asseco prokom

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „asseco prokom“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „asseco prokom“.

„Neptūno“ pergalių kalvis grįžo į Lietuvą

Ketvirtadienį Danielis Ewingas atvyko į Lietuvą. Pernai geriausiu „Tete-a-Tete Casino-Lietuvos krepšinio lygos“ legionieriumi pripažintas 33-ejų amerikietis šio sezone Klaipėdos „Neptūne“ turėtų debiutuoti savaitgalį. „Džiaugiuosi grįžęs į krepšinio šalį ir noriu kuo greičiau užsivilkti „Neptūno“ marškinėlius bei prisidėti prie Klaipėdos komandos pergalių“, – sakė D. Ewingas.
2017-02-23

„Neptūno“ žaidimui diriguos patyręs amerikietis

Tapo aišku, kas diriguos „Neptūno“ žaidimui kitą sezoną. Klaipėdiečiai pasirašė sutartį su didelę patirtį turinčiu amerikiečiu 32-jų metų 191 cm ūgio krepšininku Danieliu Ewingu. Įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose galintis žaisti amerikietis net keturis sezonus yra rungtyniavęs Eurolygoje ir jo patirtis bus labai reikalinga Klaipėdos komandai.
2015-08-16

K. Kemzūra paliko „Asseco Prokom“ vyriausiojo trenerio postą

Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa oficialiai paskelbė, kad abipusiu susitarimu išsiskyrė su vyriausiuoju treneriu Kęstučiu Kemzūra. Lenkijos čempionų vadovai dėkoja 42 metų specialistui už profesionalų požiūrį bei darbą su komanda ir linki sėkmės ateityje. Nuo šiol „Asseco Prokom“ vadovaus buvęs K. Kemzūros asistentas Andrew Adamekas. Vadovai viliasi, jog jam pavyks išlaikyti komandą Lenkijos pirmenybių viršūnėje.
2012-12-16

28 taškų deficitą panaikinę K. Kemzūros auklėtiniai iškovojo neįtikėtiną pergalę

Neįtikėtina pergale pasirodymą šio sezono Eurolygos turnyre baigė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ (2/8) klubas. Galimybes patekti į kitą etapą jau seniai praradę Lenkijos čempionai B grupės paskutiniojo turo mače išvykoje panaikino net 28 taškų deficitą ir po pratęsimo 95:88 (13:26, 15:25, 24:12, 24:13, 19:12) įveikė Sienos „Montepaschi“ (5/5) krepšininkus.
2012-12-13

Š. Jasikevičiaus „Barcelona“ klubas paskutinėmis sekundėmis po pratęsimo išplėšė pergalę Belgrade

Techninėmis pražangomis apipiltame Eurolygos D grupės mače palankią Vilniaus "Lietuvos rytui" pergalę iškovojo Barselonos „Regal Barcelona“ (9/0) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi, kuris svečiuose po pratęsimo 68:67 (13:14, 12:16, 18:14, 15:14, 10:9) palaužė Belgrado „Partizan“ (2/7) komandą. Pergalingus du taškus svečiams iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 15 sekundžių baudų metimais pelnė Marcelinho Huertas. Šių rungtynių arbitrai skyrė net tris technines pražangas.
2012-12-06

Fiasko: K. Kemzūros auklėtiniai Eurolygoje patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės Eurolygos turnyro B grupėje patyrė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ (1/6) ekipa, kuri svečiuose 48:63 (13:13, 10:21, 8:13, 17:16) nusileido grupės lyderei Malagos „Unicaja“ (6/1) komandai. Po lygaus pirmojo ketvirčio, kuriame abi komandos kartu pelnė vos 26 taškus, Lenkijos čempionų žaidimas pakriko antrajame kėlinyje.
2012-11-22

T. Pačėsą supykdė „Rockets“ sprendimas D. Motiejūną išsiųsti į NBDL

Buvusį Donato Motiejūno trenerį Tomą Pačėsą nustebino ir supykdė Hjustono „Rockets“ vadovų sprendimas išsiųsti jo auklėtinį į antrąją NBA lygą - NBDL rašo lrytas.lt. Praėjusiame sezone lietuvį Gdynės „Asseco Prokom“ gretose treniravęs T.Pačėsas įsitikinęs, kad buvęs jo auklėtinis yra panašaus pajėgumo kaip kitas NBA naujokas Jonas Valančiūnas ir galėtų net geriau žaisti už jį, kaip pavadino strategas, „juokingoje“ lygoje.
2012-11-13

Įspūdingas trečiasis kėlinys „Montepaschi“ leido sutriuškinti K. Kemzūros auklėtinius

Antrąją pergalę Eurolygos B grupėje iškovojo Sienos „Montepaschi“ (2/3) klubas, kuris svečiuose 101:66 (21:22, 21:13, 37:12, 22:19) sutriuškino Kęstučio Kemzūros treniruojamus Gdynės „Asseco Prokom“ (1/4) krepšininkus. Italijos čempionai su lenkais vargo du kėlinius, tačiau po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir per 10 minučių įmetė net 37 taškus, o praleido vos 12. Tai leido svečiams susikrauti solidų pranašumą ir jį išsaugoti iki susitikimo pabaigos.
2012-11-09

K. Kemzūros klubas pasipildė Gruzijoje žaidusiu britu

Kęstučio Kemzūros vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas sudarė kontraktą su sunkiojo krašto puolėjo ir „centro“ pozicijose galinčiu žaisti Ryanu Richardsu. 21 metų 212 cm ūgio britas praėjusį sezoną žaidė Gruzijos grandų Tbilisio „Sokhumi“ gretose. Gruzijos čempionate R.Richardas vidutiniškai per 24 minutes rinkdavo 12,2 taško ir sugriebdavo 5,8 atšokusio kamuolio.
2012-11-06

K. Kemzūros auklėtiniai nepasipriešino fantastiškai tritaškius metusiems Izraelio čempionams

Trečiąją nesėkmę ketvirtose Eurolygos B grupės rungtynėse patyrė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ (1/3) klubas, kuris svečiuose 62:93 (13:27, 17:23, 17:22, 15:21) nepasipriešino Tel Avivo „Maccabi“ (4/0) krepšininkams. Intrigos šiame mače neliko jau pirmojo ketvirčio viduryje.
2012-11-02

K. Kemzūros aukėtiniai pirmą pergalę Eurolygoje iškovojo prieš grupės lyderius

Pirmą pergalę Eurolygos iškovojo Kęstučio Kemzūros Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa (1/2), savų sirgalių akivaizdoje 77:66 (14:18, 18:11, 19:21, 26:16) B grupėje pranokusi Berlyno „Alba“ (2/1). Lemiamą persvarą K.Kemzūros auklėtiniai susikrovė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje lenkai pirmavo dar tik vienu tašku 51:50. Vis dėlto „Asseco Prokom“ laimėjo atkarpą 15:5 ir susikrovė apčiuopiamą pranašumą 66:55. Nedidelis vokiečių spurtas likus trims minutėms atkūrė intrigą (66:60), bet Gd...
2012-10-26

K. Kemzūra buvo arti pirmosios pergalės Eurolygoje

Antrą pralaimėjimą antrajame Eurolygos ture patyrė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, B grupės rungtynėse namuose 75:77 (22:28, 17:17, 20:18, 16:14) turėjęs pripažinti Malagos „Unicaja“ (1/1) pranašumą. Antrojo kėlinio pradžioje „Unicaja“ spurtavo ir įgijo dviženklį pranašumą - 37:24. Tačiau lenkai nepasidavė, atsitiesė ir atkakliai mynė priešininkams ant kulnų iki pat ketvirtojo kėlinio. Po beveik 30 minučių pertraukos (37 min.
2012-10-17

K. Kemzūros debiutas Eurolygoje pažymėtas nesėkme debiutantams

Pralaimėjimu pasirodymą Eurolygoje pradėjo Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, B grupėje išvykoje turėjęs pripažinti debiutanto Šalono „Elan“ pranašumą - 74:81 (12:11, 16:22, 20:24, 24:26). Tai buvo pirmosios K.Kemzūros rungtynės Eurolygoje užimant vyriausiojo trenerio pareigas. Apčiuopiamą pranašumą prancūzai susikrovė trečiojo kėlinio viduryje. Maždaug 7-10 taškų persvarą šeimininkai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. „Elan“: Brionas Rushas (6 kl.
2012-10-11

K. Kemzūros auklėtiniai iškovojo pergalę

Lenkijos čempionato pirmajame susitikime Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa, kurią treniruoja Kęstutis Kemzūra, namuose 76:60 (14:19, 15:14, 23:11, 24:16) nugalėjo debiutantę Gdynės „Start“ komandą. Nugalėtojams Jerelas Blassingame'as įmetė 21, o Lukašas Koszarekas įmetė  14 taškų. Pralaimėjusiems Adam asWaczynski surinko 18 taškų.
2012-09-30

K. Kemzūros klubas papildė priekinę liniją

Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas sukirto rankomis su vidurio puolėju Rasidu Mahalbasičiumi. Austrijos nacionalinėje komandoje žaidžiantis 21 metų 208 cm ūgio slovėnas Lenkijos čempionų garbę gins metus. Praėjusį sezoną R.Mahalbasičius rungtyniavo Slovėnijos vidutiniokų komandoje.
2012-09-21

R. Butauto auklėtiniai nugalėjo K. Kemzūros treniruojamą ekipą

Pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Ramūno Butauto treniruojami Rygos VEF krepšininkai, kurie 74:61 (22:14, 24:19, 13:15, 15:13) įveikė Gdynės „Asseco Prokom“ klubą, kurio vyr. treneriu dirba Kęstutis Kemzūra. Nugalėtojams Kasparas Berzinis pelnė 16 taškų, Dairis Bertanis - 13, Willisas Danielsas - 10, Antanas Kavaliauskas ir Donatas Zavackas pridėjo po 9 taškus.
2012-09-16

K. Kemzūra oficialiai tapo „Asseco Prokom“ vyr. treneriu

Lietuvos rinktinės strategas Kęstutis Kemzūra tapo Gdynės „Asseco Prokom“ klubo vyriausiuoju treneriu, skelbia oficiali komandos svetainė. Su lietuviu sutartis pasirašyta vienam sezonui. K. Kemzūra per savo karjerą vyr. treneriu yra dirbęs Vilniaus „Lietuvos ryto“, Maskvos srities „Chimki“ bei Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipose. Tai bus jau antrasis Lietuvos specialistas, dirbęs „Asseco Prokom“ gretose. Šiai komandai 2007–2012 metais vadovavo Tomas Pačėsas.
2012-07-16

Lenkų žiniasklaida: K. Kemzūra stos prie „Asseco Prokom“ klubo vairo

Lietuvos rinktinės strategas Kęstutis Kemzūra netrukus stos prie Gdynės „Asseco Prokom“ klubo vairo, skelbia Lenkijos žiniasklaida. Pranešama, jog žodinis susitarimas su treneriu jau pasiektas, belieka tik sudėti parašus ant siūlomos sutarties. K.Kemzūra per savo karjerą vyr. trenerio pareigose yra dirbęs Vilniaus „Lietuvos ryto“, Maskvos srities „Chimki“ bei Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipose.
2012-07-14

D. Motiejūnas pelnė 14 taškų, „Asseco Prokom“ iškopė į Lenkijos čempionato finalą

Lenkijos vyrų krepšinio čempionato trečiosiose pusfinalio rungtynėse penktadienį nugalėtojos titulą ginanti Gdynės „Asseco Prokom“ komanda su Donatu Motiejūnu svečiuose 90:77 (20:20, 26:23, 25:15, 19:19) nugalėjo Zeliona Guros „Zastal“ ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0. D. Motiejūnas per 28 min. pelnė 14 taškų (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 1/4, baudos 3/7) ir buvo antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose.
2012-05-12

D. Motiejūnas vedė ekipą į pergalę

Pergalę Lenkijos nacionalinio čempionato pusfinalyje šventė Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa su Donatu Motiejūnu, namuose 88:67 sutriuškinusi Zielona Goros „Zastal“ klubą. Serijoje iki trijų pergalių čempionai pirmauja rezultatu 2:0. Lietuvis per 26 minutes surinko 21 tašką (8/15 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo bei buvo rezultatyviausias savo klube. Pralaimėjusiems Walteris Hodge'as surinko 26 taškus.
2012-05-08

„Asseco Prokom“ su D. Motiejūnu laimėjo pirmąsias pusfinalio rungtynes

Lenkijos vyrų krepšinio čempionato pirmosiose pusfinalio rungtynėse sekmadienį nugalėtojos titulą ginanti Gdynės „Asseco Prokom“ komanda su Donatu Motiejūnu namuose 94:90 (33:18, 21:26, 22:24, 18:22) įveikė Zeliona Guros „Zastal“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. D. Motiejūnas per 23 min. pelnė 9 taškus (dvitaškiai 3/6, tritaškiai 1/2, baudos 0/1), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.
2012-05-06

D. Motiejūnas svariai prisidėjo prie pergalės, atvėrusios kelią į pusfinalį

Lenkijos čempionato ketvirtfinalio lemiamame mače Donato Motiejūno atstovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas namuose 83:76 (25:19, 24:16, 20:25, 14:16) pranoko Košalino AZS krepšininkus ir laimėjęs seriją 3:2 iškopė į pusfinalį. Lietuvis per 21 žaidimo minutę pelnė 18 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/7 baudos metimai), atkovojo 7, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 sykius prasižengė.
2012-05-02

D. Motiejūno komandai nepavyko į pusfinalį patekti tiesiausiu keliu

Nesėkmę Lenkijos krepšinio lygos ketvirtfinalyje patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, kuris išvykoje 81:86 nusileido Košalino AZS klubui, tačiau serijoje iki trijų pergalių vis dar pirmauja 2:1. Lietuvis per 26 minutes pelnė 10 taškų (3/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 5, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.
2012-04-27

D. Motiejūno indėlis į pergalę – 23 taškai ir 13 atkovotų kamuolių

Lenkijos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo paskutinėse rungtynėse šeštadienį nugalėtojos titulą ginanti Gdynės „Asseco Prokom“ komanda su Donatu Motiejūnu svečiuose 77:73 įveikė Sopoto „Trefl“ ekipą, kuriai atstovauja Saulius Kuzminskas. D. Motiejūnas, per 34 min. pelnęs 23 taškus (dvitaškiai 8/16, tritaškiai 2/4, baudos 1/3), buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Jis dar atkovojo 13 kamuolių. S. Kuzminskas aikštelėje nepasirodė. Rungtynes arenoje stebėjo 10 tūkst. 152 žiūrovai.
2012-04-15

D. Motiejūnas Lenkijoje pelnė 24 taškus

Lenkijos pirmenybių antrojo etapo A grupėje Gdynės „Asseco Prokom“ (5 ir 2) ekipa su Donatu Motiejūnu namuose 77:69 įveikė Zelionos Goros „Zastal“ (4 ir 3) krepšininkus. Lietuvis per 31 žaidimo minutę pelnė 24 taškus (8/16 dvitaškiai, 8/14 baudos metimai), atkovojo 8, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir buvo rezultatyviausias savo komandoje. Pralaimėjusiems Walkeris Hodge'as surinko 16 taškų.
2012-04-04

Nesulaikomai žaidęs D. Motiejūnas atvedė komandą į pergalę

Lenkijos pirmenybių antrojo etapo A grupės mače Gdynės „Asseco Prokom“ (4 ir 1) ekipa su Donatu Motiejūnu namuose 81:61 (24:14, 18:21, 27:12, 12:14) nugalėjo Sopoto „Trefl“ (3 ir 2) komandą, kuriai atstovauja Saulius Kuzminskas. D.Motiejūnas per 29 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (4/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir buvo rezultatyviausias savo klube.
2012-03-24

D. Motiejūnas vedė komandą į pergalę prieš G. Gusto ekipą

Lenkijos krepšinio čempionato antrojo etapo A grupės mače Zgorželeco „PGE Turow“ (0 ir 4) ekipa su Giedriumi Gustu namuose 63:93 (7:21, 15:22, 22:26, 19:24) nusileido Gdynės „Asseco Prokom “ (3 ir 1) komandai, kurioje žaidžia Donatas Motiejūnas. G.Gustas per 6 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), po kartą prasižengė ir suklydo. Pralaimėjusiems Michalas Chylinskis ir Konradas Wysockis atitinkamai įmetė 14 bei 13 taškų.
2012-03-18

D. Motiejūno ir J. Blassingame'o tandemas atvedė „Asseco Prokom“ į pergalę

Lenkijos pirmenybių antrojo etapo A grupės rungtynėse Gdynės „Asseco Prokom“ (3 ir 1) ekipa su Donatu Motiejūnu namuose 92:84 (18:18, 16:20, 17:12, 24:25, 17:9) po pratęsimo palaužė Dainiaus Adomaičio treniruojamą Slupsko „Energa Czarni“ (2 ir 2) komandą, kurios garbę gina Mantas Česnauskis.
2012-03-13

D. Motiejūnas svaidė pro šalį, bet „Asseco Prokom“ įveikė „Spartak“ ekipą

Pergalę dar vienose itin nerezultatyviose VTB Vieningosios lygos rungtynėse iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa, svečiuose 50:45 (5:6, 15:12, 14:16, 16:11) palaužusi Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkus. Lietuvis per 28 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 0/2 trit., 3/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei penkiskart suklydo. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Adamas Hrycaniukas ir Jerelas Blassingame'as (7 atk. kam.
2012-03-10

J. Valančiūnas: D. Motiejūnas žaidė gerai

Vilniaus „Lietuvos ryto“ talentas Jonas Valančiūnas didelio ažiotažo susilaukusių rungtynių dramą atlaikė - pelnė 13 taškų, sugriebė 14 atšokusių kamuolių ir padėjo vilniečiams palaužti Gdynės „Asseco Prokom“ su Donatu Motiejūnu. Tiesa, kitaip nei žiniasklaida ir krepšinio sirgaliai, J.Valančiūnas nesureikšmino akistatos su kita Lietuvos viltimi. „Žinote, tokia čia ir dvikova. Svarbiausia, kad kovoja komanda prieš komandą. Keista išskirti du žaidėjus.
2012-02-13

D. Motiejūnas: turbūt visa Lietuva laukė mūsų komandų rungtynių

Po atkaklios kovos pralaimėjus Vilniaus „Lietuvos rytui“ Donatas Motiejūnas pažėrė kritikos ir teisėjų darbui, tačiau džiaugėsi komandos pasirodymu ir kova iki pat galo bei teigė, jog jam dar yra daug kur tobulėti. Antroji Jono Valančiūno ir Donato Motiejūno dvikova įvyko.
2012-02-13

T. Pačėsas: D. Motiejūnas žais pas mus ir kitą sezoną. Čia ne bajeris

Nesėkmę VTB Vieningosios lygos turnyre pirmadienį patyrusios Gdynės „Asseco Prokom“ ekipos vyr. treneris Tomas Pačėsas po rungtynių sveikino vilniečius, kritikavo arbitrų darbą bei nesutiko su žiniasklaidos sureikšmintu Jono Valančiūno ir Donato Motiejūno lyginimu. „Noriu pasveikinti “Lietuvos rytą„ su pergale. Sužaidėme prastas rungtynes, net žaisdami su CSKA išvykoje turėjome laimėti daugiau galimybių, nei čia.
2012-02-13

J. Valančiūnas: norime atkeršyti už rungtynes Lenkijoje

Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Jonas Valančiūnas prieš rungtynes su Lenkijos čempionais teigė, jog jo komanda yra nusiteikusi kovingai ir sieks atkeršyti už nesėkmingai susiklosčiusias rungtynes Gdynėje. „Norisi atkeršyti už rungtynes Lenkijoje, ir VTB lygoje svarbi pergalė būtų. Tai labai svarbus mačas, norime atsirevanšuoti.“, - teigė J.Valančiūnas.
2012-02-12

D. Motiejūnas surinko dvigubą dublį, bet jo komanda sutriuškinta

Triuškinančią nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė B grupėje žaidžianti Gdynės „Asseco Prokom“ (3 ir 5) ekipa su Donatu Motiejūnu. Tomo Pačėso auklėtiniai išvykoje 79:102 (22:21, 16:37, 18:26, 23:18) nusileido Krasnojarsko „Jenisej“ (3 ir 5) klubui. 28 minutes ant parketo praleidęs D.Motiejūnas surinko 17 taškų (6/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), atkovojo 10 kamuolių ir 4 sykius pažeidė taisykles.
2012-01-04

D. Motiejūnas prieš „Montepaschi“ sužaidė blogiausias sezono rungtynes

Pralaimėjimu Eurolygos sezoną baigė Tomo Pačėso vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas su Donatu Motiejūnu, namuose 53:79 (16:18, 7:19, 21:13, 9:29) turėjęs pripažinti Kšyštofo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno Sienos „Montepaschi“ pranašumą. D.Motiejūnas aikštėje praleido 19 minučių, pasižymėjo 4 taškais (2/5 dvit., 0/5 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, suklydo 1 ir prasižengė 5 kartus bei surinko -2 naudingumo balus.
2011-12-21

„Unics“ pasiekė Eurolygos rekordą

Kazanės „Unics“ ekipa į Eurolygos metraščius įsirašė aukso raidėmis. Rusijos klubas pagerino per pirmąją mačo dalį praleistų taškų rekordą reguliariajame sezone. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai devintojo turo mače Tomo Pačėso treniruojamiems Gdynės „Asseco Prokom“ krepšininkams per 20 žaidimo minučių leido įmesti vos 11 taškų.
2011-12-15

„Unics“ pažemino T. Pačėso auklėtinius

11 taškų per du kėlinius. Tokį kraitį ketvirtadienį sukrapštė Tomo Pačėso auklėtiniai, o Gdynės „Asseco Prokom“ (1/8) ekipa Eurolygos D grupės rungtynėse svečiuose 41:68 (6:19, 5:16, 16:19, 14:14) nusileido Kazanės „Unics“ (6/3) klubui. Nepaisant triuškinančio rezultato, šių rungtynių baigtis jokios realesnės įtakos neturėjo.
2011-12-15

D. Motiejūnas atkovojo 21 kamuolį, jo klubas įveikė „Union Olimpija“

Pirmąją pergalę po septynių nesėkmių iš eilės Eurolygos turnyre iškovojo Tomo Pačėso vadovaujama Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa, kuri savo aikštelėje 67:52 (13:15, 14:15, 23:3, 17:19) įveikė Liublianos „Union Olimpija“ (1/7) klubą. Įpusėjus susitikimui svečiai dar buvo priekyje (30:27), tačiau fantastiškai sužaistas trečiasis kėlinys, per kurį Gdynės klubas į savo krepšį praleido tik tris taškus, nepaliko jokių vilčių finansinės krizės krečiamam „Union Olimpija“ klubui.
2011-12-07

Fantastiškas D. Motiejūno žaidimas komandos į pergalę neatvedė

Dar vienas puikias rungtynes Gdynės „Asseco Prokom“ (2/4) gretose sužaidė Donatas Motiejūnas, tačiau lietuvio komanda VTB Vieningosios lygos rungtynėse svečiuose 68:75 (13:19, 17:20, 12:17, 26:19) nusileido Nymburko ČEZ (2/5) komandai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę per šešis susitikimus. 35 minutes aikštelėje praleidęs lietuvis pelnė 19 (dvitaškiai 6/9, tritaškiai 1/4, baudos 4/8) taškų, atkovojo 18 kamuolių, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo bei 2 kartus prasižengė.
2011-12-04

Metimus pro šalį švaisčiusio D. Motiejūno komanda pralaimėjo trilerį Stambule

Įspūdingas trileris ketvirtadienį vakare vyko Stambule, kur ginklus Eurolygos D grupės rungtynėse surėmė Dariaus Songailos atstovaujama Stambulo „Galatasaray“ (3 ir 3) ekipa bei Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ (0 ir 6) komanda su Donatu Motiejūnu. Dramatišką mačą po pratęsimo 78:76 (12:14, 22:17, 12:16, 24:13, 8:6) laimėjo turkai.
2011-11-24

CSKA nugalėjo D. Motiejūno vedamą „Asseco Prokom“ ekipą

VTB Vieningosios lygos B grupės rungtynėse Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ (2 ir 3) ekipa, kurioje rungtyniauja Donatas Motiejūnas, namuose 65:74 (16:24, 23:17, 12:22, 14:11) nusileido Jono Kazlausko vadovaujamai Maskvos CSKA (5 ir 1) komandai su dviem lietuviais. Darjušas Lavrinovičius dėl nugaros skausmų mačui nebuvo registruotas.
2011-11-13

T. Pačėso auklėtiniai Eurolygoje patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės

Ketvirtąją nesėkmę šio sezono Eurolygos turnyre patyrė Tomo Pačėso vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, kuris ketvirtojo turo D grupės rungtynėse namuose 68:72 (12:17, 18:12, 16:16, 22:27) nusileido antrąją pergalę iškovojusiam Kazanės „Unics“ klubui. Šių rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje.
2011-11-10

D. Motiejūnas prie pergalės prieš Minsko klubą prisidėjo naudingu žaidimu

Antrąją pergalę ketvirtose VTB Vieningosios lygos rungtynėse iškovojo Tomo Pačėso vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, kuriam taip pat atstovauja Donatas Motiejūnas, Baltarusijoje 92:60 (31:20, 20:10, 21:18, 20:12) sutriuškinęs Minsko „Minsk-2006“. Lietuvis nugalėtojų gretose per 17 minučių pasižymėjo 9 taškais (3/4 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus. Alonzo Gee (13 atk. kam.
2011-10-31

T. Pačėso klubas su D. Motiejūnu sutriuškintas Barselonoje

Antrąją nesėkmę antrosiose Eurolygos D grupės rungtynėse patyrė Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ komanda, kurioje rungtyniauja Donatas Motiejūnas, išvykoje suklupusi prieš Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkus - 61:88 (18:23, 18:24, 10:17, 15:24). Lenkai katalonams priešinosi penkiolika minučių, kai rezultatas dar buvo lygus - 33:33. Tačiau tuomet sekė „Regal Barcelona“ spurtas 14:2, po kurio šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą ir galutinai palaužė T.Pačėso auklėtinius.
2011-10-27

D. Motiejūno klubas panaikino 18 taškų deficitą, bet pergalę šventė D. Songaila ir „Galatasaray“

Pergalingai Eurolygoje debiutavo Dariaus Songailos atstovaujamas Stambulo „Galatasaray“ klubas, išvykoje 76:72 (21:19, 11:18, 27:11, 17:24) D grupės rungtynėse įveikęs Tomo Pačėso Gdynės „Asseco Prokom“ ekipą, kurios garbę gina Donatas Motiejūnas. Rungtynių pradžioje iniciatyva priklausė svečiams iš Turkijos, kuriuos į priekį vedė per 4 minutes 8 taškus pelnęs Jaka Lakovičius.
2011-10-19

Rezultatyvaus D. Motiejūno žaidimo T. Pačėso klubo pergalei neužteko

Pirmąją nesėkmę antrosiose VTB Vieningosios lygos rungtynėse patyrė Tomo Pačėso vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas, kurio garbę gina ir Donatas Motiejūnas, išvykoje 66:79 (15:23, 15:15, 25:23, 11:18) nusileidęs Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkams (1/1). D.Motiejūnas per 18 minučių pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, blokavo metimą, suklydo 4 bei prasižengė 6 kartus. Alonzo Gee (8 atk. kam.
2011-10-15

T. Pačėso auklėtiniai Lenkijos supertaurę pralaimėjo dėl teisėjų klaidos?

Tomo Pačėso vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas prieš kiek daugiau nei savaitę rezultatu 78:79 nusileido Gdansko „Polpharma“ krepšininkams ir nesugebėjo iškovoti Lenkijos supertaurės. Po šių rungtynių buvo nemažai kalbų, jog dėl pralaimėjimo dalį kaltės turėtų prisiimti ir mačui vadovavę arbitrai. Lenkijos čempionų klubo svetainė pateikia vaizdo įrašą, kuriame akivaizdžiai matosi, jog teisėjai visiškai nepagrįstai Gdansko klubui įskaitė du taškus.
2011-10-13

D. Motiejūnas vedė T. Pačėso vadovaujamą komandą į pergalę

Pergalingai Kondrašino ir Belovo taurės turnyrą pradėjo Tomo Pačėso vadovaujamas Gdynės „Asseco Prokom“ klubas su Donatu Motiejūnu priešakyje, pusfinalyje be didesnio vargo 90:64 sutriuškinęs Talino „Kalev“ krepšininkus. Lietuvis D. Motiejūnas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Puolėjas pelnė 15 taškų. Adamas Hryčaniukas prie pergalės pridėjo 15, Przemislawas Zamojskis - 14, Alonzo Gee - 11 taškų. Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė 14 taškų surinkęs Marko Riisas.
2011-10-06

D. Motiejūnas oficialiai tapo „Asseco Prokom" ekipos nariu

Trevizo „Benetton“ ekipoje rungtyniavęs 20 metų 213 cm ūgio lietuvis Donatas Motiejūnas oficialiai tapo Gdynės „Asseco Prokom“ ekipos, kurią treniruoja Tomas Pačėsas, nariu. Lietuvis Lenkijos klubui yra išnuomotas. D.Motiejūno alga Lenkijoje turėtų būti didesnė nei Italijoje, tačiau pagrindinė priežastis, kodėl lietuvis pasirinko „Asseco Prokom“ komandą, tai yra galimybė rungtyniauti Eurolygos turnyre. Krepšininko kontraktas suS Trevizo ekipa dar galioja iki 2012-2013 m. sezono pabaigos.
2011-09-22

Pirmasis „Asseco Prokom" pirkinys – L.Noblesas

Tomo Pačėso treniruojama Gdynės „Asseco Prokom“ ekipa paskelbė apie pirmąjį tarpsezonio pirkinį. Juo tapo parašą ant vienerių metų kontrakto suraitęs Leroy'us Noblesas. 22 metų 195 cm ūgio gynėjui tai bus pirmasis profesionalus klubas karjeroje. Iki šiol jis rungtyniavo „UPUI Jaguars“ universiteto komandoje. Praėjusį sezoną NCAA pirmenybėse amerikietis aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 35 minutes, rinkdavo 18,3 taško, sugriebdavo po 4 kamuolius ir atlikdavo 1,3 rezultatyvaus perdavimo.