augsburg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „augsburg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „augsburg“.

Užtikrintą pergalę iškovojusi „Borussia“ dviem taškais lenkia „Bayern“

Užtikrintą pergalę Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo Dortmundo „Borussia“, kuri svečiuose 3:0 įveikė „Augsburg“ ekipą. „Augsburg“ liko žaisti dešimtyje, kai 38-ą minutę Felixas Uduokhai buvo nubaustas raudona kortele.
2023-05-21

Įvarčių fiesta Vokietijoje baigėsi „Bayern“ pergale, o „Borussia“ prarado taškus

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 5:3 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus.  Mergimas Berisha 2-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Augsburg“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Joao Cancelo 15-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Benjaminas Pavardas 18-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1. Pasta...
2023-03-11

Čempionate Vokietijoje – „Bayern“ suklupo prieš „Augsburg“, „Borussia“ minimaliu skirtumu nugalėjo „Schalke“

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 0 – 1 nusileido „Augsburg“ futbolininkams ir nesugebėjo iškovoti pergalės jau keturis kartus iš eilės. Leroy’us Sane 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį atrėmė „Augsburg“ vartininkas ir pasižymėti nepavyko. Maximilianas Baueris 38-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.
2022-09-17

„Bayern“ tik po tikslaus Lewandowskio 11 m baudinio laimėjo Vokietijoje

Šeštadienį pergalę Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse iškovojo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri namuose 1:0 (0:0) palaužė „Augsburg“ futbolininkus. Vienintelis ir pergalingas mačo įvartis krito 82-ą minutę, kai nuo 11 metrų baudinių linijos pasižymėjo Robertas Lewandowski.
2022-04-09

PSG klubas 91-ąją minutę išplėšė pergalę draugiškose rungtynėse prieš „Augsburg“

Pasiruošimą artėjančiam sezonui pradėjęs Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas draugiškose rungtynėse 2 – 1 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus. Julianas Draxleris 62-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Florianas Niederlechneris 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šiose rungtynėse pusiausvyrą 1:1. Jeffrey’us Gouqelleeuwas 91-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir PSG komanda išplėšė dramatišką pergalę rezultatu 2:1. PSG ...
2021-07-21

Karantino nesilaikęs „Ausgsburg“ treneris praleis „Bundesliga“ rungtynes

„Augsburg“ klubas pranešė, jog vyriausiasis treneris Heiko Herrlichas nedalyvaus šeštadienį vyksiančiose Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse su „Wolfsburg“ dėl to, jog pažeidė karantino taisykles. H.Herrlichas pripažino, kad ketvirtadienį paliko komandos viešbutį. Tai padaryti yra draudžiama dėl nustatytų griežtų taisyklių prieš pratęsiant „Bundesliga“ čempionato kovas už uždarų durų. Skelbiama, jog išvykęs strategas nusipirko asmeninių daiktų, tokių kaip dantų pasta ir veido kremas.
2020-05-15

Vokietijoje – dar viena nepadori Čempionų lygoje dalyvaujančios „Schalke“ nesėkmė

Šeštadienio popietę Vokietijoje startavo 24-asis „Bundesliga“ turas. Skaudžiausią ir eilinę nesėkmę vietiniame fronte patyrė UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje basikaunanti Gelzenkircheno „Schalke“ komanda. Namuose rungtyniavę „Schalke“ futbolininkai 0:4 (0:1) nusileido antroje turnyrinės lentelės pusėje stūgstančiai „Dusseldorf“ komandai.
2019-03-02

21 amžiaus akibrokštas – uždraudė rodyti futbolą, nes teisėjavo moteris

Moterys ir futbolas Irano valstybėje vis dar išlieka griežtas tabu. Miuncheno „Bayern“ komandos sirgaliai praėjusį penktadienio vakarą negalėjo išvysti savo palaikomos ekipos rungtynių per televiziją. Pranešama, kad Irano televizija, transliuojanti Vokietijos futbolo „Bundesliga“ pirmenybių kovas, atšaukė žadėtą transliaciją, nes dvikovai tarp „Bayern“ ir „Augsburg“ komandų teisėjavo moteris. Šiame mače pagrindine aikštės teisėja dirbo 39-erių metų vokietė Bibiana Steinhaus.
2019-02-18

„Bayern“ prarado pirmuosius taškus Vokietijoje, „Schalke“ ir toliau lieka dugne

Nesustabdomi „Bayern“ futbolininkai antradienio vakarą buvo pristabdyti, o „Schalke“ klubas šį sezoną ir toliau nepatiria pergalės skonio. Pirmoje vietoje „Bundesliga“ turnyrinėje lentelėje įsitaisę „Bayern“ futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti „Augsburg“ vienuolikės. Pirmąjį rungtynių įvartį 48-ą minutę pelnė Arjenas Robbenas, o rezultatą pačioje susitikimo pabaigoje, 86-ą minutę, išlygino Felixas Gotze.
2018-09-26

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Vokietijos čempionai vargo su absoliučiais autsaideriais

Trečiadienį minimalią pergalę iškovojo Vokietijos čempionas ir Bundeslygos lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo absoliučius lygos autsaiderius „Koln“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 60-ąją minutę po Thomaso Mullerio perdavimo įmušė Robertas Lewandowski. „Bayern“ (38 taškai) užtikrintai pirmauja Bundeslygoje, lenkdamas Gelzenkircheno „Schalke 04“ (29 tšk.) ir „RB Leipzig“ (28 tšk.). „Koln“ (3 tšk.) – absoliutus lygos autsaideris, užimantis paskutinę, 18-ąją poziciją.
2017-12-14

Trenerį pakeitusi „Borussia“ nutraukė nesėkmių seriją

Vokietijos Bundeslygoje nesėkmių seriją nutraukė Dortmundo „Borussia“. Ji antradienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 55-ąją minutę įmušė Sokratis Papastathopoulos, 89-ąją – Shinji Kagawa. Tai buvo pirmoji „Borussia“ pergalė nuo rugsėjo 30-osios. Tada Dortmundo futbolininkai išvykoje 2:1 nugalėjo „Augsburg“. Po šių rungtynių „Borussia“ nelaimėjo aštuonių Bundeslygos mačų iš eilės. Tai vyriausiojo trenerio kėdę kainavo olandui Peterui Boszui.
2017-12-13

„Borussia“ 25-ąją minutę pirmavo 4:0, bet sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynėse Dortmunde įspūdingą spektaklį pademonstravo vietos „Borussia“ ir Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkai. Šeimininkai 25-ąją mačo minutę pirmavo 4:0, bet pergalės neiškovojo – mačas baigėsi 4:4 (4:0). „Borussia“ ledus pralaužė 12-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. 18-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Benjaminas Stambouli.
2017-11-25

Vokietijos grandų mūšyje – įtikinama „Bayern“ pergalė

Šeštadienį Vokietijoje įvyko laukiamiausios Bundeslygos rungtynės – Dortmundo „Borussia“ namie priėmė Miuncheno „Bayern“. Užtikrintą pergalę iškovojo pastaroji komanda – 3:1 (2:0). „Bayern“ 67-ąją minutę pirmavo 3:0. 16-ąją įmušė Arjenas Robbenas, 37-ąją Robertas Lewandowski, 67-ąją – Davidas Alaba. Prie pirmojo ir trečiojo įvarčių rezultatyviais perdavimais prisidėjo Jamesas Rodriguezas. „Borussia“ garbės įvartį 88-ąją minutę pelnė Marcas Bartra.
2017-11-05

Vokietija: „Bayern“ pavijo „Borussia“ futbolininkus

Vokietijos Bundeslygoje – dvivaldystė. Po šeštadienio rungtynių pirmauja po 20 taškų turinčios Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ komandos. „Bayern“ svečiuose 1:0 (0:0) palaužė „Hamburger SV“. 52-ąją minutę pergalingą įvartį po Thomaso Mullerio perdavimo pelnė Corentinas Tolisso. 39-ąją minutę iš aikštės pašalintas Gideonas Jungas. „Borussia“ išvykoje 2:2 (1:0) sužaidė su Frankfurto „Eintracht“. „Borussia“ pirmavo 2:0, bet persvaros neišsaugojo.
2017-10-22

„Bayern“ įmušė penkis, „Borussia“ pralaimėjo

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynės skirtingai susiklostė čempionato lyderiams. Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo, o jos kluptelėjimu pasinaudojo ir turnyro lentelėje priartėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Pastarieji savo aikštėje 5:0 (2:0) sudaužė „Freiburg“. 8-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Julianas Schusteris. Po įvartį pridėjo „Bayern“ futbolininkai – Kingsley Comanas (42 minutę), Thiago Alcantara (63 min.), Robertas Lewandowski (75 min.) ir Joshua Kimmichas (93 min.
2017-10-15

„Bayern“ Gelzenkirchene sutriuškino šeimininkus

Antradienį penktojo Vokietijos Bundeslygos turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke 04“ futbolininkus. Vokietijos čempionai viską išsprendė per keturias pirmojo kėlinio minutes. 25-ąją 11 metrų baudinį realizavo Robertas Lewandowski. 29-ąją iš žaidimo pasižymėjo Jamesas Rodriguezas. Kolumbietis 75-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus nukreipė čilietis Arturo Vidalis.
2017-09-20

Reabilitavosi: po nesėkmingo turo – triuškinama „Bayern“ pergalė

Miuncheno „Bayern“ reabilitavosi po pralaimėjimo praėjusiame ture. Vokietijos čempionai šeštadienį namuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Mainz 05“ futbolininkus. 11-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Thomasas Mulleris, 23-ąją – Arjenas Robbenas, 50-ąją ir 77-ąją – Robertas Lewandowski. Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius perdavimus. „Bayern“ (9 taškai) pakilo į antrąją Vokietijos Bundeslygos poziciją.
2017-09-16

Netikėtumai Vokietijoje: „Bayern“ pralaimėjo, „Borussia“ sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį Vokietijos „Bundeslygoje“ neapsieita be didelių netikėtumų. Pralaimėjo daugkartinis šalies čempionas Miuncheno „Bayern“, o kita vietos futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ sužaidė lygiosiomis. „Bayern“ svečiuose nusileido Sinsheimo „Hoffenheim“ – 0:2 (0:1). Abu įvarčius pelnė Markas Uthas (27, 51 minutėmis). „Borussia“ varžovų stadione nesugebėjo įveikti „Freiburg“ – 0:0. Šeimininkai nuo 29-osios minutės žaidė mažumoje – raudoną kortelę užsidirbo Yoricas Ravet.
2017-09-10

Vokietijoje – Roberto Lewandowski dublis ir nelengva „Bayern“ pergalė

Robertas Lewandowski įmušė dublį, o Miuncheno „Bayern“ šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Brėmeno „Werder“ futbolininkus. „Bayern“ rungtynės nebuvo lengvos. Atrakinti varžovų vartų nepavyko iki 72-osios minutės. Tada ledus pralaužė R. Lewandowski. Lenkas dar vieną įvartį pridėjo po trijų minučių – 75-ąją. Miuncheno futbolininkai iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.
2017-08-26

„Borussia“ startavo įtikinama pergale

Penktadienį varžovus triuškino Miuncheno „Bayern“, šeštadienį tai padarė kita Vokietijos Bundeslygos favoritė – Dortmundo „Borussia“. Ji svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo „Wolfsburg“. „Borussia“ du įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. 22-ąją minutę įmušė Christianas Pulisicius, 27-ąją – Marcas Bartra. Paskutinį tašką 60-ąją minutę padėjo Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.
2017-08-19

„Bayern“ įspūdingu stiliumi nokautavo vicečempionus

Šeštadienį Vokietijoje įspūdingą pergalę iškovojo čempiono titulą užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 5:4 (1:2) rungtynių pabaigoje nokautavo šalies vicečempioną – „Leipzig“. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę įmušė Marcelis Sabitzeris. 17-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowski. Tačiau 47-ąją minutę „Leipzig“ pirmavo 3:1. Pasižymėjo Yussufas Poulsenas.
2017-05-14

Sutrikę: „Bayern“ ir vėl kluptelėjo Vokietijoje

Po iškritimo iš Čempionų lygos neatsigavę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai kluptelėjo Vokietijos čempionate. Namuose bavarai lygiosiomis 2:2 sužaidė su viena autsaiderių „Mainz“. „Bayern“ du kartus buvo priversti vytis savo varžovus. Per pastarąsias penkerias Bundeslygos rungtynes ekipa iškovojo tik dvi pergales. Bojanas Krkičius jau 3-ąją minutę išvedė „Mainz“ į priekį.
2017-04-22

„Bayern“ stringa ir toliau – neįveikė dešimtiese žaidusio lygos vidutinioko

Pastaruoju metu buksuojantis Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ stringa ir toliau – šeštadienį „Bundeslygos“ 29-ojo turo rungtynėse svečiuose neįveikė daugiau kaip pusvalandį dešimtiese žaidusio Lėverkuzeno „Bayer“. Mačas baigėsi lygiosiomis 0:0. „Bayer“ nuo 59-osios minutės žaidė mažumoje, kai antrąjį geltoną kortelę prieš save išvydo kroatas Tinas Jedvajus.
2017-04-16

Robertas Lewandowski įmušė tris įvarčius, „Bayern“ laimėjo 6:0

Bundeslygos lyderiai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai namie sutriuškino „Augsburg“ klubą 6:0, o tris įvarčius bavarams pelnė lenkas Robertas Lewandowski. Po šios pergalės „Bayern“ išsaugojo 13 taškų persvarą prieš antrojoje vietoje žengiantį „Leipzig“, kuris šeštadienį 4:0 įveikė „Darmstadt“. Bavarai, kurie šį mėnesį Čempionų lygos ketvirtfinalyje žais su Madrido „Real“, demonstruoja puikią sportinę formą.
2017-04-02

Vokietijoje – du Roberto Lewandowskio įvarčiai ir „Bayern“ pergalė

„Augsburg“ klubas nerado priešnuodžių, o Miuncheno „Bayern“ šventė pergalę 1:3. Kituose stadionuose didesnių staigmenų užfiksuota nebuvo. Svečiai du įvarčius per kelias minutes sumušė jau pirmajame kėlinyje, kai pasižymėjo Robertas Lewandowskis (20`) ir Arjenas Robbenas (22`). Lenkas vėliu mušė dar sykį (49`), o paguodos įvartį „Augsburg“ ekipai pelnė Ja-Cheol Koo (67`). Kiti rezultatai: „Darmstadt“ – „RasenBallsport Leipzig“ 0:2 57` Marcel Sabitzer; 82` Marcel Sabitzer.
2016-10-29

Už šiurkščią pražangą – 5 rungtynių diskvalifikacija ir tūkstantinė bauda

„Mainz 05“ saugas Jose Rodriguezas buvo suspenduotas penkioms rungtynėms ir gavo 10 tūkstančių eurų baudą už šiurpią pražangą prieš „Augsburg“ žaidėją Dominiką Kohrą, kuris patyrė sunkią traumą. Nors J. Rodriguezas ir atsiprašė, tai nuo bausmės išsisukti neleido. Epizodas įvyko per pridėtą antrojo kėlinio laiką. Pats skriaudėjas aikštėje po keitimo pasirodė 85-ąją minutę, jo komanda pirmavo 3:1. Žaidėjas iš karto gavo raudoną kortelę. Nukentėjusysis buvo išgabentas į ligoninę.
2016-09-20

„Liverpool“ klube – Estijos rinktinės kapitonas

Estijos rinktinės kapitonas Ragnaras Klavanas pravers „Premier“ lygos duris. Žaidėjas pasirašė sutartį su „Liverpool“ klubu, kuriam vadovauja Jurgenas Kloppas. Gynėjas į Angliją atvyksta iš „Augsburg“ komandos ir su „raudonaisiais“ pasirašė trejų metų sutartį. 30-metis estas kainavo 5 milijonus eurų ir žais 17-tuoju numeriu pažymėtais marškinėliais. Tai jau penktasis „Liverpool“ klubo vasaros pirkinys. R. Klavano stipriosios savybės: gera kova dėl aukštų kamuolių, kamuolio valdymas.
2016-07-20

„Bundesliga“ čempionate lyderiai iškovojo pergales

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate buvo sužaistos penkios 19-to turo rungtynės. Pergalėmis galėjo džiaugtis lygos lyderiai. Namuose žaidę Dortmundo „Borussia“ futbolininkai rungtynių gale iškovojo varginančią pergalę prieš lygos vidutiniokus „Ingolstadt“ rezultatu 2:0 (0:0). Visas rungtynes kontroliavę dortmundiečiai į priekį išsiveržė tik 77-ąją minutę. Rezultatyviausias „Bundesliga“ žaidėjas P.Aubameyang nuginklavo varžovų vartininką.
2016-01-30

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje ir toliau nepralaimi

13-ajame „Bundesliga“ ture eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas. Bavarai išvykoje 3:1 nugalėjo „Schalke“ futbolinkus. Gynėjo pozicijoje žaidęs Davidas Alaba 9-ąją minutę po rikošeto išvedė „Bayern“ klubą į priekį. Visgi pranašumu svečiai ilgai nesidžiaugė, mat jau 17-ąją minutę dvidešimtmetis Maxas Meyeris puikiu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį . Antrasis kėlinys priklausė Miuncheno klubui, o 69-ąją minutę po Arjeno Robbeno perdavimo Javi Martinezas išvedė „Bayern“ klubą į priekį.
2015-11-21

Vokietijos lyderių dvikovoje - įvarčių lietus

Vokietijoje buvo žaidžiamos trejos rungtynės. Pagrindinė dvikova vyko Miunchene, kur susitiko lygos lyderiai, Munich „Bayern“ su Dortmund „Borussia“. Namuose žaidė „Bayern“ futbolininkai sutriuškino Dortmundo futbolininkus rezultatu 5:1. 26-ąją minutę Thomas Miuleris išvedė šeimininkus į priekį, o po devynių minučių tas pats Miuleris realizavo 11 metrų baudinį. Visgi jau po minutės rezultatą sušvelnino Aubameyang.
2015-10-04

Vokietijoje - lyderių pergalės, Italijoje - Romos ir Fiorentinos pergalės, Juventus pirmasis taškas

Vokietijoje ir toliau dominuoja Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ klubai. Miunchene, „Bayerno“ klubas tik 90-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Augsburg“ klubą rezultatu 2:1. Pirmieji įvartį pelnė svečiai. 43-ąją minutę Alexanderis Essweinas stipriu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį. Vokietijos čempionai tik 77-ąją minutę išlygino rezultatą, Robertas Lewandowskis po savo reido pasiuntė kamuolį į vartus.
2015-09-12

„Bundesliga“: „Bayern“ patyrė pirmą pralaimėjimą šiame sezone

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos penkerios XXIX-ojo turo rungtynės. "Augsburg" savo žiūrovų akivaizdoje pateikė staigmeną. Šeimininkai minimaliu skirtumu palaužė pirmą kartą šiame sezone "Bundesliga" čempionate pralaimėjimą patyrusį Miuncheno "Bayern" klubą. Vienintelis bei pergalingas šių rungtynių įvartis krito 31-ąją minutę, kuomet po tikslaus Danielio Baierio perdavimo pasižymėjo Sascha Moldersas.
2014-04-05

„Bayern“ be vargo iškovojo tris taškus, „Borussia“ patyrė pralaimėjimą

Vokietijoje tęsiasi "Bundesliga" čempionate XII-asis turas, kuriame sužaistas penkerios rungtynės. Pirmenybių čempionai Miuncheno "Bayern" futbolininkai susitiko su "Augsburg" ekipa, kurią nugalėjo rezultatu 3-0. Bavarų gretose įvarčius pelnė Jerome Boatengas, Franckas Ribery bei mačo pabaigoje nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs Thomas Mulleris. Tuo tarpu Dortmundo "Borussia" patyrė pralaimėjimą. "Wolfsburg" savo žiūrovų akivaizdoje minimaliu skirtumu 2-1 palaužė Jurgeno Kloppo auklėtinius.
2013-11-09

„Borussia“ naujokas sezoną pradėjo įmušdamas „hat-tricką“

Šiandien Vokietijoje ir toliau buvo žaidžiami 1 turo „Bundesliga“ mačai. Užtikrinta pergale naująjį Vokietijos čempionato sezoną pradėjo Dortmundo „Borussia“ klubas, kuris svečiuose net 4-0 įveikė „Augsburg“ ekipą. Šiose rungtynėse žibėjo naujasis komandos puolėjas Pierre-Emerickas Aubameyangas, kuris įmušė net tris įvarčius. Pirmąjį savo įvartį Gabono rinktinės puolėjas įmušė 24 minutę, o kitus du įvarčius jis pelnė antrajame kėlinyje (66 ir 79 min.
2013-08-10

Vokietijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Šiandien Vokietijoje ir toliau buvo tęsiamos „Bundes“ lygos 20-ojo turo kovos. Jame taškus prarado lentelės viršuje esantys klubai – „Schalke“, „Monchengladbach“ bei „Bayer“. „Schalke“ klubas namuose priėmė svečius „Mainz“ ir su jais sužaidė lygiosiomis 1-1, bei taip prarado du taškus. „Mainz“ klubas rungtynių pradžioje, 14-tą minutę, pirmieji išsiveržė į priekį, o įvartį jiems iš arti įmušė naujasis klubo pirkinys Mohamedas Zidanas.
2012-02-04

Alaus ar vandens bokalą laikė vaikas futbolo rungtynėse Vokietijoje?

Alus dėl komercijos ir gausybės reklamų yra tapęs beveik neatsiejama futbolo rungtynių dalimi. Tokia tradicija akivaizdžiai stipriai įsišaknijo Vokietijoje. Šios šalies nacionalinio čempionato mače tarp Gelzenkircheno „Schalke“ ir „Augsburg“ klubų su bokalu bei užkandžiais tribūnuose sėdėjo net ir vaikas. O gal tai tebuvo miražas? Kitame tų pačių rungtynių įraše matyti, kad vaiko laikytame bokale yra ne alus, o skaidrus skystis, primenantis mineralinį vandenį. Išvadas darykite patys.