Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andresas iniesta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andresas iniesta“.

„Barcos“ legenda apie Lionelį Messi: „Jis buvo viskas“

„Barcelona“ legenda Andresas Iniesta sako, kad bus skaudu matyti argentinietį Lionelį Messį žaidžiantį su kito klubo marškinėliais. L.Messi jau oficialiai pasirašė dviejų metų sutartį su Paryžiaus „Saint-Germain“ klubu ir taip baigia savo įspūdingą karjerą „Barcelona“ klube. Iniesta yra tarp milijonų „Barcelona“ sirgalių, kuriems skauda širdį dėl L.Messio pasitraukimo.
2021-08-11

Pasaulio čempionato finalas: akiai patrauklaus reginio laukia ne visi

Futbolo aistruolių laukia neeilinis savaitgalis. Šeštadienį dėl trečiosios pasaulio čempionato vietos žais anglai ir belgai. Sekmadienį – turnyro desertas. Finale ietis sukryžiuos kroatai bei prancūzai. Ne visos portalo tv3.lt kalbintos šalies futbolo legendos tikisi gražaus finalo. Nebus patrauklus akiai „Finale kiekvienos klaidos kaina bus itin didelė. Tokiose rungtynėse labai gražių, rezultatyvių rungtynių sunku tikėtis.
2018-07-13

Cescas Fabregasas: rusų planas buvo išplėšti baudinių seriją ir melstis

Į Ispanijos futbolo rinktinę nepakviestas saugas Cescas Fabregasas sukritikavo pergalingą Rusijos komandos žaidimą pasaulio čempionato aštuntfinalyje. Ispanai rungtynes ir pratęsimą Maskvoje su pirmenybių šeimininkais baigė lygiosiomis 1:1, o po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjo 3:4. „Esu be žado, nes tikėjausi kitokių rungtynių. Manau, Ispanijos rinktinė daug stipresnė nei Rusijos komanda. Pastarosios planas buvo išplėšti baudinių seriją ir melstis.
2018-07-02

„Barcelona“ legenda Andresas Iniesta keliasi į Japoniją

Legendinis „Barcelona“ žaidėjas Andresas Iniesta karjerą tęs Japonijos klube Kobės „Vissel Kobe“ klube. 34-erių saugas net 22 metus praleido „Barcelona“ klubo sistemoje ir praėjusią savaitę emocingai atsisveikino, perleisdamas kapitono raištį. Per metus A.Iniesta Japonijoje uždirbs net 25,6 mln. eurų. „Vissel Kobe“ savininkas Hiroshi Mikitani yra artimas A.Iniestos draugas, tačiau ispanas ne dėl to pasirinko būtent šį klubą. „Man tai pasirodė įdomus projektas.
2018-05-24

Cristiano Ronaldo nukarūnuotas socialinėje erdvėje – nepatikėsite, kas jį pralenkė

Futbolo superžvaigždė Cristiano Ronaldo nebėra socialinėje erdvėje labiausiai aptarinėjamas sporto pasaulio žmogus. Jį pralenkė elektroninio sporto atstovas Tyleris Blevinsas, žinomas pravarde „Ninja“. 26-erių vaikinas išpopuliarėjo žaisdamas ir komentuodamas „Fortnite“ žaidimą, dėl kurio yra pamišę sporto pasaulio atstovai. Šį žaidimą ilgomis naktimis Prienuose nuolat žaidė ir LaMelo Ballas.\ T.Blevinsas turi daugiaui nei 4 mln. sekėjų „Twitch“ žaidimų platformoje.
2018-05-11

Likę aštuntfinaliai: neprognozuojama pora, ryškūs favoritai ir „Bayern“ ekskursija

„Liverpool“, Madrido „Real“, „Basel“ ir Turino „Juventus“. Tai – keturios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalių dalyvės. Prie jų šią savaitę prisijungs dar keturių komandų futbolininkai. Kas pratęs kovą dėl trofėjaus? „Manchester United“ – „Sevilla“ Vienintelė aštuntfinalių pora, kuri pirmosiose rungtynėse neįmušė įvarčio. Mančesteryje „Sevilla“ tekins bet kokios rezultatyvios lygiosios. „Laukia labai sunkios rungtynės.
2018-03-13

Ispanijoje – eilinė „Barcelona“ pergalė

Ispanijoje – nieko naujo. „Barcelona“ šeštadienį savo stadione 2:0 (1:0) nugalėjo „Malaga“ futbolininkus. Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę pasižymėjo Gerardas Deulofeu. 56-ąją rezultatyvų perdavimą atliko Lionelis Messi, o įmušė Andresas Iniesta. „Barcelona“ (25 taškai) pirmauja Ispanijos čempionate, lenkdama „Valencia“ (21 tšk.) ir Madrido „Real“ (17 tšk.
2017-10-22

Traumų išretinta „Barcelona“ startavo pergale

Ispanijos čempionate pirmąją pergalę iškovojo traumų išretinta „Barcelona“. Ji sekmadienį savo stadione 2:0 (2:0) nugalėjo Sevilijos „Real Betis“. Abu įvarčiai krito prieš pertrauką. 36-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Alinas Tosca. 39-ąją minutę įmušė Sergi Roberto. Barselonos komandoje dėl traumų nerungtyniavo Andresas Iniesta, Luisas Suarezas ir Rafinha.
2017-08-21

„Barcelona“ prezidentas rėžė kritikos išvykusiam Neymarui

„Barcelona“ klubo prezidentas Josepas Maria Bartomeu sukritikavo į „Paris Saint-Germain“ persikėlusį Neymarą. Žaidėjas buvo nupirktas už rekordinę 222 milijonų eurų sumą. Spekuliacijos apie Neymaro išvykimą netilo visą vasarą, kai „Barca“ ruošėsi artėjančiam sezonui Jungtinėse Valstijose. Pats žaidėjas nekomentavo savo ateities iki praėjusio antradienio, kai nusprendė išvykti. „Jo elgesys nebuvo pats geriausias. Ne to mes tikimės iš savo žaidėjų. Mes esame atviri, aatvirumo norėjosi ir iš jo.
2017-08-07

„Barcelona“ reikės dar vieno stebuklo – katalonai sudaužyti Turine

Antradienį triuškinamą pralaimėjimą pirmajame UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio mače patyrė „Barcelona“. Ją Turine 3:0 (2:0) sudaužė vietos „Juventus“. Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos. Aktyviai į atakas metėsi šeimininkai. 3-ąją minutę galva tiesiai į vartininką mušė Gonzalo Higuainas. Nepasižymėjo vienas argentinietis, tai padarė kitas. Po kolumbiečio Juano Cuadrado perdavimo kamuolį baudos aikštelėje gavo Paulo Dybala.
2017-04-11

„Barcelona“ klubą sukrėtė kapitono trauma

„Barcelona“ komandos kapitonas Andresas Iniesta negalės rungtyniauti nuo šešių iki aštuonių savaičių. Saugas gavo kelio traumą dramatiškų rungtynių su „Valencia“ metu. Ispaną, 14-ąją rungtynių minutę, sužeidė Enzo Pereza, katalonai laimėjo rungtynes 3:2. A. Iniesta tikriausiai praleis visas likusias Čempionų lygos grupių etapo rungtynes. Prieš „Valencia“ Katalonijos klubas laimėjo po Lionelio Messi realizuoto 11-os metų baudinio, tai buvo antrasis jo rungtynių įvartis.
2016-10-23

Septynis įvarčius sukalusi „Barcelona“ pervažiavo „Celtic“

Nors Glazgo „Celtic“ treneris Brendanas Rodgersas prieš rungtynes su „Barcelona“ sakė, kad jo komanda į Kataloniją neišvyko kaip turistai, Škotijos čempionai buvo pervažiuoti net 7:0. „Mes suprantame, kad bus labai sunku. Norime pasimėgauti rungtynėmis ir pasiekti gerą rezultatą“, – prieš susitikimą kalbėjo treneris. Taip pat strategas išskyrė varžovų puolėją Luisą Suarezą, pavadindamas jį „geriausiu pasaulio puolėju“ ir „nuostabiu žmogumi“. Ir neklydo.
2016-09-14

EURO 2016 D grupė: viskas, ką turi žinoti

Europos futbolo pirmenybių D grupėje ginklus surems du praeitus čempionatus laimėjusi Ispanija, ambicingoji Kroatija, puikiai Europoje atrodanti Čekija ir banguotoji Turkija. Ispanija (6 vieta Pasaulio reitinge) 2008-siais ir 2012-sais Europos karaliais tapę Ispanijos rinktinės futbolininkai turės galimybę turnyrą laimėti trečiąkart iš eilės.
2016-06-12

Anglijos futbolo rinktinė tapo pateko į Europos futbolo čempionatą

Šeštadienį sužaistos dar ketverios 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynės, kuriose pergales iškovojo namuose žaidusios komandos. Ypač svarbią pergalę iškovojo antrą vietą E grupėje užimanti Šveicarijos (15 tšk.) komanda, namuose 3:2 (0:1) įveikusi ketvirtojoje pozicijoje likusią Slovėnijos (9 tšk.) ekipą. Beje po tikslių Milivojes Novakovičiaus (45 min.) ir Bostjano Cesaro (48 min.) smūgių slovėnai pirmavo 2:0, tačiau po Josipo Drmičiaus (80 min.
2015-09-06

Dėl traumos „Barcelona“ saugas A. Iniesta praleis tris rungtynes

Ispanijos rinktinės ir „Barcelona“ klubo saugas Andresas Iniesta dvi savaites negalės žaisti futbolo. Saugas patyrė kojos traumą mače su Gruzijos rinktine.
2012-09-13

A. Iniesta: „Barcelona“ turi gerinti žaidimą

„Barcelona“ saugas Andresas Iniesta  teigia, kad komanda dar nežaidžia taip, kaip yra norima. Po minimalios pergalės prieš „Valencia“ rezultatu 1-0, A.Iniesta pareiškė, kad katalonai privalo gerinti žaidimo kokybę ir priešininkus įveikti didesnius nei vieno įvarčio skirtumu. „Mes laimėjome prieš “Valencia„  futbolininkus ir kol kas turime iškovoję devynis taškus iš tiek pat galimų. Aišku, turėjome įmušti daugiau įvarčių, tačiau puolimas strigo. To neturėtų būti.
2012-09-03

G. Pique Lietuvoje tikisi išvysti pingvinų, o A. Iniestai aikštės būklė primena vaikystę

Ispanijos futbolo žvaigždėms Lietuva - egzotiškas kraštas ne tik dėl tragiškos Dariaus ir Girėno stadiono vejos, tačiau ir dėl pavasariško oro. Štai gynėjas Gerardas Pique, sekmadienio vakarą atskridęs į Kauną, viename socialinių tinklapių pranešė: „Lietuvoje turbūt gyvena pingvinai. Padaryčiau nuotrauką, tačiau, jei iškiščiau rankas, jos nušaltų.“ Tuo metu laikinojoje sostinėje temperatūra siekė apie nulį laipsnių.
2011-03-28

A. Iniesta: norėčiau, kad Cescas laimėtų trofėjų su „Arsenal“

„Barcelona“ saugas Andresas Iniesta viešai išreiškė norą, jog Cescas Fabregasas šį sezoną liktų „Arsenal“ gretose, laimėtų Anglijos pirmenybes ir tuomet atvyktų į Kataloniją. Vargu, ar beliko nors vienas „Barca“ žaidėjas, kuris neišsakė savo nuomonės Fabregaso klausimu. „Cescas yra ypatingas žaidėjas, jis gali vienas vesti komandą į pergales“ – teigė Iniesta. „Būtų nuostabu, jei „Arsenal“ herojus iškovoti titulą paskutiniame savo sezone.“ „Manau, tai būtų puiku visiems.
2010-07-26

Andresas Iniesta: ši pergalė – visų mūsų sunkaus darbo vaisius

Pasaulio futbolo čempionato finale su Olandija pergalingą įvartį įmušęs Ispanijos rinktinės saugas Andresas Iniesta sunkiai tvardėsi klausinėjamas žurnalistų. 116-tą pratęsimo minutę pasižymėjęs FC „Barcelona“ futbolininkas lėmė triumfą finale 1:0 prieš Olandiją. „Tai – neįtikėtina,– sakė 26-erių metų A. Iniesta. – Koks džiaugsmas, ypač žinant, kaip mes tai padarėme. Nėra žodžių, kuriais galėčiau apsakyti, kaip jaučiuosi. Po įvarčio pagalvojau apie savo šeimą ir žmones, kuriuos myliu.
2010-07-12

Ispanų saugui nesisekė groti vuvuzela

Koks žinomiausias muzikinis instrumentas šiuo metu pasaulyje? Žinoma, jog vuvuzela. Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) vykstančiame Pasaulio futbolo čempionate jų garsas nenutyla niekada. Tradicinį afrikiečių instrumentą pučia tūkstančiai, tačiau ar tikrai taip lengva juo groti? Ispanijos rinktinės žvaigždė Andresas Iniesta įsitikino, jog nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kad ir kiek „Barcelona“ ekipos saugas pūtė, joks į bičių dūzgimą panašus garsas jam neišėjo.
2010-06-16

Ispanui A. Iniestai – nieko rimto

26-erių metų Andreso Iniestos patirta trauma nėra sunki, ramina Ispanijos rinktinės gydytojas. FC „Barcelonos“ saugas buvo priverstas palikti aikštę pirmajame draugiško mačo, kuris pasibaigė nepadoria Europos čempionų pergale 6:0 (2:0), kėlinyje su Lenkija. „Andresas nesijautė patogiai, todėl mes jį turėjome pakeisti, – sakė gydytojas Oscaras Celada. – Mes ramiai atliekame tyrimus, tačiau bet kokią rimtesnę raumens traumą galime atmesti.
2010-06-09

Aklo sėkmingo loterijos bilieto pavadinimas - „Barcelona”

Antrąja UEFA Čempionų lygos finalo dalyve tapo Barselonos “FC Barcelonos” (Ispanija) komanda. “FC Barcelonos” futbolininkai atsakomosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Londono “Chelsea” (Anglija) ekipa ir, dėka išvykoje pelnyto įvarčio, pateko į finalą. Lemiamą įvartį jau per pridėtą rungtynių laiką pelnė Andresas Iniesta (90+3 min.). Pirmąjį mačo įvartį 9-ą minutę gražiu tolimu smūgiu pelnė Londono ekipos saugas Mickaelis Essienas.
2009-05-07

Favoritams sekėsi skirtingai

2010 m. pasaulio čempionato atrankos varžybose Europos zonoje pergalių seriją pratęsė Anglija ir Ispanija, o Pietų Amerikos milžinai brazilai ir argentiniečiai buvo sustabdyti, rašo „Respublika“. Anglai toliau laimi Pergalingą žygį tęsia italo Fabio Capello vadovaujama Anglijos rinktinė, išvykoje 3:1 nugalėjusi Baltarusiją. Pergalę futbolo gimtinės atstovams atnešė du tikslūs Wayne'o Rooney ir Steveno Gerrardo smūgiai.
2008-10-16

Kada Lietuvos rinktinę išvysime Europos futbolo čempionate?

Europos futbolo čempionatas sukėlė daug diskusijų, paleido daug apkalbų ir įnešė nemažai naujų vėjų. Čempionais tapę ispanai gal ir nebuvo pernelyg didelė staigmena futbolo aistruoliams, tačiau per visą čempionatą staigmenų netrūko. Tad šįkart į "Respublikos" redakciją padiskutuoti apie ką tik praūžusią futbolo bangą užsuko Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas, legendinis Vilniaus "Žalgirio" vartininkas Vaclovas Jurkus.
2008-07-06

Geriausių EURO-2008 žaidėjų rinktinėje – būrys ispanų ir rusų

Išrinkusi naudingiausią Europos čempionato žaidėją, UEFA paskelbė ir geriausiųjų EURO-2008 pirmenybių futbolininkų rinktinę, sudarytą iš 23 žaidėjų. Joje – net devyni ispanai ir keturi rusai.
2008-06-30

Ispanai užtikrintai iškovojo Europos čempionato karūną

Šiandien Austrijos sostinėje Vienoje paaiškėjo naujasis Europos futbolo karalius. Įspūdingu stiliumi įveikę vokiečius Ispanijos futbolininkai po 44 metų pertraukos vėl tapo stipriausia Senojo žemyno rinktine. Pergalingą įvartį 33 minutę pelnė Fernando Torresas. Rungtynes kiek aktyviau ir sėkmingiau pradėjo Vokietijos futbolininkai. Jie iškart po teisėjo iš Italijos Roberto Rosetti švilpuko metėsi į ispanų aikštės pusę ir prispaudė varžovus prie jų vartų.
2008-06-29

Komentaras: rusiška pelenės pasaka baigėsi ispanų armados gniaužtuose

Visi tikriausiai puikiai žinote prancūzų klasiko Charles Perrault pasaką apie Pelenę. Tai štai rusai, kaip ir tos pasakos herojė, laikrodžiui išmušus dvyliktą valandą, iš neregėto grožio karalaitės vėl tapdavusi eiline tarnaite, po finalinio teisėjo Franko De Bleeckeres švilpuko buvo priversti pabusti iš savo euforijos kupino pergalių sapno. Guuso Hiddinko auklėtiniai keliauja namo, tuo tarpu Luisas Aragonesas atvedė ispanus į pirmą Senojo žemyno pirmenybių finalą nuo pat 1984 metų.
2008-06-27

EURO-2008: Ispanai antrą kartą sutraiškė pasimetusią Rusijos rinktinę

Šiandien paaiškėjo ir antroji Europos čempionato finalo dalyvė. Ja tapo Ispanijos rinktinė, kuri pliaupiant lietui Austrijos sostinės Vienos stadione it buldozeriu pervažiavo per savo varžovus iš Rytų ir tėškė šiems tarsi šlapiu skuduru per veidus- 3:0. Nuo pat rungtynių pradžios ispanai ėmė įrodinėti, kas yra kas, ir atkakliai ieškojo kelių Rusijos tvirtovės link.
2008-06-27

EURO 2008: itališkasis „catenaccio“ nepastojo kelio ispanų armadai

Sekmadienį paaiškėjo ir paskutiniojo bilieto į Europos futbolo čempionato pusfinalį savininkas. Susitikime tarp Italijos bei Ispanijos vienuolikių po 11 metrų baudinių serijos triumfavo Luiso Aragoneso auklėtiniai, kurie dėl teisės kautis Senojo žemyno pirmenybių finale ketvirtadienį susigrums su visus stebinančia Rusijos vienuolike. Tuo tarpu catenaccio propaguotojai keliauja namo. Bilieto į pusfinalį jie nenusipelnė.
2008-06-22

Ispanijos treneris: Neįmušti į Rusijos vartus bus labai sunku

Vyriausiasis Ispanijos rinktinės treneris Luisas Aragonesas prieš rungtynes tarp jo auklėtinių ir Rusijos futbolininkų nestokoja optimizmo ir drąsių pareiškimų. L . Aragonesas teigė, kad jo žaidėjai šiandien iš Insbruko stadiono neišeis be įmušto į varžovų vartus įvarčio. Strategas itin pasitiki savo puolamaisiais ginklais – „Liverpool“ snaiperiu Fernandu Torresu ir „Valencia“ atakų lyderiu Davidu Villa:  „Mes turime Villą ir Torresą.
2008-06-10

Euro 2008 čempionato atranka

Šeštadienį buvo sužaista dvidešimt 2008 metų Europos čempionato atrankos varžybų. Triuškinančias pergales iškovojo Anglijos bei Rusijos rinktinės, užtikrintai nugalėjo savo grupėse pirmaujantys vokiečiai ir rumunai, Olandija privertė pasiduoti Bulgariją, netikėtai taškus prarado Ispanija, Portugalija, Turkija ir Ukraina, nesėkmę patyrė Šiaurės Airija, tuo tarpu Italijos ir Prancūzijos dvikova baigėsi be įvarčių.