atėnų aek

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atėnų aek“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atėnų aek“.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pranoko Mindaugo Kuzminsko klubą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahce“ įsirašė pergalę kontroliniame mače. Turkijos ekipa rezultatu 85:75 (23:21, 21:18, 21:22, 20:14) pranoko Atėnų AEK komandą su Mindaugu Kuzminsku. Puolėjas Graikijos ekipai pelnė 8 taškus. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Artūras Žagaras, surinkęs 13 taškų. Po 12 pridėjo Scottie Wilbekinas, Nicolo Melli ir Bonzie Colsonas.
2024-09-17

AEK su Kuzminsku patiesė Eurolygos komandą, o Motiejūnas svariai prisidėjo prie „AS Monaco“ pergalės

Mindaugas Kuzminskas su Atėnų AEK komanda nukovė Eurolygos klubą. Graikijos ekipa rezultatu 71:63 (12:15, 22:12, 22:12, 15:24) parklupdė Paryžiaus „Paris“ atstovus. M.Kuzminskas prie pergalės prisidėjo 5 taškais. Nugalėtojams po 11 taškų surinko Omiros Netzipoglou, Nahiemas Alleyne‘as ir Giannis Kouzeloglou. Varžovų gretose išsiskyrė TJ Shortsas su 14 taškų, 13 įmetė Kevarriusas Hayesas.
2024-09-15

Atsinaujinusį „Partizan“ testavęs Mindaugas Kuzminskas pasirodė kukliai

Triuškinančią nesėkmę draugiškose rungtynėse patyrė Atėnų AEK klubas su Mindaugu Kuzminsku. Graikijos ekipa 60:93 (20:27, 19:24, 8:27, 13:15) nepasipriešino Eurolygos startui besirengiantiems Belgrado „Partizan“ krepšininkams. M.Kuzminskas į varžovų krepšį įmetė 4 taškus. Pralaimėjusiems 11 taškų surinko CJ Bryce‘as. Nugalėtojams 12 taškų įmetė Sterlingas Brownas, 10 pasižymėjo Iffe Lundbergas (5 rez. perd.). Išsami rungtynių statistika nepateikiama.
2024-09-13

Mindaugo Kuzminsko klube – neramios nuotaikos: neleidžiama registruoti žaidėjų

Atėnų AEK klubui, kuriame žaidžia lietuvis Mindaugas Kuzminskas, uždrausta registruoti naujus krepšininkus. FIBA skyrė šešis naujus draudimus Atėnų AEK komandai. Pranešama, kad Graikijos klubas yra nubaustas dėl įsiskolinimų buvusiems komandos krepšininkams. Todėl komanda negali registruoti naujų žaidėjų. Tačiau AEK viliasi, kad prieš sezono pradžią šias problemas susitvarkys ir spės suformuoti sudėtį. Nuo praėjusio sezono AEK gretose žaidžia Mindaugas Kuzminskas.
2024-08-21

Sunkiausią karjeros sezoną aptaręs Mindaugas Kuzminskas prasitarė, kiek ilgai ketina tęsti karjerą

Sezoną Graikijos krepšinio lygoje užbaigęs 34-erių Lietuvos rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas davė atvirą interviu portalo Sportal.gr žurnalistui Christos Tsaltui. Tikru Atėnų AEK komandos lyderiu šį sezoną tapęs lietuvis Graikijos lygoje turėjo 18,4 taško vidurkį, taip pat atkovodavo po 5,2 kamuolius. Nors asmeniškai jam šis sezonas buvo statistiškai vienas geresnių, tačiau jis prasitarė nesąs tikras dėl savo ateities Atėnų klube.
2024-05-20

„Olympiakos“ užbaigė Mindaugo Kuzminsko sezoną

Triuškinamą pergalę Graikijos lygos ketvirtfinalyje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ komanda. Georgios Bartzoko auklėtiniai išvykoje 100:68 (24:12, 25:29, 23:12, 28:15) nugalėjo Atėnų AEK ekipą ir seriją laimėjo 2 - 0. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 27 minutes įmetė 12 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), sugriebė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 4 kartus bei padarė 2 klaidas. Ignas Brazdeikis OLY gretose nežaidė. AEK: Mindaugas Kuzminskas (3/6 dvit., 1/4 trit.
2024-05-18

Mindaugas Kuzminskas nepaliauja stebinti – į neviltį varė PAOK krepšininkus

Įspūdingas rungtynes Graikijos čempionate sužaidęs Mindaugas Kuzminskas atvedė Atėnų AEK (12-14) komandą į pergalę. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 99:91 (29:28, 20:19, 29:21, 21:23) pranoko Salonikų PAOK (10-16) krepšininkus.  34 minutes aikštėje praleidęs M. Kuzminskas pelnė 31 tašką (5/12 dvit., 6/9 trit., 3/5 baud.
2024-04-21

Mindaugas Kuzminskas pagerino karjeros tritaškių rekordą, tačiau AEK pralaimėjo

Graikijos lygoje nuostabias rungtynes sužaidė Mindaugas Kuzminskas. Nors Atėnų AEK (10/14) komanda švykoje 79:89 (13:26, 29:24, 16:25, 21:14) patyrė pralaimėjimą Patrų „Apollon“ (4/20) ekipai, tačiau lietuvis darė viską, kad jo ekipa laimėtų. 24 žaidimo minutes rungtyniavęs sunkusis kraštas pataikė net 5 tritaškius ir pagerino savo karjeros rekordą. Iš viso jo sąskaitoje 20 taškų (1/1 dvit., 5/11 trit., 3/3 baud.), ir 3 atkovoti kamuoliai.
2024-04-07

Graikijoje galingai žaidęs Mindaugas Kuzminskas vedė AEK į pergalę

Dvigubą dublį surinkęs Mindaugas Kuzminskas padėjo Atėnų AEK (10-13) komandai pasiekti pergalę Graikijos čempionate. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 88:85 (13:20, 28:19, 25:21, 22:25) palaužė Atėnų „Maroussi“ (7-16) krepšininkus, kuriems tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės. M.Kuzminskas per 34 minutes pelnė 21 tašką (6/12 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.
2024-04-02

Be pergalių likęs Mindaugas Kuzminskas rezultatyviai užbaigė Čempionų lygos sezoną

FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapą pralaimėjimu baigė lietuvio Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK (0-6). Šį kartą Graikijos klubas namuose 67:79 (12:11, 17:20, 17:24, 21:24) nusileido prieš savo tautiečius Patrų „Promitheas“ (4-2). M. Kuzminskas per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 6/10 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 3 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.
2024-03-20

Pergalingose rungtynėse Mindaugas Kuzminskas buvo vienas AEK lyderių

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų AEK (9/12) komanda, kuri išvykoje 90:82 (24:17, 23:20, 23:22, 20:23) įveikė „Maroussi“ (7/14) ekipą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 32 minutes pelnė 16 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau prasižengė 2 kartus. „Maroussi“: Shakuras Juistonas 20 (5/7 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam.), Miroslavas Raduljica 19 (9/14 dvit., 6 atk. kam.), Isaiahas Briscoe (4/9 dvit.
2024-03-16

Mindaugo Kuzminsko taškai negelbėjo AEK nuo pralaimėjimo Čempionų lygoje

Mindaugas Kuzminskas žaidė rezultatyviai, bet Atėnų AEK (0-5) komandos nuo eilinio pralaimėjimo FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etape neišgelbėjo. Graikijos klubas svečiuose 89:100 (15:35, 29:20, 19:24, 26:21) neatsilaikė prieš Mursijos UCAM (4-1) krepšininkus. M.Kuzminskas per 28 minutes pelnė 19 taškų (2/6 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.
2024-03-13

Mindaugas Kuzminskas pratęsė gerą žaidimą Graikijoje

Dramatišką nesėkmę Graikijos lygoje patyrė Atėnų AEK (8/12) klubas, kuris savo arenoje 87:91 (14:17, 18:23, 29:20, 26:31) nusileido Patrų „Promitheas“ (12/8) komandai. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 26 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet pažeidė taisykles 4 kartus ir padarė 1 klaidą. AEK: Jordanas Morganas 16 (6/6 dvit., 7 atk. kam.), Brandonas Knightas (4/4 dvit., 2/4 trit.
54
2024-03-09

Mindaugas Kuzminskas trijų pratęsimų trileryje sukratė 40 taškų

FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapo rungtynėse Atėnų AEK (0-4) klubas su Mindaugu Kuzminsku kovojo net trijuose pratęsimuose, tačiau taip ir liko be pergalės. Graikijos ekipa namuose 108:112 (18:15, 20:21, 19:25, 20:16, 13:13, 10:10, 8:12) nusileido Holono „Hapoel“ (2-2) krepšininkams. Neįtikėtinas rungtynes sužaidė M.Kuzminskas. Puolėjas iš Lietuvos surinko net 40 taškų (11/19 dvit., 3/9 trit., 9/11 baud.) ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą.
116
2024-03-06

Atėnų komandų akistatoje – triuškinanti Mariaus Grigonio ir „Panathinaikos“ pergalė

Triuškinančią pergalę Graikijos čempionate iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (17/1). Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose 89:69 (28:16, 20:19, 20:18, 21:16) susitvarkė su Atėnų AEK (7/11) klubu.  „Panathinaikos“ gretose žaidžiantis Marius Grigonis per 21 minutę pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.
2024-02-12

Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas AEK klubas atleido trenerį

Atėnų AEK komanda nusprendė atleisti vyriausiąjį trenerį Joaną Plazą, skelbia „Eurohoops“ šaltiniai. Graikijos klubas permainų nutarė imtis dėl netenkinamų rezultatų. Ispano auklėtiniai pastaruoju metu pralaimėjo 6 iš 7 žaistų rungtynių. Jie žaidžia FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etape, o Graikijos lygoje su 6 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais užima 7 vietą.
2024-01-24

„Žalgirį“ palikęs Austinas Hollinsas debiutavo naujoje komandoje

Nesėkmingai FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapą pradėjo Atėnų AEK (0/1) komanda. Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa svečiuose 79:80 (18:20, 22:15, 17:27, 21:18) nusileido Patrų „Promitheas“ (1/0) krepšininkams. Svečiams pergalę dar paskutinę sekundę galėjo išplėšti Omiros Netzipoglou, bet šio tolimas šūvis tikslo nepasiekė. Traumą besigydantis M. Kuzminskas AEK klubui padėti dar vis negali, tačiau jau yra sugrįžęs į Graikiją.
2024-01-23

Aiškios visos Čempionų lygos „Top 16“ etapo grupės

Trečiadienio vakarą pasibaigus paskutinėms įkrintamųjų varžybų rungtynėms tapo aiškios visos FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapo dalyvės. Vilniaus „Rytą“ iš kovos išstūmęs Atėnų „Peristeri“ klubas pateko į K grupę, kur susitiks su Tenerifės „Lenovo“, Jeruzalės „Hapoel“ bei Izmiro „Pinar Karsiyaka“ komandomis. I grupę sudaro Malagos „Unicaja“, Strasbūro SIG, Šolė „Cholet Basket“ ir Bursos „Tofaš“ ekipos.
2024-01-18

Ignas Brazdeikis Graikijos lygoje žaidė vos 4 minutes

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (12/1) ekipa. Georgio Bartzokos auklėtiniai svetimoje arenoje 92:80 (23:16, 26:23, 22:18, 21:23) įveikė Atėnų AEK (6/7) komandą. Ignas Brazdeikis nugalėtojams per 4 žaidimo minutes surinko 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 1 sykį. Mindaugas Kuzminskas Atėnų klube nežaidė dėl traumos.
2024-01-07

Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą ekipą papildė ilgametis NBA žaidėjas

Pirmą kartą karjeroje ilgametis NBA krepšininkas Brandonas Knightas nusprendė persikelti į Europą. 32 metų 188 cm ūgio atakų organizatorius sukirto rankomis su Atėnų AEK klubu, kurio gretose žaidžia ir Mindaugas Kuzminskas. 2011 metais 8-u šaukimu NBA naujokų biržoje pakviestas B.Knightas yra žaidęs Detroito „Pistons“, Milvokio „Bucks“, Finikso „Suns“, Hiustono „Rockets“, Klivlando „Cavaliers“, Dalaso „Mavericks“ komandose.
2024-01-04

Reabilitaciją pradėjusio Mindaugo Kuzminsko veide – šypsena: „Viskas yra ir bus gerai“

Mindaugas Kuzminskas Kūčių vakarą vykusiose rungtynėse su Atėnų „Peristeri“ patyrė skaudžią traumą – krepšininkui lūžo kairės rankos pirštas.  Graikijos lygos rungtynėse Atėnų AEK atstovaujantis M. Kuzminskas krito ant parketo ir patyrė lūžį. Nors iš pradžių buvo skelbiama, kad jam lūžo plaštaka, tačiau patikslinta, kad tai buvo pirštas, dėl kurio jis negalės rungtyniauti 6-8 savaites.
2023-12-27

Mindaugo Kuzminsko ekipa Graikijoje patyrė nesėkmę prieš būsimus „Ryto“ varžovus

Pralaimėjimą Graikijos lygoje patyrė Atėnų AEK (5/6) komanda, kuri išvykoje 78:89 (17:17, 18:24, 22:27, 21:21) nusileido Atėnų „Peristeri“ (6/5) klubui. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 12 minučių pelnė 9 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. „Peristeri“: Elijah Mitrou-Longas 23 (3/5 dvit., 4/6 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Leonidas Kaselakis 17 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Joe Raglandas 11 (2/5 trit.
2023-12-24

Mindaugas Kuzminskas buvo rezultatyvus, bet AEK patyrė pirmą nesėkmę Čempionų lygoje

Pirmą pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė Atėnų AEK (5-1) krepšininkai su Mindaugu Kuzminsku.Graikijos ekipa svečiuose 79:83 (18:21, 20:14, 18:22, 23:26) krito prieš Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (3-3) komandą iš Vokietijos. 27 minutes žaidęs M.Kuzminskas pelnė 16 taškų (4/6 dvit., 2/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, 3 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.
2023-12-21

Mindaugas Kuzminskas vedė AEK į sunkią pergalę Graikijos lygoje

Mindaugo Kuzminsko vedama Atėnų AEK (5/5) ekipa iškovojo sunkią pergalę Graikijos lygoje. Lietuvio atstovaujamas klubas savo sirgalių akivaizdoje 91:89 (24:22, 25:23, 16:22, 26:22) įveikė „Maroussi“ (3/7) komandą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojų gretose per 28 minutes pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet dusyk prasižengė ir suklydo 1 sykį.
2023-12-09

Mindaugas Kuzminskas Čempionų lygoje surengė sezono pasirodymą

Mindaugas Kuzminskas žaidė geriausias savo rungtynes Čempionų lygoje per du sezonus, o jo atstovaujama Atėnų AEK (5/0) namie 110:79 (31:18, 24:17, 26:24, 29:20) nušlavė Sasario „Banco di Sardegna“ (1/4). Pastarajai komandai priklauso traumuotas Eimantas Bendžius. M. Kuzminskas per 22 minutes pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą klydo, rinko 25 naudingumo balus.
2023-12-05

Mindaugas Kuzminskas buvo vienas iš AEK vedlių į pergalę

FIBA Čempionų lygoje Atėnų AEK (4-0) krepšininkai su Mindaugu Kuzminsku šventė triuškinančią pergalę. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 86:64 (17:16, 19:10, 25:22, 25:16) pamokė Ščecino „King“ (1-3) klubą iš Lenkijos. M.Kuzminskas žaidė 18 minučių, per kurias pasižymėjo 14 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 5/7 baud.), 3 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, asmenine pražanga ir 12 naudingumo balų. Nugalėtojams 15 taškų įmetė Justinas Tillmanas (10 atk. kam.
2023-11-22

Tarpusavio akistatoje Graikijoje Kuzminskas ir Grigonis buvo rezultatyvūs

Sunkią pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (7/0) klubas. Ergino Atamano auklėtiniai savo arenoje 86:85 (25:18, 23:19, 15:29, 23:19) įveikė Atėnų AEK (3/4) krepšininkus. Marius Grigonis nugalėtojams per 22 minutes surinko 13 taškų (5/5 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, bet prasižengė 2 kartus. Mindaugas Kuzminskas pralaimėtojų gretose per 20 žaidimo minučių surinko 16 taškų (1/5 dvit., 4/5 trit., 2/3 baud.
2023-11-20

Mindaugas Kuzminskas Graikijos lygoje surengė rezultatyvų pasirodymą

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų AEK (3/3) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 93:74 (27:26, 24:21, 24:11, 18:16) įveikė Rodo „Kolossos“ (2/4) komandą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 22 minutes surinko 18 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 7/7 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus ir padarė 1 klaidą. AEK: Justinas Tilmanas 24 (9/12 dvit.), Mindaugas Kuzminskas 18 (4/6 dvit.
2023-11-13

Kuzminsko atstovaujama AEK ekipa ir toliau nenugalima FIBA Čempionų lygoje

FIBA Čempionų lygoje ir toliau be pralaimėjimų žengia Mindaugo Kuzminsko atstovaujami Atėnų AEK (3/0). Graikijos klubas išvykoje 86:77 (19:19, 21:17, 22:16, 24:25) nugalėjo Ščecino „King Wilki Morskie“ (1/2) ekipą. M. Kuzminskas per 16 minučių surinko 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/4 baudų metimų), 7 atkovotus kamuolius, 2 klaidas ir 3 naudingumo balus. 18 taškų nugalėtojams sumetė Chassonas Randle’as (4/6 tritaškių), 17 – Justinas Tillmanas (8 atk. kam.
2023-11-08

Kuzminskas buvo vienas iš komandos vedlių į pergalę

Pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų AEK (2/3) krepšininkai, kurie namų arenoje 103:88 (34:26, 25:15, 27:20, 17:27) įveikė Karditsos A.S.K. (0/5) klubą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 12 žaidimo minučių įmetė 17 taškų (2/2 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau dusyk prasižengė ir suklydo 1 sykį. AEK: Chassonas Randle 20 (6/8 trit.), Mindaugas Kuzminskas 17 (3/4 trit.), Justinas Tilmanas 15 (5/11 dvit., 5 atk.
2023-11-04

Antrą pusę sėkmingai sužaidusi AEK su Kuzminsku nukovė pergalę Čempionų lygoje

Sėkmingai sužaista antroji rungtynių pusė Mindaugui Kuzminskui ir Atėnų AEK (2-0) klubui leido pasiekti pergalę FIBA Čempionų lygos rungtynėse. Graikijos ekipa svečiuose 83:79 (20:33, 12:13, 26:15, 25:18) palaužė Sasario „Dinamo“ (0-2) krepšininkus. M. Kuzminskas žaidė 17 minučių, pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė klaidą ir surinko 12 naudingumo balų.
2023-10-25

Graikijoje Kuzminskas prisidėjo prie triuškinančios pergalės

Triuškinamą pergalę Graikijos lygoje iškovojo Atėnų AEK (1/2) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 100:70 (31:16, 17:25, 26:18, 26:11) įveikė Patrų „Apollon“ (1/2) komandą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 15 žaidimo minučių įmetė 10 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 1 klaidą.
2023-10-21

Kuzminsko ir Plazos duetas: lietuvis vedė AEK į pergalę Čempionų lygoje

Sunkią pergalę Čempionų lygoje iškovojo Atėnų AEK (1/0) ekipa, kuri savo sirgalių akivaizdoje 84:79 (24:25, 20:18, 17:18, 23:18) įveikė Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (0/1) komandą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojų gretose per 26 minutes surinko 15 taškų (6/10 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, perėmė 2 kamuolius, tačiau prasižengė 1 kartą ir padarė 2 klaidas.
2023-10-17

Graikijoje įvyko Kuzminsko ir Brazdeikio akistata: vienas iš lietuvių buvo tiesiog nuostabus

Graikijos lygoje susitiko dvi lietuvius savo gretose turinčios komandos. Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (2/0) ekipa namie 79:71 (16:12, 20:21, 23:21, 20:17) palaužė Atėnų AEK (0/2) komandą, kurios garbę gina Mindaugas Kuzminskas.
2023-10-15

Žiniasklaida: Kuzminsko atstovaujama AEK ekipa susitvarkė su 18 FIBA draudimų

„Eurohoops“ skelbiama, kad Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK ekipa sugebėjo išsispręsti situaciją dėl FIBA skirtų nuobaudų ir draudimų. Pagal FIBA pranešimus, klubas susitvarkė su visomis 18 atskirų bylų arba mokėdamas, arba kitais būdais.  Panaikinus už nusižengimus skirtas nuobaudas klubas nuo šiol galės laisvai naudotis visais naujai prie komandos prisijungusiais žaidėjais.
2023-10-06

Maloni staigmena: Dambrausko auklėtiniai įveikė Graikijos čempionus

Valdo Dambrausko treniruojamas Kretos OFI klubas šįvakar Graikijos Super lygoje iškovojo puikią pergalę. Lietuvio auklėtiniai namuose 2:0 nugalėjo vieną Graikijos lygos lyderių Atėnų AEK. OFI į priekį įsiveržė jau 5 minutę, kuomet įvartį pelnė brazilas Luizas Phellype. Nors AEK ilgiau kontroliavo kamuolį, bet OFI drausmingai ir protingai gynėsi, o 83 minutę net įtvirtino savo pergalę, kai pasižymėjo po keitimo pasirodęs puolėjas Nouha Dicko.
2023-10-03

Kuzminskas patyrė triuškinančią nesėkmę prieš Beliausko komandą

Pirmąsias rungtynes su Atėnų AEK marškinėliais sužaidė Mindaugas Kuzminskas. Vis dėlto, jos pergalingos nebuvo. Lietuvio atstovaujama ekipa draugiškame mače 75:113 (23:29, 17:26, 17:31, 18:27) nepasipriešino Salonikų PAOK krepšininkams. M.Kuzminskas šiose rungtynėse pelnė 7 taškus ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius. Priešingoje barikadų pusėje žaidęs Laurynas Beliauskas įmetė 11 taškų. AEK gretose rezultatyviausiai žaidė po 12 taškų surinkę Jordanas McRae ir Benas McLemore‘as.
2023-09-24

Paaiškėjo sekanti Kuzminsko karjeros stotelė: turėtų prisijungti prie AEK komandos

Mindaugas Kuzminskas karjerą turėtų tęsti Atėnų AEK komandoje, praneša basketnews.lt žurnalistas Donatas Urbonas. Skelbiama, kad abi pusės baigia derinti kontrakto detales. Krepšininkas praėjusiame sezone žaidė Izmiro „Pinar Karšiyaka“ komandoje, o šiuo metu su Lietuvos rinktine ruošiasi artėjančiam pasaulio čempionatui.
2023-07-21

Auksinio „Ryto“ įžaidėjas priartino „Hapoel“ prie Čempionų lygos pusfinalio

Pergale FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį pradėjo Jeruzalės „Hapoel“ klubas. Šis namuose 64:55 (26:6, 10:18, 13:21, 15:10) įveikė Atėnų AEK krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių įsiveržė į priekį 1-0. Nugalėtojus į pergalę vedė buvęs Vilniaus „Ryto“ atakų organizatorius Speedy Smithas. Jis per 29 minutes pelnė 20 taškų. 12 taškų „Hapoel“ ekipai pridėjo Levi Randolphas, po 8 pasižymėjo Oras Cornerliusas ir Khadeenas Carringtonas.
2023-04-04

Kulboka prie pergalės Graikijos čempionate pridėjo 9 taškus

Užtikrintą pergalę Graikijos čempionate iškovojo Patrų „Promtheas“ (11-9) komanda, kurios marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 85:72 (22:21, 25:21, 13:18, 25:12) pranoko Atėnų AEK (12-8) klubą ir nutraukė jo trijų iš eilės laimėtų rungtynių atkarpą pirmenybėse. 28 minutes ant parketo praleidęs A.Kulboka pelnė 9 taškus (0/2 dvit., 2/4 trit., 3/5 baud.
2023-03-30

Grigonio 17 taškų pergalei prieš vidutiniokus nepakako

Pralaimėjimą Graikijos lygoje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (14/5) ekipa, kuri svetimoje arenoje 73:77 (19:15, 15:22, 22:23, 17:17) nusileido Atėnų AEK (12/7) klubui.  Marius Grigonis pralaimėtojų gretose per 27 aikštėje praleistas minutes surinko 17 taškų (2/3 dvit., 3/8 trit., 4/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet prasižengė 2 kartus ir suklydo 2 sykius.
2023-03-25

Dambrausko auklėtiniai pralaimėjo lygos lyderiams

Sekmadienį Graikijos Super lygoje Valdo Dambrausko treniruojamas Kretos OFI klubas namuose patyrė pralaimėjimą. OFI namuose 0:3 pralaimėjo Atėnų AEK klubui. Pirmąjį įvartį OFI praleido 43 minutę, o antrąjį – 49 minutę. Du greiti smūgiai OFI klubui neleido atsitiesti, o 62 minutę AEK pelnė trečiąjį įvartį. Pati OFI ekipa šiose rungtynėse 4 kartus pataikė į varžovų vartų plotą, bet visi smūgiai buvo atremti.
2023-03-06

Mačiulis laimėjo bylą prieš buvusią komandą Graikijoje

FIBA arbitražo teismas priėmė palankų sprendimą jau karjerą baigusiam Jonui Mačiuliui. Pastarasis laimėjo bylą prieš buvusią savo komandą – Atėnų AEK. Pranešama, kad Graikijos ekipa liko skolinga lietuviui net 156 tūkst. eurų atlyginimo ir priedų. Šią sumą AEK komandos atstovams teks padengti. Maža to, graikai turės sumokėti 15 tūkst. eurų agentui Mariui Rutkauskui bei privalės padengti teismo išlaidas, siekiančias 16,4 tūkst. eurų.
2023-01-10

Milaknio ekipa nesėkme pradėjo įkrintamąsias varžybas

Pralaimėjimu FIBA Čempionų lygos įkrintamąsias varžybas pradėjo Bursos „Tofas“ klubas su Artūru Milakniu. Turkijos ekipa pirmajame serijos mače svečiuose 70:73 (20:16, 17:19, 12:17, 21:21) nusileido Atėnų AEK krepšininkams. Serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo 1-0 graikų naudai. 15 minučių ant parketo praleidęs A.Milaknis pelnė 3 taškus (1/5 trit.), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, blokavo metimą, padarė 2 klaidas bei surinko -1 naudingumo balą.
2023-01-04

Puikaus Kulbokos pasirodymo komandos pergalei neužteko

Pralaimėjimą Graikijos lygoje patyrė Patrų „Promitheas“ (2/4) ekipa, kuri svetimoje arenoje 70:73 (11:15, 20:19, 25:21, 14:18) pralaimėjo Atėnų AEK (6/2) ekipai. Arnoldas Kulboka pralaimėjusiems per 33 aikštėje praleistas minutes surinko 22 taškus (4/4 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), sugriebė 6 atšokusius kamuolius, perėmė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 1 kartą.  AEK: Alexanderas Madsenas 14 (4 atk. kam.), Akilas Mitchellas 14 (6/11 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.
2022-12-03

Kuzminskas solidžiai debiutavo FIBA Čempionų lygoje

Pergale FIBA Čempionų lygos sezoną atidarė Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (1-0) klubas su Mindaugu Kuzminsku. Turkijos ekipa namuose 91:88 (15:21, 27:21, 27:23, 22:23) palaužė Atėnų AEK (0-1) krepšininkus. M.Kuzminskas ant parketo praleido 34 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (1/4 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 13 naudingumo balų.
2022-10-04

Praėjusiame sezone Kauno „Žalgirio“ garbę gynęs Strelnieks žais Graikijoje

Buvęs žalgirietis Janis Strelnieks oficialiai prisijungė prie naujo klubo. Praėjusiame sezone Kauno „Žalgirio“ garbę gynęs sportininkas vyksta į Atėnų AEK. Praėjusį sezoną Eurolygoje krepšininkas žaisdavo vidutiniškai 20 minučių, o jų metu fiksavo 6,5 taško, 1,7 atkovoto kamuolio, 1,8 rezultatyvaus perdavimo bei 5,6 naudingumo balo statistiką.
2022-08-10

Janis Strelniekas svarsto galimybę karjerą pratęsti Graikijos klube

Sezoną Kauno „Žalgirio“ komandoje praleidęs snaiperis Janis Strelniekas greičiausiai vėl sugrįš žaisti į Graikiją. Pranešama, kad 32 metų 191 cm ūgio latvis yra arti susitarimo su Atėnų AEK klubu. Ateinantį sezoną graikų ekipa varžysis dėl teisės žaisti FIBA Europos taurės turnyre – žais atrankoje. 2017-2019 metais J.Strelniekas yra vilkėjęs Pirėjo „Olympiacos“ marškinėlius ir tai būtų antras kartas, kada gynėjas sugrįžtų į Graikiją.
2022-08-07

Mačiulis FIBA arbitražo teisme pasiekė pergalę prieš AEK: imtis veiksmų paskatino klubo elgesys mirus tėvui

Jonas Mačiulis pastaruoju metu aiškinasi santykius su buvusiu savo klubu Atėnų AEK. Lietuvis nuo praėjusios vasaros bylinėjosi su klubu dėl neišmokėto atlyginimo ir nebuvo toks vienintelis – atsakymų laukė ir Nikos Zisis bei Vladimiras Jankovičius. Du pastarieji žaidėjai pasiekė susitarimą su klubu, o J.Mačiulis tokios baigties atsisakė. Sporto arbitražas nusprendė, kad klubas lietuviui nėra skolingas už neišmokėtus atlyginimus, tačiau kreipęsis į FIBA lietuvis sulaukė palankesnio atsakymo.