Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atletico“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atletico“.

Sagos pabaiga: „Chelsea“ galiausiai pardavė Conorą Gallagherį

Londono „Chelsea“ klubas galiausiai pardavė saugą Conorą Gallagherį Madrido „Atletico“ komandai, nors atrodė, jog šis keletą savaičių įstrigęs sandoris jau pasmerktas žlugti. „Aristokratai“ norėjo parduoti praėjusio sezono komandos vicekapitoną tam, kad atitiktų finansines išlaidavimo taisykles, į kurias Anglijoje kreipiama vis daugiau dėmesio.
2024-08-21

„Inter“ dar labiau priartėjo prie titulo Italijoje, o Ispanijoje „Atletico“ mačo pabaigoje išplėšė pergalę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse toliau link titulo užtikrintai žygiuoja Milano „Inter“. „Inter“ klubas iškovojo jau 25-ąją pergalę per 30 rungtynių 2:0 namuose nugalėdami „Empoli“ komandą. „Inter“ labai anksti įgijo pranašumą. Aštrų perdavimą į baudos aikštelę vienu lietimu į vartus nukreipė Federico Dimarco. Po pertraukos „Inter“ užtikintai kontroliavo rungtynes, kol galiausiai pelnė ir antrąjį savo įvartį.
2024-04-02

Madrido derbyje užfiksuotos dramatiškos lygiosios

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykęs Madrido derbis tarp „Real“ ir „Atletico“ komandų baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 1:1. Pirmieji mače į priekį įsiveržė šeimininkai, kai Brahimas Diazas 20-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.  „Atletico“ bandė pasinaudoti pranašumu smūgiuojant galva ir keliant kamuolius į baudos aikštelę.
2024-02-05

Čempionų lygos vakaras: nuostabiai atsitiesęs Ukrainos klubas ir įvarčių lietus

Vėlų trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti net 8 susitikimai. Įspūdingą pergalę iškovojo Donetsko „Šachtar“ klubas. Ukrainiečiai išvykoje 3:2 palaužė Antverpeno „Royal“ futbolininkus. Jau 3 min. šeimininkų klubo gretose pasižymėjo A. Muja, o 33 min. A. Balikwisha rezultatą padvigubino. Antrajame kėlinyje prasidėjo Ukrainos klubo šou – 48 min. rezultatą sušvelnino D. Sikanas, o 71 min. rezultatą išlygino Y. Rakitskiy. 76 min. „Šachtar“ į priekį išvedė D. Sikanas.
2023-10-05

Ispanijos čempionate – raudonos kortelės ir emocinga „Atletico“ pergalė

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 įveikė „Osasuna“ futbolininkus. Antoine‘as Griezmannas 20-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Johanas Mojica 37-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko. Chimy Avila 54-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.
2023-09-29

Vartininkas pelnė ypač svarbų įvartį „iš žaidimo“: tapo tik antruoju tokiu istorijoje

Antradienį prasidėjusioje Čempionų lygos E grupėje užfiksuotos dramatiškos lygiosios tarp Madrido „Atletico“ ir Romos „Lazio“. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę ispanai paskutinę rungtynių akimirką praleido varžovų vartininko Ivano Provedelio įvartį ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Tai buvo tam tikras I.Provedelio revanšas, kuris liko įskaudintas po to, kai pirmoje rungtynių pusėje Pablo Barriosas įmušė įvartį į jo ginamus vartus, kuomet smūgio trajektorija buvo smarkiai pakeista po „Lazio“ ...
2023-09-20

UEFA Čempionų lyga: atsilikinėję čempionai galiausiai palaužė serbus, „Barcelona“ sutrypė varžovus

Vėlų antradienio vakarą buvo sužaisti likę šeši dienos UEFA Čempionų lygos susitikimai. Pergalingai startavo nugalėtojų titulą ginantis „Man City“ klubas. Anglijos ekipa G grupės rungtynėse namuose 3:1 įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ klubą. Įdomu tai, kad, nepaisant dominavimo pirmajame kėlinyje, būtent „Man City“ teko vytis varžovus. Serbai į priekį įsiveržė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai pasižymėjo Osmanas Bukari.
2023-09-19

Net 6 galingi Europos klubai sužiuro į legendinio žaidėjo sūnų

„Borussia Monchengladbach“ puolėjas Marcusas Thuramas, legendinio Liliano Thuramo sūnus, tapo itin pageidaujamu žaidėju Europos rinkoje. Bent jau taip skelbia „AS“ žurnalistai, kurie įvardijo net 6 klubus, kurie domisi 25-ų prancūzo paslaugomis. Pirmiausia, futbolininko paslaugos sudomino Madrido „Atletico“. Tačiau dabar apie galimas derybas kalba ir Milano „Inter“, Turino „Juventus“, „Liverpool“, „Arsenal“ ir „Tottenham“. „Borussia Monchengladbach“ marškinėlius puolėjas vilki nuo 2019-ųjų.
2023-02-03

Pamatykite: po pelnyto įvarčio Morata paerzino „Real“ aistruolius

Madrido „Atletico“ puolėjas Alvaro Morata vakar įmušė pirmąjį įvartį Ispanijos taurės ketvirtfinalio rungtynėse su „Real“. Priminsime, kad „Atletico“ rungtynes pralaimėjo 1:3 ir iškrito iš turnyro. Kuomet A.Morata pelnė įmušė įvartį, jis pabandė uždengti pirmąsias savo pavardės raides, kad būtų matoma tik „rata“. Ispanų kalboje tai reiškia „žiurkė“. Reikėtų pabrėžti, kad A.Morata yra Madrido „Real“ auklėtinis ir atstovaudamas „karališkam klubui“ įmušė 31 įvartį per 95 rungtynes.
2023-01-27

Depay'us sukirto rankomis su „Atletico“

Nyderlandų žaidėjas gali persikelti į „Atletico“. „Barcelonos“ puolėjas Memphis Depay'us sutarė su Madrido „Atletico“ dėl asmeninių sutarties sąlygų. „Mundo Deportivo“ skelbia, kad sutartis galios iki 2025-ųjų. Derybos tarp klubų tęsiasi. Pasak šaltinių, katalonai pasiūlė iškeisti olandą į Yannicką Carrasco, tačiau Madride šį pasiūlymą atmetė. 28-ų M.Depay'us per savo karjerą yra žaidęs „PSV Eindhoven“, „Manchester United“, „Lyon“ ekipose.
2023-01-19

Portugalijos rinktinėje žibantis Felixas domina Anglijos klubus

Madrido „Atletico“ ir Portugalijos rinktinės puolėjas Joao Felixas gali persikelti į Angliją, skelbia „Marca“. Pasak šaltinių, naujuoju 23-ų žaidėjo klubu gali tapti „Aston Villa“. Futbolininko agentas Jorge Mendesas jau pradėjo derybas. Dabartinė J.Felixo sutartis su „Atletico“ galioja iki 2026-ųjų. Portalas „Transfermarkt“ vertina žaidėją 50 mln. eurų. Priminsime, kad į „Atletico“ portugalas persikėlė 2019-aisiais iš „Benfica“ klubo už 127,2 mln. eurų.
2022-12-07

Po nesėkmių ruožo „Atletico“ svarsto apie galimus pokyčius trenerių štabe

Madrido „Atletico“ svarsto galimybę atleisti vyriausiąjį trenerį Diego Simeonę. Pasak ispanų žiniasklaidos, klubo vadovai galvoja vietoje argentiniečio pasikviesti Ispanijo rinktinės trenerį Luisą Enriquę arba buvusį PSG trenerį Mauricio Pochettino. „Atletico“ jau nelaimėjo penkerių iš eilės rungtynių.
2022-11-10

Čempionų lyga: „Atletico“ nugalėjęs „Porto“ – B grupės nugalėtojas

„Porto“ UEFA Čempionų lygos B grupės rungtynėse 2 – 1 nugalėjo Madrido „Atletico“ futbolininkus ir užsitikrino pirmąją vietą. Mehdi Taremi jau 5-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Porto“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Stephenas Eustaquio 24-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. M.Taremi 51-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Janas Oblakas.
2022-11-01

99-ąją minutę įvartį praleidęs „Atletico“ klubas krito prieš „La Liga“ autsaiderius

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2 – 3 turėjo pripažinti „Cadiz“ futbolininkų pranašumą. Theo Bongonda jau 1-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Cadiz“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Rubenas Sobrino per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.
2022-10-29

Čempionų lygoje – Ispanijos klubų krachas ir tikra mėsmalė D grupėje

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaisti likę penktojo turo susitikimai, po kurių paaiškėjo dar keletas komandų, kurios užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose. A grupėje „Napoli“ savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 pranoko „Rangers“ komandą. Šeimininkai jau greitai buvo priekyje, kai 11 ir 16 minutėmis įvarčiais pasižymėjo Giovanni Simeone. Pergalę italams mačo pabaigoje smūgiu galva įtvirtino Leo Ostigardas.
2022-10-26

Ankstyvą įvartį pelnęs „Real“ klubas Ispanijoje iškovojo minimalią pergalę

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 1:0 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus. Ederis Militao 3-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Rodrygo 40-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko. Aurelienas Tchouameni 48-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.
2022-10-09

Čempionų lygoje – dar vienas „Barcelonos“ pralaimėjimas ir „Napoli“ įvarčių fiesta Amsterdame

Antradienį toliau tęsėsi UEFA Čempionų lygos trečiojo turo kovos. Vėlų vakarą buvo sužaistos dar šešerios rungtynės.  A grupėje Amsterdamo „Ajax“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą namuose, kai net 1:6 nusileido „Napoli“ ekipai. Įdomu tai, kad šeimininkai pirmieji 9-ąją minutę pelnė įvartį, bet „Napoli“ greitai rezultatą išlygino, o iki pertraukos pelnė dar du įvarčius.
2022-10-04

„Man City“ ir „Atletico“ žaidėjų konfliktas persikėlė ir į tunelį – prireikė policijos pagalbos

Trečiadienį vykusiose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose varžybose tarp Madrido „Atletico“ ir „Manchester City“ kilo susistumdymas ir netrūko aistrų, kurios nenurimo ir pasibaigus mačui. Šis Madride baigėsi lygiosiois 0:0, bet į kitą etapą žengė „Man City“, nes pirmą mačą buvo laimėjusi 1:0. Chaosas vyravo dar rungtynių metu – jų pabaigoje užfiksuota, kaip masinio konflikto metu Stefanas Savičius tempia Jacko Grealisho plaukus.
2022-04-14

Čempionų lyga: „Manchester City“ išgyveno Madride, Liverpulyje – šešių įvarčių fiesta

Du Anglijos klubai – „Manchester City“ ir „Liverpool“ – žengė į UEFA Čempionų lygos pusfinalį, eliminuodami Madrido „Atletico“ ir Lisabonos „Benfica“ komandas. „Man City“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Atletico“, bet to užteko – pirmą mačą Pepo Guardiolos auklėtiniai buvo laimėję 1:0. „Atletico“ antrame kėlinyje kiek prispaudė svečius ir surengė ne vieną pavojingą ataką, tačiau atlikti didelę grėsmę keliančius smūgius sekėsi daug sunkiau.
2022-04-14

Josepas Guardiola laukia aršios kovos Madride: „Eisime įvarčių ir bandysime dar kartą laimėti“

Antradienį „Manchester City“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapo pirmose rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo Madrido „Atletico“ futbolininkus. Atsakomosios rungtynės tarp „Atletico“ ir „Man City“ komandų bus žaidžiamos balandžio 13-ąją dieną Ispanijoje. Po rungtynių „Man City“ treneris Pepas Guardiola pažadėjo kurti atakas ir svečiuose bei pažymėjo, kad sieks dar vienos pergalės. „Eisime ten įvarčio ir bandysime dar kartą laimėti, – sakė P.Guardiola.
2022-04-06

Čempionų lygos ketvirtfinaliuose – Anglijos klubų pergalės

Antradienį prasidėjo UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio etapas, kuriame likusios aštuonios komandos kovoja dėl bilietų į pusfinalį. Intriguojantis mačas vyko Anglijoje, kur šalies čempionas „Manchester City“ kovėsi su Madrido „Atletico“. Josepo Guardiolos auklėtiniai svečius iš Ispanijos įveikė minimaliu rezultatu 1:0. Pirmajame kėlinyje svečiai surakino „Manchester City“ klubą savo gynybos gniaužtuose.
2022-04-05

Čempionų lygoje – lygiųjų vakarėlis ir ukrainiečio pasiųsta žinutė

UEFA Čempionų lygos pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse Madrido „Atletico“ prarado turėtą įvarčio pranašumą prieš „Manchester United“, lygiai taip pat baigėsi Amsterdamo „Ajax“ viešnagė Lisabonoje. Didelį susidomėjimą kėlusiame mače Ispanijos sostinėje „Atletico“ priėmė „Manchester United“ ekipą. Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai.
2022-02-23

Ispanijoje – užtikrintos Madrido klubų pergalės

„La Liga“ Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį abu Madrido klubai įtikinama persvara nugalėjo savo varžovus. Turnyro lyderis Madrido „Real“ namie 3:0 nugalėjo Vitorijos „Alaves“ komandą. Tiesa, Karališkasis klubas daugiau nei valandą negalėjo pralaužti oponentų gynybos. Vėliau įvarčiais prapliupo Marco Asensio (63 min.), Vinicius Junioras (80 min.) ir paskutinę minutę 11 m baudinį realizavęs Karimas Benzema.
2022-02-19

Antoine'as Griezmannas nenori grįžti į „Barceloną“

Puolėjas Antoine'as Griezmannas, išnuomotas Madrido „Atletico“ ekipai, nenori grįžti į katalonų „Barceloną“. Apie tai jis prabilo pokalbyje su Ispanijos žurnalistais. „Ir toliau noriu žaisti pas Diego Simeone. Esu laimingas, kad grįžau. Tikiuosi, čia likti po to, kai baigsis nuomos sutartis. Tikiu, kad klubas taip pat to nori.
2022-01-10

Koronavirusas įsisuko ir „Atletico“ klube

Covid-19 pandemija vis labiau įsismarkauja Ispanijos „La Ligoje“, o dėl jos kenčia garsiausi lygos klubai. Trečiadienį pranešta, kad Madrido „Real“ klube covid-19 užsikrėtė dar 4 futbolininkai, o bendras susirgusių komandos žaidėjų skaičius išaugo iki 12. Tuo tarpu ketvirtadienį situacija dar labiau suprastėjo „Barcelonos“ bei Madrido „Atletico“ ekipose. Barselonoje covid-19 užsikrėtė Sergino Destas, Philippe Coutinho ir Ezas Abde. Tai reiškia, kad komanda jau turi 10 izoliuotų futbolininkų.
2021-12-30

„Chelsea“ klube žaisti negaunantis Saulis gali grįžti į Ispaniją

Londono „Chelsea“ klubas praėjusią vasarą nuomos pagrindais pasikvietė Madrido „Atletico“ priklausantį ispaną Saulį ir įgijo galimybę pilnai jį įsigyti, kai baigsis nuomos sutartis. Visgi, 26-erių saugas „Chelsea“ klube nesulaukia trenerio pasitikėjimo. Per daugiau nei 2 mėnesius Saulis sužaidė tik 5 rungtynes ir niekuo nepasižymėjo. „Premier“ lygoje jis tėra sužaidęs 47 minutes. „The Sun“ pranešė, kad Saulis yra nustebęs ir nepatenkintas tuo, kad gauna labai mažai žaidybinio laiko.
2021-11-10

Čempionų lyga: pergalių seriją tęsiantis „Liverpool“ ir PSG žvaigždyno vargai Vokietijoje

UEFA Čempionų lygoje vėlų trečiadienio vakarą šešeriomis rungtynėmis pasibaigė ketvirtasis grupių etapo turas, kuriame netrūko įnirtingų kovų. A grupėje „Paris Saint-Germain“ klubas svečiuose išleido pergalę iš rankų. Mačas su „Leipzig“ klubu baigėsi taikiai 2:2. Pradžia Prancūzijos ekipai nieko gero nežadėjo, kadangi C. Nkunku jau aštuntąją minutę išvedė šeimininkus į priekį. 12 minutę jie dar turėjo šansą padvigubinti rezultatą iš 11 m. atžymos, bet Andre Silva buvo netikslus.
2021-11-03

„Real“ pyktį išliejo Ukrainoje, Lionelio Messi dublis nukalė PSG pergalę

Vėlų antradienio vakarą Lietuvos laiku buvo sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos trečiojo turo rungtynės, kuriose netrūko gražių kovų bei įvarčių. A grupėje sunkią pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas. Jie po atkaklios kovos 3:2 pranoko „Leipzig“ ekipa. Pranūzijos ekipa pirmavo po Kyliano Mbappe įvarčio, bet vokiečiai atsakė dviem dūriais. Šeimininkai rezultatą išlygino 67-ąją, kai antrą savo įvartį klube pelnė Lionelis Messi.
2021-10-19

Antoine'o Griezmanno sugrįžimas pažymėtas dramatiška „Atletico“ pergale

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 2:1 palaužė „Espanyol“ futbolininkus. Adrianas Embarba jau 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Janas Oblakas meistriškai atrėmė kamuolį. Antoine‘as Griezmannas 17-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.
2021-09-12

Buvęs „Riterių“ puolėjas domina stiprias Europos komandas

Buvęs Vilniaus „Riterių“ puolėjas Teremas Moffi puikiai rungtyniaudamas aukščiausioje Prancūzijos „Ligue 1“ lygoje bei atstovaudamas „Lorient“ ekipai sudomino net Ispanijos „La Liga“ čempionus Madrido „Atletico“ bei Italijos „Serie A“ čempionate rungtyniavusią „Atalanta“. Pasak „footmercato.net“, Čempionų lygoje kitą sezoną žaidžiantys klubai siuntė skautus į praėjusio penktadienio „Lorient“ rungtynes su „AS Monaco“, kurie stebėjo šio Nigerijos puolėjo žaidimą.
2021-08-19

Ispanijos čempionai titulo gynybą pradėjo sunkia pergale

Pergalingai Ispanijos „La Liga“ naująjį sezoną pradėjo praėjusio sezono čempionai Madrido „Atletico“, kurie svečiuose 2:1 nugalėjo „Celta Vigo“ ekipą. „Atletico“ ekipą į priekį išvedė jau septintą sezoną „Atletico“ gretose žaidžiantis argentinietis Angelis Correa, tačiau 59-ą minutę po VAR peržiūros paskirtą 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas ir rezultatas tapo lygus. „Atletico“ vėl gelbėjo A.Correa, kuris pasižymėjo 64-ą minutę ir to užteko, kad Madrido klubas švęstų pergalę.
2021-08-15

„Barcelona“ treneris po Lionelio Messi išvykimo: „Dabar kalbėsime apie komandą“

Po to, kai „Barcelona“ klubo veidas Lionelis Messi išvyko į Paryžiaus „Saint-Germain“ komandą, Katalonijos ekipos treneris Ronaldas Koemanas mano, kad klubui reikėtų „užversti knygą“ apie L.Messio erą ir žiūrėti į priekį. 34-erių metų L.Messi antradienį pasirašė dviejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti tretiems metams, o R.Koemanas atskleidė, kad tai buvo sunki kelionė visiems jos dalyviams, nes Argentinos superžvaigždė pasitraukė iš klubo, prie kurio prisijungė būdamas vos 13 metų.
2021-08-13

„La Liga“ čempionai patyrė nesėkmę draugiškose rungtynėse

Madrido „Atletico“ draugiškose rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti „Feyenoord“ futbolininkų pranašumą. Bryanas Linssenas 18-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Feyenoord“ ekipą į priekį 1:0. Yannickas Carrasco pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Atletico“ liko rungtyniauti dešimtyje.
2021-08-08

„Atletico“ fanų šėlionės po iškovoto titulo baigėsi tragiškai: žuvo 14-metis

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių paskutinėse šio sezono rungtynėse 2:1 įveikė „Valladolid“ futbolininkus ir po septynerių metų pertraukos iškovojo šio čempionato titulą. Ilgai lauktą trofėjų „Atletico“ sirgaliai audringai šventė Madrido centre. Deja, šias šėlionės apkartino tragiška 14-mečio sirgaliaus mirtis. Kaip praneša „Marca“, berniukas buvo vežamas vienu iš automobilių. Jis norėjo garsiai atšvęsti „Atletico“ pergalę, todėl važiavo iškišęs galvą pro langą.
2021-05-23

„Atletico“ po septynerių metų pertraukos iškovojo „La Liga“ pirmenybių titulą

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių paskutinėse šio sezono rungtynėse 2:1 įveikė „Valladolid“ futbolininkus ir po septynerių metų pertraukos iškovojo šio čempionato titulą.
2021-05-22

Vos nenusvilęs „Atletico“ išliko „La Liga“ viršūnėje

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Elche“ futbolininkus ir padidino atotrūkį nuo „Real“ ir „Barcelonos“ iki penkių taškų. Luisas Suarezas 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Marcosas Llorente 16-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ šiose rungtynėse į priekį 1:0. L.Suarezas 64-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą.
2021-05-01

„Atletico“ išbarstė viską, ką turėjo – „La Liga“ konkurentai jau kvėpuoja į nugarą

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti Bilbao „Athletic" futbolininkų pranašumą. Alejandro Berengueris jau 8-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Athletic“ ekipą į priekį 1:0. Angelis Correa 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2021-04-26

„Atletico“ iškovojo svarbią pergalę – vėl „La Liga“ viršūnėje

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose 2:0 nugalėjo „Huesca“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus. Saulis jau 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas Alvaro Fernandezas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-04-22

Iš Europos futbolo Superlygos oficialiai nepasitraukė tik du klubai

Europos grandams vienam po kito traukiantis iš daug aršios kritikos sukėlusio Superlygos projekto, vienas pagrindinių iniciatorių vis dar tiki sėkme. Antradienį vėlai vakare iš naujai kuriamos Superlygos pasitraukus visiems šešiems Anglijos klubams trečiadienį jų keliu pasekė abu Milano klubai ir Madrido „Atletico“. Trečiadienį pranešimą išplatino ir Turino „Juventus“. Vis dėlto jų pranešimas skambėjo gana lakoniškai.
2021-04-21

Saldus revanšas: PSG eliminavo „Bayern“ Čempionų lygos ketvirtfinalyje

UEFA Čempionų lygoje dvi komandos užsitikrino bilietus į pusfinalį – Londono „Chelsea“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“. Jau aišku, kad Čempionų lyga turės naujus čempionus. Praėjusiais metais trofėjų į viršų kėlusi Miuncheno „Bayern“ krito ketvirtfinalyje prieš Paryžiaus „Saint-Germain“. Namuose reikalų vokiečiai prisidarė pakankamai – pralaimėjo 2:3. Prancūzijos sostinėje pavyko laimėti 1:0 (1:0), tačiau dėl išvykos įvarčių buvo priversti srėbti prisivirtą košę. PSG pasiekė revanšą.
2021-04-13

Intriga Ispanijoje kaista – „Atletico“ prarado taškus ir vieną lyderių

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate pergalės iškovoti nepavyko turnyrinės lentelės lyderiams Madrido „Atletico“ (67 tšk.) futbolininkams, kurie svečiuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Betis“ (47 tšk.) ekipa. 5-ą minutę „Atletico“ ekipą į priekį išvedė Yannickas Carrasco, tačiau jau 20-ą minutę Cristianas Tello rezultatą išlygino, kuris nebepakito iki rungtynių pabaigos.
2021-04-12

Simeone paaiškino, kodėl anksti buvo pakeistas Suarezas

Madrido „Atletico“ UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 0:2 turėjo pripažinti Londono „Chelsea“ futbolininkų pranašumą, bendrame rezultate varžovams nusileido 0:3 ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre. Ispanijos klubo vyriausiasis treneris Diego Simeone po šio susitikimo pripažino, jog supranta piktą Luiso Suarezo reakciją ir ironišką šypseną dėl antrojo kėlinio pradžioje atlikto keitimo.
2021-03-18

„Atletico“ nesugebėjo įveikti dešimtiese žaidusių „La Liga“ autsaiderių

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Getafe“ ir Madrido „Atletico“ komandų baigėsi be įvarčių 0:0. Allanas Nyomas 71-ąją minutę po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele ir „Getafe“ liko rungtyniauti dešimtyje. „Atletico“ nepasinaudojo proga sustiprinti lyderio pozicijos – su 63 taškais klubas pirmauja „La Liga“ pirmenybėse. Madrido „Real“ atsilieka 6 taškais, „Barcelona“ – 7, bet yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.
2021-03-14

Atsilikimą panaikinęs „Atletico“ iškovojo svarbią pergalę Ispanijoje

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:1 įveikė Bilbao „Athletic“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus. Ikeras Muniainas 21-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0. Marcosas Llorente per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliu smūgiu išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Luisas Suarezas 51-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1...
2021-03-10

Madrido derbyje „Real“ išplėšė lygiąsias

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykęs Madrido derbis tarp „Atletico“ ir „Real“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Luisas Suarezas 15-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Karimas Benzema 18-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Janas Oblakas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-03-07

„La Liga“: lyderiai pasiekė dar vieną pergalę

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus. Alfonso Pedraza 25-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Atletico“ ekipa išsiveržė į priekį 1:0. Gerardas Moreno 35-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau Janas Oblakas meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-03-01

Čempionų lyga: smūgis per save nustelbė „Atletico“, čempionai pasivaikščiojo Romoje

UEFA Čempionų lygoje tęsiasi aštuntfinalio kovos. Antradienį didelį žingsnį link tolimesnio etapo dėjo Londono „Chelsea“ ir Miuncheno „Bayern“. Londono „Chelsea“ į Ispanijos sostinę Madridą atvyko tikėdamiesi nerezultatyvios kovos.  Taip ir įvyko, tačiau su anglams laiminga pabaiga – iš „Atletico“ tvirtovės Londono ekipa išsivežė pergalę 1:0 (0:0). Kaip ir įprasta, Madrido „Atletico“ primetė savo žaidimo stilių varžovams.
2021-02-23

„Atletico“ prarado taškus Ispanijos čempionate

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Levante“ ir Madrido „Atletico“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Tikslaus perdavimo sulaukęs Luisas Suarezas 10-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Enisas Bardhi 17-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Levante“ ekipą į priekį 1:0. Saulis 36-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Aitoras Fernandezas Abarisketa meistriškai atrėmė kamuolį.
2021-02-17

UEFA Čempionų lygoje – „Barcelona“ ir PSG mūšis

Po pertraukos šią savaitę tęsis UEFA Čempionų lygos kovos. Antradienį ir trečiadienį bus žaidžiamos pirmosios aštuntfinalio rungtynės. Didžiausią susidomėjimą kelia vasario 16-ąją vyksianti „Barcelona“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkų dvikova. 2017-aisiais metais šių klubų keliai irgi susikirto aštuntfinalyje.
2021-02-15

Ispanijoje Atletico“ apmaudžiai išleido pergalę iš rankų

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Atletico“ ir „Celta Vigo“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Santi Mina 13-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Celta Vigo“ ekipą į priekį 1:0. Luisas Suarezas 45-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. Puolėjas 50-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai 2:1. Hugo Mallo 78-ąją minutę atliko perdavimą į ...