinės lyderių Edenas Hazardas išreiškė abejonę dėl savo sveikatos ir teigė, kad „jo kulkšnis greičiausiai nebebus tokia, kokia buvo“. „Niekada neabejoju savo galimybėmis. Žinau, ką galiu nuveikti futbolo aikštelėje, – sakė E.Hazardas. – Bet nežinau, ar kada nors mano kulkšnis bus tokia, kokia buvo prieš dešimt metų.
2021-06-21

Belgai pasiruošimą Europos čempionatui baigė minimalia pergale

Belgijos rinktinė draugiškose rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Kroatijos futbolininkus. Romelu Lukaku 38-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė Belgijos rinktinę į priekį 1:0. Yannickas Carrasco 53-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. R.Lukaku 89-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau vartų sargas Dominikas Livakovičius meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-06-07

Po šios atakos R. Lukaku vadina genijimi: pamatyk, kaip pavogė pergalę iš japonų

Pirmadienį paaiškėjo dar viena pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio dalyvė ir būsima Brazilijos rinktinės varžovė. Nors Belgijai pergalę prieš Japoniją 3:2 atnešė tikslūs Jano Vertongheno, Marouane Fellaini ir Nacer Chadli smūgiai, šios pergalės nebūtų be fenomenalaus belgų puolėjo Romelu Lukaku judėjimo paskutinės kontraatakos metu.
2018-07-03

Belgijos rinktinė paskutinę akimirką pasiuntė Lietuvą į nokdauną

Žaidimą gerinanti Lietuvos krepšinio rinktinė šiandien popiet trečiose Europos čempionato D grupės rungtynėse kovojo su atletiškaisiais belgais. Iki šiol pralaimėjimo nepatyrę Jono Kazlausko auklėtiniai pirmavo rungtynėse prieš Belgiją beveik visas rungtynes. Deja, bet nesėkmingai sužaidę paskutinėje atakoje, lietuviai leido varžovams pelnyti pergalingus du taškus likus 0,1 sek. iš mačo pabaigos.
2015-09-07

Įspūdinga Belgijos futbolo rinktinės pergalė kontrolinėse rungtynėse

Pasaulio futbolo čempionatui Brazilijoje besirengianti Belgijos rinktinė įspūdinga pergale pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą - belgai pirmadienį Genke net 5:1 (2:1) sutriuškino Liuksemburgo ekipą. Net tris įvarčius į svečių vartus įmušė Romelo Lukaku (3, 23 ir 24 min.), po vieną - Naceras Chadli (71 min.) ir Kevinas De Bruyne'as (90+1 min. iš 11 m baudinio). Garbės įvartį svečiams pelnė Aurelienas Joachimas (13 min.
2014-05-27

Z. Zidanas: E. Hazardas „Chelsea“ komandoje jau dabar yra žvaigždė

Prancūzijos futbolo legenda Zinedinas Zidanas išreiškė simpatiją Londono „Chelsea“ saugo Eden Hazardo demonstruojamam žaidimui. 21-erių belgas, kurio labai norėjo ir karališkasis Madrido „Real“, šiemet papildė „mėlynųjų“ gretas ir greitai tapo tvirtu startinės sudėties žaidėju. Per 7 Anglijos „Premier“ lygos rungtynes futbolininkas pasižymėjo 2 kartus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. „Jis labai greitai adaptavosi prie angliško futbolo.
2012-10-11

„Spirou“ gretas sustiprino puolėjas

Pirmojo Eurolygos turo išvakarėse Šarlerua „Spirou“ klubas sudarė kontraktą su 25 metų 201 cm ūgio puolėju Randy Oveneke. Krepšininkas pastaruosius trejus metus vilkėjo kitos Belgijos komandos Antverpeno „Giants“ marškinėlius. Praėjusį sezoną aukštaūgis praleido dėl traumos, tačiau pasveikęs atstovavo Belgijos rinktinei Europos čempionate, tačiau per vieną sužaista mačą nepasižymėjo.