barselonos barcelona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barselonos barcelona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barselonos barcelona“.

„Barcelona“ Ispanijoje įsirašė užtikrintą pergalę prieš autsaiderius

Užtikrinta pergale Ispanijos pirmenybėse džiaugėsi Barselonos „Barcelona“ (16/4) komanda, vadovaujama Šarūno Jasikevičiaus. Katalonai svečiuose 86:69 (20:22, 17:9, 24:22, 25:16) pranoko Fuenlabrados „Urbas“ (7/16) krepšininkus ir išrašė jiems penktąjį pralaimėjimą paeiliui. „Barcelona“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis žaidė 16 minučių, pasižymėjo 7 taškais (2/5 dvit., 1/2 trit.
2022-03-08

Įsiutęs Šarūnas Jasikevičius atkreipė ispanų dėmesį: „Valencia“ nutraukė „Barcos“ septynių pergalių seriją

„Barcelona“ (15/4) komanda artėjant išvykai į Kauną patyrė nesėkmę Ispanijos čempionate. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 76:86 (21:21, 21:19, 19:24, 15:22) pripažino „Valencia“ (13/7) krepšininkų pranašumą. Šiame susitikime nutrūko „Barcelona“ komandos septynių pergalių serija Ispanijos pirmenybėse. Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 17 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.
2022-03-05

Rokas Jokubaitis svariai prisidėjo prie „Barcelonos“ triuškinamos pergalės

Triuškinančią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Barselonos „Barcelona“ (15/3) krepšininkai, vadovaujami Šarūno Jasikevičiaus. Ketvirtąją pergalę iš eilės šalies čempionate pasiekę katalonai šį kartą namuose 107:88 (28:33, 24:16, 28:17, 27:22) sutriuškino Andoros „MoraBanc“ (7/14) komandą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui. 17 minučių ant parketo praleidęs „Barcelona“ įžaidėjas Rokas Jokubaitis pasižymėjo 7 taškais (2/3 dvit., 1/1 trit.
2022-03-02

Per vieną kėlinį „El Clasico“ baigtį išsprendęs Šaras: „Tai buvo labai netikėta“

„Barcelona“ krepšininkai „El Clasico“ mūšyje Eurolygoje užtikrintai 86:68 nukovė savo principinį varžovą – Madrido „Real“ klubą. Varžovus į nokdauną „Barcelona“ pasiuntė pirmame kėlinyje, kurį laimėjo net 28:8, o po mačo Šarūnas Jasikevičius sakė, kad toks spurtas buvo netikėtas. Jis kartu sveikino savo komandą ir aistruolius bei džiaugėsi, kad auklėtiniams pavyko išlaikyti koncentraciją visų rungtynių metu. „Noriu pasveikinti savo žaidėjus ir fanus su šia puikia pergale.
2022-02-12

Naudingai žaidęs Rokas Jokubaitis svariai prisidėjo prie „Barcelona“ pergalės

Rokas Jokubaitis sužaidė 19 naudingų minučių ir kartu su „Barcelona“ (13/3) komanda įsirašė pergalę Ispanijos lygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 99:86 (24:13, 16:22, 26:21, 33:30) įveikė Badalonos „Joventut“ (11/6) krepšininkus. R.Jokubaitis per 19 minučių surinko 10 taškų (1/1 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, bet dukart suklydo ir 3 kartus prasižengė.
2022-01-30

Eurolyga paskelbė naujas ketverių nukeltų rungtynių datas

Eurolyga paskelbė naujas keturių rungtynių datas, turėjusias vykti 18 ir 19 turuose. Šie mačai buvo nukelti dėl koronaviruso protrūkio komandose. Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Stambulo „Fenerbahce“ klubų akistata įvyks vasario 27 dieną. Tą pačią dieną kausis Maskvos CSKA ir „Barcelona“ ekipos. Rungtynės tarp Tel Avivo „Maccabi“ ir Vitorijos „Baskonia“ komandų bus žaidžiamos kovo 1 dieną. Savo ruožtu Pirėjo „Olympiacos“ ir Maskvos CSKA ekipos susikaus kovo 20 dieną.
2022-01-19

„Barcelona“ toliau kenčia dėl COVID-19 – užsikrėtė Nikola Mirotičius

„Barcelona“ komandoje COVID-19 nustatytas klubo žvaigždei Nikola Mirotičiui. Penktadienį susirgimą parodė antigenų testas, o šeštadienį tai patvirtino PGR tyrimai. Neseniai Eurolyga priėmė nutarimą, kad vakcinuotas krepšininkas gali grįžti į aikštę po septynių dienų. Tačiau jis nespės sugrįžti prieš dvikovą su Kazanės „Unics“ komanda. „Barcelona“ ekipa sekmadienį Ispanijoje turėjo žaisti su „Valencia“, tačiau mačas nukeltas dėl COVID-19 atvejų varžovų gretose.
2022-01-16

Rokas Jokubaitis žaidė rezultatyviai, bet „Barcelona“ pralaimėjo po pratęsimo

Po COVID-19 sugrįžusi „Barcelona“ komanda patyrė nesėkmę Ispanijos lygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose po pratęsimo 95:96 (17:25, 27:12, 15:23, 27:26, 9:10) nusileido Manresos BAXI (9/6) krepšininkams. Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.
2022-01-09

Šios savaitės Eurolygos ture liko tik vienos nenukeltos rungtynės

Artėjančiame Eurolygos ture liko vos vienos rungtynės, kurios dar nėra nukeltos. Paskelbta, kad taip pat nežais „Barcelona“ ir Maskvos CSKA komandos, kurios penktadienį turėjo susitikti Rusijoje. Kol kas dar yra numatomas tik Milano „AX Armani“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ klubų susitikimas.
2022-01-05

Dūris „Barcelonai“: Šarūnas Jasikevičius ir dar du svarbūs žaidėjai užsikrėtė koronavirusu

Barselonos „Barcelona“ komandoje plinta koronavirusas. Katalonijos klubas skelbia apie naujus atvejus. Pasak ekipos pranešimo, virusu užsikrėtė vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius, vidurio puolėjas Brandonas Daviesas, atakų organizatorius Nicolas Laprovittola. Tai itin skaudi žinia katalonams, kurių jau sausio 2 d. laukia derbis su Madrido „Real“ ekipa ACB pirmenybėse. Tarp užsikrėtusiųjų yra ir trys personalo nariai.
2022-01-01

Tritaškius laidęs Rokas Giedraitis vedė „Baskonia“ į triuškinamą pergalę prieš Šaro kariauną

Devynis kartus iš eilės Eurolygoje laimėjusi Barselonos „Barcelona“ (15/3) komanda, vadovaujama Šarūno Jasikevičiaus, atsitrenkė į sieną. Katalonai, kurių gretose rungtyniauja ir Rokas Jokubaitis, šį kartą išvykoje 75:94 (23:20, 11:20, 20:34, 21:20) nesugebėjo mesti rimto iššūkio Vitorijos „Baskonia“ (7/11) krepšininkams su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu. 22 minutes rungtyniavęs R.Jokubaitis pelnė 11 taškų (2/7 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.
2021-12-30

Fantastiškas Roko Jokubaičio pasirodymas pratęsime nulėmė neįtikėtiną „Barcelona“ pergalę

Pastaruoju metu pergales Eurolygoje skaičiavusi Barselonos „Barcelona“ (15/2) komanda, vadovaujama Šarūno Jasikevičiaus, nuskynė ir dar vieną. Nuo lapkričio 11 dienos nepralaimėję katalonai iki šios dienos buvo iškovoję aštuonias pergales iš eilės, o šį vakarą namuose rezultatu po pratęsimo 111:109 (27:28, 10:18, 20:28, 37:20, 17:15) palaužė Kazanės „Uniks“ (10/7) krepšininkus ir nutraukė jų trijų pergalių seriją. 29 minutes žaidęs R.Jokubaitis pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.
2021-12-23

Net ir praretėjusia sudėtimi „Barcelona“ pratęsė pergalių seriją Eurolygoje

Pergalių seriją Eurolygoje ir toliau tęsia Barselonos „Barcelona“ (14/2) komanda, vadovaujama Šarūno Jasikevičiaus. Katalonai šį sykį svečiuose 85:82 (26:26, 15:23, 27:15, 17:18) palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (4/12) krepšininkus ir pratęsė laimėtų rungtynių seriją iki aštuonių paeiliui. Rokas Jokubaitis „Barcelona“ gretose rungtyniavo 25 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/3 trit.
2021-12-16

„Barcelona“ Ispanijoje užtikrintai laimėjo, Rokas Jokubaitis buvo pastebimas

Užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (11/2) komanda. Katalonai svečiuose 75:60 (14:15, 19:12, 20:18, 22:15) įveikė Tenerifės „Lenovo“ (8/5) ekipą ir išrašė jai antrą nesėkmę paeiliui. 24 minutes ant parketo praleidęs „Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/2 trit.
2021-12-12

„Baskonia“ atsitiesė po nesėkmės Kaune – parklupdė „Barceloną“

„Barcelona“ (10/2) komanda patyrė retą pralaimėjimą Ispanijos lygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 78:91 (12:22, 23:24, 19:22, 24:23) pripažino Vitorijos „Baskonia“ (6/6) pranašumą. Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo 3 pražangas ir 3 kartus prasižengė. Tadas Sedekerskis nugalėtojams per 18 minučių surinko 8 taškus (3/3 dvit.
2021-12-05

Aistros Stambule – išvarytas Erginas Atamanas, pratęsimas ir Šaro triumfas

Pergalių seriją Eurolygoje tęsia Barselonos „Barcelona“ (11/2) komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Katalonai svečiuose po atkaklaus mūšio, pareikalavusio pratęsimo, 95:93 (20:25, 17:22, 25:21, 18:12, 15:13) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (6/7) ekipą ir pratęsė savo pergalių seriją iki penkių, o turkų laimėtų rungtynių atkarpa baigėsi ties keturiomis paeiliui. 22 minutes rungtyniavęs Rokas Jokubaitis „Barcelona“ ekipai pelnė 9 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.
2021-12-03

Lengva pergalė Šarūno Jasikevičiaus neužmigdė: „Galėjome palaužti varžovus daug anksčiau“

Barselonos „Barcelona“ krepšininkai Eurolygoje įsirašė dešimtąją pergalę. Šį kartą katalonai užtikrintai įveikė Kauno „Žalgirio“ komandą. Po pergalės „Barcelona“ strategas Šarūnas Jasikevičius pripažino, kad ne viskas ėjosi kaip per sviestą. „Per pertrauką su komanda kalbėjome, kad mūsų gynyba nebuvo gera. Pataikėme daug metimų šiandien ir tai labai padėjo mums.
2021-11-27

Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ – rekordinis Roko Jokubaičio pasirodymas Ispanijoje

„Barcelona“ (10/1) komanda prieš dvikovą su Kauno „Žalgiriu“ įsirašė pergalę Ispanijos lygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 83:69 (21:16, 18:17, 20:25, 24:14) įveikė Burgoso „San Pablo“ (3/8) ekipą. Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 23 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų ir kartą suklydo. Jis surinko 24 naudingumo balus ir sužaidė savo naudingiausias sezono rungtynes.
2021-11-21

Šarūnas Jasikevičius: „Buvo smagu stebėti mūsų žaidimą“

Barselonos „Barcelona“ krepšininkai iškovojo devintąją pergalę iš vienuolikos galimų ir vėl atsidūrė Eurolygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Po rungtynių katalonų strategas Šarūnas Jasikevičius kiek apgailestavo dėl klaidų, leidusių varžovams sugrįžti į mačą, tačiau džiaugėsi komandos darbu ir susikaupimu antroje dalyje. „Pridarėme daug kvailų klaidų ir leidome jiems sugrįžti į rungtynes.
2021-11-20

Rokas Jokubaitis svariai prisidėjo prie triuškinančios „Barcelona“ pergalės

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (9/2) komanda, kurią treniruoja Šarūnas Jasikevičius. Katalonai svečiuose 80:60 (19:9, 12:19, 31:19, 18:13) susitvarkė su Vilerbano ASVEL (6/5) krepšininkais, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui. 24 minutes ant parketo praleidęs „Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis pelnė 8 taškus (4/7 dvit.
2021-11-19

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Ispanijoje patyrė pirmą nesėkmę

„Barcelona“ (9/1) komanda Ispanijos čempionate patyrė pirmąją nesėkmę. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 79:87 (21:19, 17:16, 25:28, 16:24) nusileido „Valencia“ (6/4) krepšininkams. Rokas Jokubaitis per 13 minučių pelnė 3 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir išprovokavo 2 pražangas. Katalonai iki ketvirtojo kėlinio dar buvo kiek priekyje ir aikštėje vyko atkakli kova.
2021-11-14

Be nesėkmių: idealų Šaro auklėtinių startą išgelbėjo Nikola Mirotičiaus lemiamas metimas

Be pralaimėjimų Eurolygoje ir toliau žygiuoja Barselonos „Barcelona“ (6/0) komanda, vadovaujama Šarūno Jasikevičiaus, o jos gretose rungtyniauja ir Rokas Jokubaitis. Katalonai svečiuose po dramatiško mūšio 76:74 (15:20, 20:9, 14:19, 27:26) palaužė Stambulo „Fenerbahce“ (2/4) krepšininkus. 5 minutes žaidęs R.Jokubaitis į krepšį nemetė ir taškų nepelnė, 2 sykius prarado kamuolį ir surinko -2 naudingumo balus.
2021-10-26

Du pratęsimus per tris dienas laimėjusi Šaro „Barca“ išlieka nesuklupusi Eurolygoje

Be pralaimėjimų Eurolygoje ir toliau keliauja Barselonos „Barcelona“ (4/0) komanda, treniruojama Šarūno Jasikevičiaus, o jos gretose rungtyniauja ir Rokas Jokubaitis. Katalonai svečiuose po pratęsimo 85:81 (12:22, 19:13, 25:19, 19:21, 10:6) įveikė Monako „AS Monaco“ (2/2) klubą su Donatu Motiejūnu. 14 minučių žaidęs R.Jokubaitis pelnė 2 taškus (1/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.
2021-10-15

„Barcelona“ šventė užtikrintą pergalę Ispanijoje, Rokas Jokubaitis žaidė nedaug

Antrąją pergalę Ispanijos čempionate į savo sąskaitą įsirašė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (2/0) komanda, kurios marškinėlius vilki ir Rokas Jokubaitis. Katalonijos klubas svečiuose rezultatu 82:64 (23:17, 18:9, 21:18, 20:20) nesunkiai įveikė Las Palmo Gran Kanarijos „Herbalife“ (1/1) krepšininkus. Tik ketvirtajame kėlinyje ant parketo pasirodęs R.Jokubaitis sužaidė 5 minutes, per kurias spėjo pelnyti 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baud.
2021-09-23

Rokas Jokubaitis buvo vienas „Barcelonos“ vedlių į pergalę

Rokas Jokubaitis buvo vienas naudingiausių krepšininkų „Barcelona“ laimėtose Katalonijos taurės pusfinalio rungtynėse. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rezultatu 82:69 (14:18, 19:18, 32:14, 17:19) nugalėjo Badalonos „Joventut“ klubą. R.Jokubaitis per 15 minučių pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit.), atkovojo, perėmė po kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražanagą, bet dukart suklydo ir kartą prasižengė. Gynėjas surinko 18 naudingumo balų.
2021-09-05

Lietuviškoji „Barcelona“ be gailesčio sutriuškino varžovus iš Prancūzijos

Triuškinančią pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo sezonui besiruošianti Barselonos „Barcelona“ komanda, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius. Lietuvio auklėtiniai, tarp kurių yra ir Rokas Jokubaitis, kontroliniame mače 83:47 neturėjo vargo su Limožo CSP klubu iš Prancūzijos. Rungtynių statistika kol kas nėra pateikiama. Prieš tai buvusiame draugiškame mače katalonai 81:72 įveikė ir Andoros „MoraBanc“ krepšininkus.