Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arjenas robbenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arjenas robbenas“.

Nyderlandų futbolo žvaigždė paskelbė baigianti šlovingą karjerą

37-erių olandas Arjenas Robbenas po trumpo sugrįžimo į didįjį sportą nusprendė antrą kartą baigti futbolininko karjerą. „Mieli futbolo draugai, nusprendžiau baigti profesionalaus futbolininko karjerą. Sprendimas tikrai nebuvo lengvas. Noriu padėkoti visiems už nuoširdžias palaikymo žinutes“, - rašė A.Robbenas.
2021-07-15

Robbenas sugrįžta į didįjį futbolą

Nyderlandų futbolo legenda 36-erių metų Arjenas Robbenas nusprendė atnaujinti profesionalo karjerą. Lygiai metus be futbolo praleidęs A.Robbenas sukirto rankomis su savo vaikystės klubu „Gronningen“. A.Robbenas į „Gronningen“ gretas grįžta po 18 metų pertraukos. Čia jis dar 1996 m. pradėjo lankyti klubo akademiją, o 2000 m. pateko į pagrindinę ekipos sudėtį ir žaidė iki 2002 m., kai išvyko į PSV.
2020-06-27

Žymioji „kairė koja“ Robbenas deda tašką karjeroje – pelnė 250 įvarčių

„Tai be jokių abejonių yra sunkiausias sprendimas per visą gyvenimą“, – tokiais žodžiais ketvirtadienio vakarą savo įrašą apie karjeros pabaigą pradėjo viena ryškiausių Nyderlandų futbolo figūrų Arjenas Robbenas. 35-erių futbolininkas buvo laikomas vienu geriausiu kairiakojų žaidėjų pasaulyje. Paskutiniuosius karjeros metus A. Robbenas leido Miuncheno „Bayern“ gretose, anksčiau jis gynė ir Londono „Chelsea“ garbę.
2019-07-04

„Bayern“ tapo Vokietijos čempionu ir atsisveikino su trimis legendomis

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai pergalingai pabaigė Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybes ir 29-ąjį kartą tapo šalies čempionais. „Bundesliga“ karūnos likimas sprendėsi paskutiniojo, 34-ojo turo rungtynėse ir bavarai nesuteikė šanso Dortmundo „Borussia“ ekipai. „Bayern“ namie 5:1 (1:0) nugalėjo Frankfurto „Eintracht“ bei surinkę 78 taškus dviem aplenkė Dortmundo futbolininkus, kurie paskutiniame ture 2:0 įveikė Menchengladbacho „Borussia“. „Bayern“ klubas į priekį išsiveržė jau 4 min.
2019-05-18

Vokietijoje Miuncheno „Bayern“ pratęsė pergalių seriją

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse čempionų titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ namie 3:1 (2:1) įveikė Leverkuzeno „Bayer“ ir iškovojo trečią pergalę. Taškų dar nepraradęs „Bayern“ su devyniais taškais pirmauja čempionate, „Bayer“ lieka be pergalių ir paskutinėje vietoje. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 5-ąją minutę 11 m baudinį realizavo Wendellis. Vis tik čempionai nepasimetė ir dar iki pirmojo kėlinio pabaigos išsiveržė į priekį. 10 min. pasižymėjo Corentinas Tolisso, 19 min.
2018-09-15

Bundeslygos sezonas startavo dviem atšauktais čempionų įvarčiais

Startavo Bundeslygos sezonas. Jį sunkia pergale pradėjo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, penktadienį namuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Hoffenheim“ futbolininkus. Svečiai ilgą laiką sėkmingai gynėsi. „Bayern“ varžovų vartus atrakino 23-ąją minutę, kai po Joshua Kimmicho pakelto kampinio įmušė Thomas Mulleris (1:0). „Hoffenheim“ pirmajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą, bet Joelintonas iš dėkingos padėties nepataikė į vartus.
2018-08-24

Čempionų taurė: „Liverpool“ pergalė paženklinta naujoko įvarčiu per save

„Liverpool“ naujokas Xherdanas Shaqiri įmušė per save, o jo komanda užtikrintai laimėjo tarptautinio čempionų taurės turnyro rungtynes Mičigane – 4:1 (1:1) nugalėjo Anglijos futbolo vicečempionę „Manchester United“. Liverpulio komanda du įvarčius pelnė iš žaidimo. 66-ąją minutę pasižymėjo Danielis Sturridge’as, 82-ąją – X. Shaqiri. Į „Manchester United“ vartus skirti du 11 metrų baudiniai. 28-ąją minutę nuo žymos tikslus buvo Sadio Mane, 74-ąją – Sheyi Ojo.
2018-07-29

Neįtikėtinas pusfinalis: „Real“ varžovų klaidos leido žengti į finalą

Madrido „Real“ – pirmasis UEFA Čempionų lygos finalo Kijeve dalyvis. Tai paaiškėjo po Ispanijoje vykusių dramatiškų antrųjų pusfinalio rungtynių. Šeimininkai 2:2 (1:1) sužaidė su Miuncheno „Bayern“. „Real“ į finalą žengė dėl pergalės pirmajame mače svečiuose. Prieš savaitę Madrido futbolininkai Vokietijoje laimėjo 2:1. „Real“ UEFA Čempionų lygos trofėjų į viršų gali kelti trečiąkart iš eilės ir ketvirtąsyk per pastaruosius penkerius metus.
2018-05-01

Čempionų lygoje – atsakomieji pusfinalio mūšiai

Šiandien ir rytoj paaiškės UEFA Čempionų lygos finalo dalyviai. Antradienį bei trečiadienį vyks atsakomosios pusfinalio rungtynės. Madrido „Real“ futbolininkai namie priims Miuncheno „Bayern“, o „Roma“ savo aikštėje kovos su „Liverpool“. Abu mačus tiesiogiai rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai. Dvikovų tiesioginė transliacija prasidės 21.35 val. Ypač didelį dėmesį kelia Ispanijos ir Vokietijos milžinų susirėmimas.
2018-05-01

Pirmajame futbolo spektaklyje „Real“ pasinaudojo „Bayern“ klaidomis

Madrido „Real“ laimėjo pirmąsias UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynes. Titulą ginantys ispanai pasinaudojo varžovų klaidomis ir svečiuose 2:1 (1:1) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Vyriausiajam šeimininkų treneriui Juppui Heynckesui pirmajame kėlinyje teko atlikti du priverstinius keitimus. Traumas patyrė Arjenas Robbenas ir Jerome’as Boatengas.   Vis dėlto mačo pradžia „Bayern“ nieko blogo nežadėjo. 28-ąją minutę po žaibiškos kontratakos įvartį pelnė Joshua Kimmichas.
2018-04-25

„Bayern“ žvangina ginklais: galime įveikti visus, „Real“ – ne išimtis

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje – futbolo spektaklis. Į kovą stosiančios Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ žvaigždės prieš kovą žvangina ginklais. Abejų komandų futbolininkai kalba apie pergalę. Cristiano Ronaldo turi silpnybių „Galime nugalėti bet ką. „Real“ – ne išimtis“, – pareiškė Arjenas Robbenas. Olandas 2007–2009 metais žaidė Madride, o vėliau persikėlė į Miuncheną, kuriame rungtyniauja iki šiol. „Jei „Real“ padarys klaidą, privalome ja pasinaudoti ir įmušti.
2018-04-25

Paviešinti didžiųjų futbolo klubų žaidėjų atlyginimai

Paviešinti didžiųjų pasaulio futbolo klubų žaidėjų atlyginimai. Juos pateikia portalas footballplayerpro.com. Brangiausias dvejų pastarųjų metų UEFA Čempionų lygos nugalėtojo Madrido „Real“ futbolininkas – Cristiano Ronaldo. 32-ejų portugalas per savaitę uždirba 365 tūkstančių svarų sterlingų. Tokia jo sutartis galioja iki 2021-ųjų.
2018-03-22

„Bayern“ smaginosi draugiškose rungtynėse

Miuncheno „Bayern“ sužaidė draugiškas Katare. Penkerių pastarųjų metų Vokietijos čempionai nepasigailėjo Dohos „Al Ahli“ futbolininkų – 6:0 (1:0). 38-ąją minutę pasižymėjo Sandro Wagneris, 53-ąją – Corentinas Tolisso, 57-ąją – Arjenas Robbenas, 68-ąją – Kingsley Comanas, 73-ąją – Niklas Dorschas, 88-ąją – Niklas Sule.
2018-01-07

Vokietijos grandų mūšyje – įtikinama „Bayern“ pergalė

Šeštadienį Vokietijoje įvyko laukiamiausios Bundeslygos rungtynės – Dortmundo „Borussia“ namie priėmė Miuncheno „Bayern“. Užtikrintą pergalę iškovojo pastaroji komanda – 3:1 (2:0). „Bayern“ 67-ąją minutę pirmavo 3:0. 16-ąją įmušė Arjenas Robbenas, 37-ąją Robertas Lewandowski, 67-ąją – Davidas Alaba. Prie pirmojo ir trečiojo įvarčių rezultatyviais perdavimais prisidėjo Jamesas Rodriguezas. „Borussia“ garbės įvartį 88-ąją minutę pelnė Marcas Bartra.
2017-11-05

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.
2017-10-26

Reabilitavosi: po nesėkmingo turo – triuškinama „Bayern“ pergalė

Miuncheno „Bayern“ reabilitavosi po pralaimėjimo praėjusiame ture. Vokietijos čempionai šeštadienį namuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Mainz 05“ futbolininkus. 11-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Thomasas Mulleris, 23-ąją – Arjenas Robbenas, 50-ąją ir 77-ąją – Robertas Lewandowski. Joshua Kimmichas atliko tris rezultatyvius perdavimus. „Bayern“ (9 taškai) pakilo į antrąją Vokietijos Bundeslygos poziciją.
2017-09-16

„Bayern“ – penktąkart iš eilės Vokietijos čempionas

Vokietijos „Bundeslygos“ nugalėtojų vardus, likus trims turams iki sezono pabaigos, užsitikrino Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Jie šeštadienį svečiuose 6:0 (3:0) sutriuškino „Wolfsburg“ ir tapo nebepavejami. „Bayern“ Volfsburge didesnio pasipriešinimo nesulaukė. Varžovai laikėsi iki 19-osios minutės, o tada įvarčiai prapliupo. Pirmasis įmušė Davidas Alaba (1:0). Kėlinį baigė Roberto Lewandowski dublis. Lenkas pasižymėjo 36-ąją (2:0) ir 45-ąją (3:0) minutėmis.
2017-04-29

Sutrikę: „Bayern“ ir vėl kluptelėjo Vokietijoje

Po iškritimo iš Čempionų lygos neatsigavę Miuncheno „Bayern“ futbolininkai kluptelėjo Vokietijos čempionate. Namuose bavarai lygiosiomis 2:2 sužaidė su viena autsaiderių „Mainz“. „Bayern“ du kartus buvo priversti vytis savo varžovus. Per pastarąsias penkerias Bundeslygos rungtynes ekipa iškovojo tik dvi pergales. Bojanas Krkičius jau 3-ąją minutę išvedė „Mainz“ į priekį.
2017-04-22

Nuostabus Cristiano Ronaldo atvedė „Real“ į pusfinalį

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žais du Madrido klubai. Prie „Atletico“ prisijungė „Real“, antradienį po pratęsimo 4:2 įveikęs Miuncheno „Bayern“. Ispanus į pergalę atvedė „hat-tricką“ įmušęs portugalas Cristiano Ronaldo. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Miunchene prieš savaitę laimėjo „Real“ – 2:1. Taigi Ispanijoje Vokietijos čempionams reikėjo atakuoti. Jie bandė tai daryti. Nuo Roberto Lewandowski Madrido komandos žaidėjai apsigynė, o po to sekęs Arjeno Robbeno smūgis buvo netikslus.
2017-04-19

Pirmasis futbolo spektaklis baigėsi „Real“ pergale

Trečiadienį Miunchene įvyko pirmasis futbolo spektaklis – UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis tarp Europos grandų. Miuncheno „Bayern“ savo aikštėje pirmavo, bet persvaros neišsaugojo – Madrido „Real“ laimėjo 2:1 (0:1). Rungtynių pradžioje svečius į priekį galėjo išvesti Karimas Benzema. Prancūzas po vokiečio Toni Kroosas perdavimo smūgiavo galva. Kamuolys galingai atšoko nuo žemės, jį lietė „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris. Kamuolys pakeitė kryptį ir atsimušė į skersinį.
2017-04-13

Gynybinis futbolas, įvarčių fejerverkas, poros favoritas „Juventus“ ir būsimasis čempionas „Bayern“?

„Bayern“ laimės UEFA Čempionų lygą. O, jei su Miuncheno komanda pusfinalyje nežais Turino „Juventus“ ekipa, ji bus finale“, – po ištraukų ketvirtfinalio burtų drąsiai kalbėjo Čempionų lygą komentuojantis Rytis Vyšniauskas. Madrido „Atletico“ (Ispanija) – „Leicester City“ (Anglija) Gynybinis futbolas „Laukia gynybinis futbolas, neturėtų būti atvira kova. Manau, ši iš visų ketvirtfinalio porų – labiausiai gynybinė.
2017-03-18

Pasaulio čempionato atranka: Nyderlandai nugalėjo Liuksemburgą

Sekmadienį Europoje sužaistos penkerios pasaulio čempionato atrankos A, B ir H grupių rungtynės. A grupė Nyderlandai 3:1 palaužė Liuksemburgą ir pakilo į antrą vietą grupėje. Pirmąjį rungtynių įvartį 36-ąją minutę įmušė Arjenas Robbenas. Tačiau kėlinio pabaigoje Liuksemburgas išlygino rezultatą. Joshua Brenetas neleistinai baudos aikštelėje stabdė Motą ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Maxime Chanot.
2016-11-13

„Bundesliga“ čempionate netikėtai suklupo Miuncheno „Bayern“

Trečiadienį Vokietijos nacionalinėse futbolo pirmenybėse buvo sužaistos 7-ios 24-to turo rungtynės. „Bundesliga“ čempionate buvo užfiksuotos kelios staigmenos. Didžiausią staigmeną pateikė „Mainz“ ekipa. Mainco komanda išvykoje 2:1 (1:0) patiesė lygos čempionus, Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Iki šių rungtynių Miuncheno klubas „Bundesliga“ čempionate laimėjo visas 11 prieš tai žaistų rungtynių „Allianz“ arenoje.
2016-03-02

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje ir toliau šluoja visus iš kelio

Vokietijos Bundes lygoje ir toliau nesustabdomai žygiuoja Miuncheno „Bayern“ klubas. Šįkart Vokietijos čempionai 4:0 sutriuškino „Vfb Stuttgart“ ekipą. Pepo Guardiolos auklėtiniai antradienį Čempionų lygoje 5:1 sutriuškino Londono „Arsenal“ klubą, o nacionalinėse pirmenybėse tempo net nepristabdė. 11-ąją minutę Arjenas Robbenas išvedė Miuncheno klubą į priekį po puikios kontraatakos.
2015-11-07

„Bayern“ žvaigždę Arjeną Robbeną treniruotės metu sukandžiojo krokodilas

Ar gali būti taip, kad futbolininką treniruotės metu sukandžiotų krokodilas. Gali. Ir tokią prielaidą patvirtino Nyderlandų futbolo rinktinės žvaigždė bei Miuncheno „Bayern“ ekipos žaidėjas Arjenas Robbenas. Incidentas su vienu geriausių pasaulio futbolininku ir reptilija įvyko Katare, kur vokiečių ekipa rengiasi pavasarinėms batalijoms, rašo „Bild“. Treniruotės metu vienas iš kamuolių pateko į baseino tipo tvenkinėlį, kuris yra šalia futbolo aikštės.
2015-01-20

9 geriausi visų laikų „nardytojai“ futbolo istorijoje

Eurosport.com apžvalgininkai išrinko geriausius "nardytojus" istorijoje. Tiesa, jie neria ne į baseiną, o po futbolo baudos aikštelę. 9. Arjenas Robbenas 8. Stevenas Gerrardas   7. Nani   6. Cristiano Ronaldo   5. Didier Drogba   4. Garethas Bale'as   3. Luisas Suarezas   2. Jürgenas Klinsmannas   1. Ashley Youngas  ...
2014-06-30

A. Robbenas atsiprašė, tačiau internautai taip greitai neatleidžia

Olandijos rinktinės žvaigždės Arjeno Robbeno įspūdingas griuvimas Meksikos rinktinės baudos aikštėje sukėlė diskusijų aistrą – buvo 11 m baudinys ar ne? Po teatrališko pasirodymo ir olandų pergalės pasaulio čempionato aštuntfinalyje 2:1 futbolininkas viešai atsiprašė už „teatrą“, tačiau ne visi tuo pasitenkino. Įdomu, kad A. Robbenas atsiprašė už vaidybą pirmame kėlinyje, tačiau apie tą griuvimą antrajame kėlinyje, kai dėl skirto 11 m baudinio olandai išplėšė pergalę, nebuvo net kalbos.
2014-06-30

A. Robbenas atsiprašė už vaidybą rungtynėse su Meksika

Sekmadienį Brazilijoje įvyko dar vienerios 2014 metų pasaulio čempionato aštuntfinalio rungtynės. Olandijos rinktinė rungtynių pabaigoje stebuklingai išplėšė pergalę ir kelialapį į ketvirtfinalį prieš Meksiką. „Kalbant nuoširdžiai, turiu atsiprašyti, kartais pirmoje rungtynių pusėje kai kuriuose epizoduose vaidinau. Žinau, kad neturėjau taip daryti ir dėl to gailiuosi. Tačiau baudinys buvo pelnytas.
2014-06-29

A. Robbenas – greičiausias planetos futbolininkas

Pamenate įspūdingą olandas Arjeno Robbeno spurtą mače su ispanais, pasibaigusį įvarčiu į Ikero Casillaso vartus? „De Telegraf“ rašo, kad šiame epizode A.Robbenas pasiekė 37 km/h greitį, ir tai yra rekordinis futbolininko greitis, kada nors užfiksuotas FIFA varžybose. A.Robbeną nesėkmingai bandęs pavyti Sergio Ramosas pasiekė 30,6 km/h greitį. Iki šiol greičio rekordas futbolo rungtynėse priklausė anglui Theo Walcottui, kuris 2013 metais buvo užfiksavęs 35,7 km/h greitį.
2014-06-17

A. Robbenas: Ispanijos sutriuškinimas nėra kerštas už 2010-uosius

Pasaulio ir Europos čempionai ispanai penktadienio vakarą išgyveno košmarą Brazilijoje. Pirmose planetos pirmenybių B grupės rungtynėse trenerio Vicente Del Bosque auklėtiniai gėdingai rezultatu 1-5 buvo sutriuškinti Olandijos rinktinės, kuri žaidė tiesiog neįtikėtinai. "Mes esame laimingi ir aš didžiuojuosi savo komanda, juk ji tokia jauna. Bet juk tai tik grupių etapas, todėl tai nėra kerštas. Mes nelaimėjome pasaulio čempionato ir dabar ne 2010, mes turime nurimti.
2014-06-14

A. Robbenas tikisi, kad Miuncheno „Bayern“ sirgaliai jo nenušvilps

Miuncheno „Bayern“ saugas Arjenas Robbenas baiminasi užsitraukti sirgalių nemalonę, rašo vokiečių dienraštis „Bild“. Anot jo, olandas nenori, kad bavarų sirgaliai prisimintų 2011/2012 metų jo nesėkmes „Bundesliga“ čempionate akistatoje su Dortmundo „Borussia“ bei UEFA Čempionų lygos finalo dvikovoje su Londono  „Chelsea“ klubu. Per šiuos mačus A.Robbenas nerealizavo dviejų vienuolikos metrų baudinių, o „Bayern“ praktiškai pralaimėjo šalies čempionatą ir Čempionų lygos turnyrą.
2012-07-31

„Bayern“ širsta dėl Arjeno Robbeno traumos

Miuncheno „Bayern“ vadovai kaltina Olandijos futbolo federaciją dėl dviems mėnesiams iš rikiuotės iškritusio 26-erių metų komandos lyderio Arjeno Robbeno traumos ir reikalauja kompensacijos. Kalbėdamas su dienraščio „Abendzeitung“ žurnalistu Vokietijos čempionų valdybos pirmininkas Karlas Heinzas Rummenigge tikino, kad federacijos vadovai yra atsakingi už tai, jog A. Robbenas žaidė pirmenybėse, nors buvo susižeidęs.
2010-08-06

Arjenas Robbenas nežais du mėnesius

Pasaulio futbolo čempionate PAR žibėjęs olandas Arjenas Robbenas patyrė rimtą traumą ir į aikštę negalės išbėgti artimiausius du mėnesius. Miuncheno „Bayern“ ekipos gydytojas Hansas-Wilhelmas Muelleris-Wohlfahrtas nustatė, jog Olandijos rinktinės lyderiui yra 5 centimetrus įplyšęs kairiosios šlaunies raumuo. Pasak specialisto, 26-erių metų žaidėjas susižeidė dar prieš Pasaulio čempionatą. „Tai labai rimta trauma.
2010-08-04

Po olandų pergalės – nuogas A. Robbeno užpakalis

Olandijos futbolo rinktinė taip linksmai šventė pergalę 3:2 (1:1) Pasaulio čempionato pusfinalyje prieš Urugvajų, jog pasaulis išvydo ir „oranžinių“ lyderio Arjeno Robbeno... užpakalį. Už šį vaizdelį sirgaliai turėtų padėkoti olandų gynėjui Andre Ooijeriui. Priminsime, kad šį sekmadienį, liepos 11 d., pirmenybių finale olandai kovos su ispanais.
2010-07-09

A. Robbenas jau beveik pasirengęs žaisti

26-erių metų Olandijos rinktinės saugas Arjenas Robbenas jau artimiausiu metu galės padėti savo šalies komandai. Anot rinktinės gydytojo Dicko van Toorno, futbolininkas gali būti pasirengęs jau pirmosioms Olandijos rungtynėms prieš Daniją. „Robbenas mačui veikiausiai bus pasirengęs, tiesa, neaišku, ar treneris bus toks drąsus ir jau dabar nuspręs juo rizikuoti. Arjenas daro viską, kad kuo greičiau pilnai atsigautų“, – tikina D. van Toornas.
2010-06-11

A. Robbenas vyks į Pasaulio čempionatą

26-erių metų Arjenas Robbenas turėtų vykti su Olandijos rinktine į netrukus PAR prasidedantį Pasaulio futbolo čempionatą. Draugiškame mače su Vengrija susižeidusio saugo trauma nėra tokia rimta, kaip manyta iš pradžių, nors medikai kol kas ir nedrįsta prognozuoti, kada futbolininkas grįš į aikštę. Olandų strategas Bertas van Marwijkas sudėtį pirmenybėms dėl traumų gali koreguoti likus parai iki pirmųjų rungtynių su Danija, kurios numatytos birželio 14 dieną.
2010-06-07

Olandas A. Robbenas patyrė traumą

Šiandien traumą patyręs vienas Olandijos rinktinės lyderių 26-erių metų Arjenas Robbenas gali būti priverstas praleisti netrukus prasidėsiantį Pasaulio futbolo čempionatą PAR. Miuncheno „Bayern“ krašto saugas susižeidė draugiškame mače su Vengrija, kuomet mėgino atlikti perdavimą kulniuku. Pergale 6:1 (1:1) pasibaigusioje dvikovoje jis spėjo pelnyti du įvarčius. „Arjenas pajuto aštrų skausmą, – sakė Olandijos rinktinės strategas Bertas van Marwijkas.
2010-06-05

M.Pellegrini: mano balsas nebuvo girdimas

Dabar jau buvęs Madrido "Real" strategas Manuelis Pellegrini po atleidimo atskleidė, kad jo balsas ir norai sezono metu nebuvo girdimi. "Treneris niekada neturėjo tvirto balso, tačiau aš stengiausi žaidimą konstruoti taip, kaip man atrodė tinkamiausia,- teigė M.Pellegrini. - Florentino Perezas mane pasikvietė į Madridą, bet gaila, kad per šiuos metus nesugebėjau jo artimiau pažinti kaip žmogaus, nei jis manęs, kaip trenerio." "Su F.Perezu nekalbėjau beveik nuo praėjusių metų rudens pradžios.
2010-05-27

A. Robbenas – geriausias Vokietijos čempionato žaidėjas

Vokietijos futbolo čempionato žaidėjai geriausiu pirmenybių žaidėju išrinko olandą Arjeną Robeną (Arjen Robben) iš Miuncheno "Bayern" komandos. Už 26-erių metų futbolininką balsavo 71,2 proc. apklausos dalyvių. Antrąją vietą užėmė bosnis Edinas Džekas (Edin Džeko, "VfL Wolfsburg", 6,7 proc. balsų), o trečiąją - Bastianas Švainštaigeris (Bastian Schweinsteiger, "Bayern", 5,4 proc.
2010-05-26

UEFA Čempionų lyga: „Bayern“ dešimtyje palaužė prancūzus

Trečiadienį vykusiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse Miuncheno „Bayern“ namuose po atkaklios kovos 1:0 (0:0) nugalėjo Liono „Olympique“ klubą bei žengė pirmąjį žingsnį finalo link. Vienintelį mačo įvartį 69 minutę klastingu smūgiu iš toli įmušė Arjenas Robbenas. Atrodė, jog bavarai gali susilaukti rimtų problemų, kai 37 minutę už gan grubią pražangą iš aikštės buvo išvarytas Franckas Ribery. Visgi prancūzams nepavyko galutinai perimti iniciatyvos ir sukurti pavojingų progų.
2010-04-22

A. Robbenas keliasi į Miuncheno „Bayerną“

Miuncheno „Bayern“ generalinis direktorius Uli Hoenessas patvirtino, jog 25-erių metų amžiaus Madrido „Real“ ir Olandijos rinktinės saugas Arjenas Robbenas rungtyniaus Vokietijoje. Vokietijos žiniasklaida šiandien skelbia, jog „Bayern“ už žaidėją turėtų sumokėti apie 25 milijonus eurų. Šiandien ryte žaidėjas turės pereiti medicininį patikrinimą, po kurio bus pasirašyta sutartis galiosianti keturis sezonus. „Jis atvyksta į Miuncheną. Žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija yra teisinga.
2009-08-28

Ispanijoje – dar vienas „Realo“ fiasko

Ispanijos futbolo „La Liga“ čempionate dar vieną nesėkmę patyrė čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ klubas, kuris namuose itin rezultatyviose rungtynėse 3:4 (1:3) nusileido „Sevilla“ ekipai. „Real“ gretose pasižymėjo: Raulis (18 min.), Gonzalo Higuainas (67 min.) bei Fernando Gago (69 min.). Nugalėtojams įvarčius pelnė:  Adriano Correira (3 min.), Koffi Ndri Romaričius (22 min.), Fredericas Kanoute (39 min.) ir Renato (85 min.
2008-12-08

„Real“ žvaigždė A. Robbenas grįžta į aikštę

Madrido „Real“ klubo puolėjas Arjenas Robbenas grįžta į rikiuotę ir turėtų pasirodyti aikštėje antradienio UEFA Čempionų lygos rungtynėse su Turino „Juventus“. Nors Olandijos rinktinės narys savaitgalio Madrido derbyje su „Atletico“ ekipa dar nerungtyniavo, tačiau „karališkojo“ klubo strategas Berndas Schusteris įtraukė futbolininką į 18-os žaidėjų sąrašą, kurie gali pasirodyti Turine.
2008-10-21

EURO-2008: Marco van Bastenas atskleidė startinę Olandijos sudėtį

Vyriausiasis Olandijos futbolo rinktinės treneris Marco van Bastenas patenkino žurnalistų smalsumą ir paskelbė, kokį startinį olandų vienuoliktuką jis išleis į aikštę rungtynėse su Rumunija. Nuo susitikimo pradžios Berno stadione žais: Edwinas van der Saras, Johnas Heitinga, Wilfredas Bouma, Mario Melchiotas, Timas de Cleras, Demy de Zeeuwas, Orlando Engelaaras, Robinas van Persie, Ibrahimas Afellay, Arjenas Robbenas ir Klaasas Janas Huntelaaras.
2008-06-17

Komentaras: oranžinė audra ir toliau negailestingai niokoja Senąjį žemyną

Panašu, kad prancūzai nėra linkę kreipti dėmesio į meteorologines prognozes. Dar pirmadienį oranžinė audra buvo nusiaubusi bejėgius Apeninų pusiasalio gyventojus, besididžiavusius tuo, kad jie neva esą stipriausi šioje žmonių planetoje. Buvo prognozuojama, kad jau penktadienį gaivus ir viską pakeliui niokojantis oranžinio škvalo gūsis gali pasislinkti ir į šiaurės vakarus bei pasiekti net vakarinę Prancūzijos pakrantę. Tačiau „Les Bleus“ atrodo dėl to pernelyg nesijaudino, o veltui.
2008-06-14

EURO-2008: Skrajojantys olandai tiesiog išsityčiojo iš Prancūzijos žaidėjų

Šiandien paaiškėjo dar vienas Europos futbolo čempionato ketvirtfinalio dalyvis. Juo tapo Olandijos rinktinė, pademonstravusi įspūdingą žaidimą ir iškovojusi triuškinamą pergalę 4:1 prieš pasaulio vicečempionus prancūzus. Šveicarijos sostinėje Berne susigrūmusios dvi mirtininkų grupės komandos reikalų ėmėsi nuo pat rungtynių pradžios.
2008-06-13

EURO 2008: ką žada oranžinė audra prancūzų gynybiniams bastionams?

Vakarinėse C grupės rungtynėse futbolo gurmanai sulauks tikro deserto. Į kovą stos pirmajame ture italus nuo žemės paviršiaus tiesiog nušlavę Marco van Basteno vadovaujami olandai bei pirmajame ture nežibėję, tačiau didelių ambicijų šiame Senojo žemyno čempionate nestokojantys pasaulio vicečempionai prancūzai. Iki šiol abi ekipos tarpusavyje yra susitikusios 21 kartą. Olandai triumfavo 9 susitikimuose, 8 sykius laimėjo prancūzai, o dar 4 varžybos nugalėtojo neišaiškino.
2008-06-13

Gera žinia oranžinių fanams: A. Robbenas grįžta į aikštę

Mačo su Italija, kurį olandai laimėjo rezultatu 3:0, išvakarėse patyręs kirkšnies traumą, oranžinių saugas Arjenas Robbenas grįžta į aikštę. Buvo prognozuojama, kad Madrido „Real“ saugas negalės rungtyniauti mažiausiai savaitę, tačiau Olandijos treneris Marco van Bastenas pranešė, kad A. Robbenas veikiausiai žais jau Berne vyksiančiame susitikime su planetos vicečempionais prancūzais. „A. Robbenas visa jėga kartu su komanda dalyvavo treniruotėje ir yra pasirengęs susitikimui su Prancūzija.
2008-06-12

Komentaras: oranžinė audra nupūtė italus, o teisėjas nesuklydo

Pirmadienio vakarą Šveicarijos sostinėje Berne karaliavo oranžiniais marškinėliais išsipuošę olandai. Jie tarsi gaivus, jaunatviškas uraganas nuo žemės paviršiaus nupūtė pasaulio čempionus italus. Beje, iš karto galiu pasakyti, kad pirmąjį rungtynių įvartį teisėjas įskaitė pelnytai, o olandai italus įveikė po 30 metų pertraukos. Olandijos bei Italijos rungtynės nė iš tolo nepriminė nuobodaus ir žiovulį kėlusio susitikimo tarp prancūzų bei rumunų.
2008-06-10

EURO 2008 rungtynės iš arti: Italija – Olandija

Antrajame mirtininkų grupės C susitikime pirmadienio vakare susigrums Olandijos bei Italijos vienuolikės. Susitikimas vyks Berno „Stade de Suise“ stadione. Kol kas olandai bei italai tarpusavyje kovojo 15 kartų. Olandai iškovojo vos 2 pergales, 7 kartus buvo priversti pripažinti Apeninų pusiasalio atstovų pranašumą, o dar 6 rungtynės pasibaigė taikiai. Olandams dabartinių pasaulio čempionų nepavyksta įveikti jau nuo pat 1978 metų planetos pirmenybių, vykusių Argentinoje.