76ers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „76ers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „76ers“.

Jokičiaus ir Embiido susidūrime – kamerūniečio šou ir „76ers“ pergalė

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Filadelfijos „76ers“ (26/13) klubas, kuris namuose 126:121 (36:38, 42:40, 21:26, 27:17) palaužė Denverio „Nuggets“ (28/14) krepšininkus. Dar likus 7 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (107:107), tačiau Filadelfijos klubas spurtavo 16:6 ir susikrovė dviženklį pranašumą likus 4,5 minutės (123:113). „Nuggets“ dar bandė grįžti ir likus 27 sekundėms priartėjo iki 4 taškų (121:125), tačiau per likusį laiką stebuklo nebesukūrė.
2024-01-17

„Pistons“ pasiekė franšizės antirekordą: pralaimėjo 22-ąjį kartą iš eilės

Detroito „Pistons“ (2/23) toliau krenta į dugną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). „Pistons“ neturėjo jokių šansų Filadelfijoje ir krito 92:124 (22:26, 17:35, 23:33, 30:30) prieš „76ers“ (17/7). Tai – jau 22-asis pralaimėjimas iš eilės, tapęs antirekordiniu klubui. \Pastarąjį kartą tokią juodą atkarpą „Pistons“ turėjo dar 1980–1981 m. Tai taip pat yra šešta ilgiausia pralaimėjimų serija NBA istorijoje.
2023-12-16

Jonas Valančiūnas pergalingose rungtynėse krepšį atakavo solidžiai

Pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama  Naujojo Orleano  „Pelicans“  (10/9) komanda, kuri namuose 124:114 (39:24, 24:24, 34:33, 22:33) įveikė Filadelfijos „76ers“ (12/6) klubą, kurie žaidė be lyderio. Lietuvis per 32 minutes įmetė 19 taškų (8/8 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir penkis kartus prasižengė. „Pelicans“ labai gerai pradėjo rungtynes ir iškart šovė į priekį.
2023-11-30

NBA klubo lyderis pateko į baisią avariją: buvo partrenktas einantis per perėją

NBA klubo Filadelfijos „76ers“ puolėjas Kelly Oubre naktį praleido miesto ligoninėje po to, kai miesto centro buvo partrenktas automobilio. „76ers“ komanda informuoja, kad krepšininkas dėl patirtų traumų praleis nemažą dalį sezono, bet šiame turėtų sugrįžti į aikštę. Naktį jį ligoninėje aplankė „76ers“ vadovas Darylas Morey. Kokios traumos – neatskleidžiama. Vis tik jau dabar aišku, sužalojimai yra labai rimti, tačiau gyvybei pavojaus nėra.
2023-11-12

Kristapas Porzingis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas: pranoko naudingiausią NBA krepšininką

Kristapas Porzingis praėjusią naktį Filadelfijoje sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių – pelnė 29 taškus ir buvo rezultatyviausias žaidėjas aikštėje, tačiau to pergalei neužteko. Latvio atstovaujamas Bostono „Celtics“ (5/2) klubas išvykoje 103:106 (27:22, 27:39, 17:20, 32:25) pralaimėjo „76ers“ ekipai (6/1). Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms Filadelfijos komanda pirmavo 15 taškų persvara, tačiau „keltai“ sugebėjo grįžti į rungtynes.
2023-11-09

„76ers“ pasiuntė aiškią žinutę Hardenui: situacija tampa kritine

Filadelfijos „76ers“ komanda neketina duoti kokių nors nuolaidų Jamesui Hardenui. Amerikietis yra paprašęs mainų ir nori karjerą tęsti kitur, tačiau „76ers“ atstovai skubinti procesų neketina. Buvo pranešta, kad J.Hardenas sezoną pradės Filadelfijoje ir klubas turi aiškią žinutę krepšininkui. Pasak pranešimų, gynėjas sėdės ant suolo, jei komanda nematys tinkamų pastangų rungtynių metu.
2023-10-15

Embiido temą nusivylimu užbaigęs Prancūzijos krepšinio bosas: „Išeikvojome daug energijos“

Naudingiausias praėjusio sezono NBA žaidėjas Joelis Embiidas galėjo pasirinkti, kuriai šaliai atstovauti artėjančiose Paryžiaus olimpinėse žaidynėse – Prancūzijai ar Jungtinėms Amerikos Valstijoms (JAV). Ilgą laiką delsęs su konkrečiu atsakymu, krepšininkas sulaukė Prancūzijos krepšinio federacijos ultimatumo. „Neatlaikęs spaudimo J. Embiidas galiausiai pasirinko žaisti JAV rinktinėje, o tai sukėlė didelį Prancūzijos krepšinio federeacijos Jeano-Pierre‘o Siutat nusivylimą.
2023-10-12

Bus problemų: Hardenas Filadelfijoje ruošiasi kelti neramumus

Filadelfijos „76ers“ norintis palikti Jamesas Hardenas nusprendė prisijungti prie komandos treniruočių stovyklos. Tačiau ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski skelbia, kad lygos žvaigždė į Kolorade vykstančią stovyklą atvyksta ne tik vedamas gerų ketinimų. Jis skelbia, kad J.Hardenas čia atvyksta tam, jog keltų scenas ir verstų komandą jaustis nepatogiai. 34 metų gynėjas praleido neseniai vykusią komandos žiniasklaidos dieną, o tuo metu buvo Hiustone.
2023-10-04

Hardenas toliau rodo „ragus“: nepasirodys „76ers“ žiniasklaidos dienoje

Naujasis NBA sezonas prasidės spalio 24 d., o jau nuo šiandien savo treniruočių duris paeiliui atveria visi stipriausios pasaulio krepšinio lygos klubai. Jau pirmadienio vakarą prasideda „NBA Media Days“, kurių metu žiniasklaidos atstovai turės galimybę kalbinti norimus žaidėjus ir užduoti jiems aktualius klausimus.  NBA superžvaigžė Jamesas Hardenas nedalyvaus šiandien vyksiančioje Filadelfijos „76ers“ žiniasklaidos dienoje.
2023-10-02

Naudingiausias NBA krepšininkas pasiuntė nerimastingą žinutę „76ers“ klubui

Nuo savo profesionalo karjeros pradžios 2014 m. Filadelfijos „76ers“ rungtyniaujantis Joelis Embiidas pirmą kartą prakalbo apie galimybę tęsti karjerą kitur. „Tiesiog noriu laimėti titulą, – interviu su Mavericku Carteriu sakė NBA žvaigždė. – Noriu laimėti titulą Filadelfijoje arba kažkur kitur. Tiesiog noriu turėti galimybę tam.“ „76ers“ 2014 m. NBA naujokų biržoje J.Embiidą pasirinko trečiuoju šaukimu.
2023-07-18

„Crvena Zvezda“ aukštaūgis keliasi į NBA lygą

Filipas Petruševas pasibaigus NBA vasaros lygos kovoms toliau liks Filadelfijos „76ers“ komandos nariu. Tai patvirtino „76ers“ treneris Nickas Nurse’as. Tiesa, dar neaišku, koks kontraktas ir vaidmuo jo laukia. „76ers“ komanda turi teises į centrą, kuri jį pasirinko 50 šaukimu. Vasaros lygos rungtynėse krepšininkas minutes dalijosi su Ąžuolu Tubeliu. 23 metų 211 cm ūgio atletas praėjusiame sezone žaidė Belgrado „Crvena Zvezda“ gretose.
2023-07-12

Patikimas šaltinis: Hardenas bus išmainytas, aiškėja galimos naujos „Barzdos“ komandos

Vienas patikimiausių NBA žurnalistų Adrianas Wojnarowski, kurio paskleisti gandai netrukus tampa realybe, savo kanaluose pranešė, kad Filadelfijos „76ers“ komanda ruošiasi išmainyti Jamesą Hardeną. Pats 33-ejų krepšininkas nusprendė pratęsti kontraktą su klubu dar metams, tačiau klubas nebemato J. Hardeno savo komandoje ir ieško superžvaigždei naujos komandos.
2023-06-30

Petruševas turėtų tapti Tubelio komandos draugu „76ers“ organizacijoje

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniaujanti Filadelfijos „76ers“ ekipa visą sezoną stebėjo Filipo Petruševo žaidimą Europoje ir nori pasiūlyti kontraktą serbui, tokią informaciją skelbia „Eurohoops“. „76ers“ turi teises į aukštaūgį, kurį 2021 m. naujokų biržoje pašaukė 50-uoju šaukimu.
2023-06-23

Į NBA – pro rakto skylutę: Tubelis sudarė sutartį su „76ers“ klubu

Ąžuolas Tubelis pasirašė dvišalį kontraktą su Filadelfijos „76ers“ komanda. „76ers“ buvo viena iš dviejų komandų, kuriai NBA uždraudė rinktis antrajame rate. Kita - Čikagos „Bulls“. Toks kontraktas reiškia, kad krepšininkas veikiausiai žais NBA vasaros lygoje, o kitame sezone daugiausiai laiko praleis G lygoje, tačiau visada bus stebimas „76ers“ komandos. Kartu su lietuviu prie Filadelfjos klubo prisijungė Terquavionas Smihtas ir Ricky Councilas.
98 2023-06-23

„76ers“ atleido Riversą

Filadelfijos „76ers“ komanda atsisveikino su vyriausiuoju treneriu Docu Riversu. Specialistas Filadelfijos klubą treniravo pastaruosius tris sezonus. Visus tris kartus komanda pateko į Rytų konferencijos pusfinalį.
2023-05-16

Užsikūrę „Celtics“ parodė jėgą ir sutrypė svečius iš Filadelfijos

Triuškinamą pergalę Rytų konferencijos pusfinalio serijoje iškovojo Bostono „Celtics“, kurie namuose net 121:87 (28:22 29:27, 35:16, 29:22) įveikė Filadelfijos „76ers“. Serijoje iki keturių pergalių rezultatas dabar tapo lygus 1-1. Kitos dvejos serijos rungtynės bus žaidžiamos Filadelfijoje. Pirmoje mačo pusėje dar vyko atkakli kova. Nors „Celtics“ išliko priekyje, tačiau po dviejų kėlinių ekipas skyrė tik 8 taškai. Bet viskas pasikeitė jau trečiajame.
2023-05-04

Bostonas užbaigė „Hawks“ sezoną: „keltų“ laukia intriguojanti serija su „76ers“

Galutinę pergalę NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iškovojo Bostono „Celtics“. „Keltai“ penktosiose serijos rungtynėse 128:120 įveikė Atlantos „Hawks“, laimėjo seriją 4:1 ir Rytų konferencijos pusfinalyje išmėgins jėgas su Filadelfijos „76ers“. Pirmuosius tris kėlinius vyko atkakli kova, o paskutinį ketvirtį 10 taškų skirtumu laimėjo Bostono klubas. Likus 2,08 min. Jaysonas Tatumas dėjimu padidino skirtumą iki 8 taškų žymos.
2023-04-28

Vėl varžovus pranokusi „76ers“ padvigubino serijos rezultatą

NBA Rytų atkrintamųjų ketvirtfinalio etape Filadelfijos „76ers“ iškovojo dar vieną pergalę, kai namuose 98:94: (25:25, 19:24, 24:14, 28:21) pranoko Bruklino „Nets“. „76ers“ serijoje ik keturų pergalių dabar pirmauja 2-0. „76ers“ žaidimo gijas į savo ranka perėmė tik trečiajame kėlinyje.
2023-04-18

Laisvuoju agentu tapęs Love'as derėsis su dvejomis NBA komandomis

Klivlando „Cavaliers“ ir Kevinas Love’as susitarė dėl kontrakto išpirkimo. Dabar veteranas susitiks su dvejomis NBA komandomis - Majamio „Heat“ ir Filadelfijos „76ers“. Favorite įsigyti atletą yra įvardijama „Heat“ komanda. Pagal išpirktą kontraktą jam dar buvo likę sumokėti 8,5 mln. JAV dolerių. K.Love’as Klivlande žaidė nuo 2014 metais ir kartą tapo NBA čempionu. 34 metų 203 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 20 minučių vidutiniškai renka 8,5 taško (39 proc. met., 35 proc.
2023-02-18

Valančiūno komandos draugas Williamsonas nežais mažiausiai tris savaites

Naujojo Orleano „Pelicans“ žvaigždė Zionas Williamsonas iškrito iš rikiuotės mažiausiai trejoms savaitėms. Praėjus trejoms savaitėms jam bus atlikti pakartotiniai tyrimai. Puolėjas traumą patyrė rungtynėse prieš Filadelfijos „76ers“ komandą. 22 metų 198 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 33 minutes vidutiniškai renka po 26 taškus (61 proc. met., 37 proc. trit., 71 proc. baud.), atkovoja po 7 kamuolius ir atlieka 4,6 rezultatyvaus perdavimo.
2023-01-04

Po pralaimėjimo „76ers“ klubui Durantas išliejo savo nuoskaudą: „Niekas manęs nemėgsta“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įvyko prisiminimų ir praeities nuoskaudų nestokojęs susitikimas. Bruklino „Nets“ (8/10) išvykoje 106:115 (26:33, 31:30, 25:22, 24:30) nusileido Filadelfijos „76ers“ (9/8) klubui. Anksti iniciatyvą perėmę šeimininkai pirmavo didžiąją dalį, o ketvirtajame kėlinyje net trumpam nebuvo užleidę savo pozicijų. Finišo tiesiojoje buvo išlaikyta dviženklė persvara, užtikrintai nužygiuojant iki pergalės.
2022-11-23

„Raptors“ namie išrašė dar vieną pralaimėjimą stringančiai „76ers“ ekipai

Galingas Joelio Embiido ir Tyrese’o Maxey duetas neišgelbėjo NBA sezono starte stringančios Filadelfijos „76ers“ (1/4) nuo dar vieno pralaimėjimo. Doco Riverso auklėtiniai išvykoje 109:119 (27:35, 26:28, 26:26, 30:30) nusileido Toronto „Raptors“ (3/2). Šį sezoną „76ers“ per mačą praleidžia po 111 taškų. „Tiesiog nedarome to, ką turėtume daryti“, – šiuo skaičiumi nepatenkintas D. Riversas.
2022-10-27

Hardenas prisiminė geriausius savo laikus, bet pergalę šventė „Bucks“

Pergalę NBA iškovojo Milvokio „Bucks“ ekipa. Mike'o Budenholzero auklėtiniai svetimoje arenoje 90:88 (30:24, 17:21, 26:18, 17:25) palaužė Filadelfijos „76ers“ komandą. Giannis Antetokounmpo nualėtojams per 36 minutes įmetė 21 tašką (8/13 dvit., 1/3 trit., 2/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 4 kartus. Jamesas Hardenas pralaimėjusiems per 40 minučių surinko 31 tašką (12/17 dvit., 1/7 trit., 4/4 baud.
2022-10-21

NBA sezono starte – lyderių dueto tempiamo „Celtics“ klubo pergalė

Startavo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) 2022-2023 metų sezonas. Pergalę pirmajame mače iškovojo namuose žaidusi praėjusio sezono lygos finalo dalyvė Bostono „Celtics“, kuri 126:117 (24:29, 39:34, 35:25, 28:29) pranoko Filadelfijos „76ers“. Svečiai kiek geriau pradėjo mačą, bet vėliau žaidimas išsilygino ir komandos žengė koja kojon.
2022-10-19

Dėl čempionų titulo darys viską: Hardenas su „76ers“ persirašys finansiškai palankesnę sutartį

Filadelfijos „76ers“ žvaigždė Jamesas Hardenas nutraukė kontraktą su komanda. Tiesa, jis turėtų likti Filadelfijoje, su komanda sudarydamas naują, jai finansiškai palankesnę sutartį. Pagal nutrauktą kontraktą jis kitame sezone būtų uždirbęs 47,4 mln. JAV dolerių. 32 metų gynėjas prie „76ers“ prisijungė praėjusio sezono metu, kai įvyko mainai su Bruklino „Nets“ klubu. Atkrintamosiose gynėjas pelnydavo 18,6 taško ir atlikdavo 8,6 perdavimo.
2022-06-30

Dviem spurtais „Heat“ pribaigė „76ers“ ir seriją pradėjo užtikrinta pergale

Majamio „Heat“ ekipa sėkmingai pradėjo Rytų konferencijos pusfinalio etapą, įveikdama be Joelio Embiido žaidusią Filadelfijos „76ers“. „Heat“ klubas varžovus namie įveikė 106:92 (30:22, 20:29, 30:21, 26:20) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0. J. Embiidas rungtynes praleido dėl traumos – tikimasi, kad centras sugrįš trečiose serijos rungtynėse.
2022-05-03

„76ers“ žvaigždė siekia gauti Prancūzijos pilietybę

Prancūzijos vyrų krepšinio rinktinė gali sulaukti milžiniško pastiprinimo. Pranešama, kad šalies nacionalinę komandą gali papildyti Filadelfijos „76ers“ vidurio puolėjas Joelas Embiidas. 28 metų 213 cm ūgio krepšininkas pradėjo procedūrą siekiant gauti Prancūzijos pilietybę. Kamerūne gimęs J.Embiidas jau prieš ketverius metus buvo išreiškęs tokį norą, o birželio mėnesį aukštaūgis lankysis Prancūzijoje, kur tikimasi užbaigs visą procesą.
2022-05-02

Ties bedugne atsidūrusi „Raptors“ kapstosi – išplėšė šeštąsias rungtynes prieš „76ers“

Toronto „Raptors“ dar bent vienerios rungtynėms išsaugojo savo sezoną ir toliau siekia padaryti tai, ko niekam nėra pavykę. „Raptors“ svečiuose 103:88 (29:27, 25:14, 21:25, 28:22) įveikė Filadlefijos „76ers“ ir ketvirtfinalio serijos rezultatą sušvelnino iki 2-3. Šeštosios serijos rungtynės vyks Toronte. Filadelfijos ekipa pirmavo serijoje 3-0, bet „Raptors“ kol kas nepasiduoda.
2022-04-26

Embiido tritaškis paskutinę pratęsimo sekundę ištempė „76ers“ į trečią pergalę

Joelis Embiidas pataikė pergalingą tritaškį, o po pratęsimo triumfavusi Filadelfijos „76ers“ – per žingsnį nuo Rytų konferencijos pusfinalio. „76ers“ išvykoje 104:101 (19:29, 27:27, 28:19, 21:10, 9:6) palaužė Toronto „Raptors“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0. Lemiamos ir galbūt paskutinės serijos rungtynės vėl vyks Toronte. Lemiamu mačo įvykiu tapo po Doco Riverso paprašytos minutės pertraukėlės J. Embiido įskraidintas tritaškis – atakai „76ers“ turėjo vos 0,9 sek.
2022-04-21

Neramus momentas baigėsi laimingai, o „76ers“ įpusėjo kelionę kito etapo link

Filadelfijos „76ers“ įpusėjo kelionę antrojo Rytų konferencijos atkrintamųjų etapo link. Doco Riverso auklėtiniai namuose 112:97 (32:33, 35:19, 28:19, 17:26) susitvarkė su Toronto „Raptors“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0. Svečiai tik pirmame kėlinyje kovoje lygiai, bet vėliau skirtumas tarp ekipų tik augo, kol antroje mačo pusėje pasiekė 27 taškų atžymą.
2022-04-19

Siautusio gynėjo užkurta „76ers“ užtikrintai pradėjo NBA atkrintamąsias

NBA atkrintamąsias pergalingai pradėjo Filadelfijos „76ers“ klubas, kuris namuose 131:111 (35:27, 34:24, 38:37, 24:23) pranoko Torono „Raptors“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0. „76ers“ jau nuo mačo pradžios šovė į priekį bei iškart įgijo apčiuopiamą persvarą. Antrajame kėlinyje skirtumas ėmė augti sparčiau ir netrukus šeimininkai jau pirmavo 62:45. Po pertraukos vaizdas išliko toks pats.
2022-04-17

Rytų lyderių mūšyje Antetokounmpo blokas lemiamu metu atnešė pergalę „Bucks“

Gražią pergalę NBA lygoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (47/28) ekipa, kuri vedama Giannio Antetokounmpo Rytų konferencijos lyderių ir MVP kandidatų dvikovoje 118:116 (27:24, 24:37, 30:28, 27:27) pranoko Filadelfijos „76ers“ (46/29). G. Antetokounmpo per 37 minutes surinko 40 taškų, atkovojo 14  kamuolių ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.
2022-03-30

„Lakers“ be Jameso krito prieš „76ers“ žvaigždes

Žvaigždžių dueto vedama Filadelfijos „76ers“ (45/27) NBA pirmenybėse nugalėjo be LeBrono Jameso žaidusią Los Andželo „Lakers“ (31/42). „76ers“ namie varžovus pranoko 126:121 (27:30, 34:22, 32:39, 33:30). Po šio pralaimėjimo tapo aišku, kad „Lakers“ reguliarujį sezoną pabaigs patyrusi daugiau pralaimėjimų negu iškovojusi pergalių. Tai – antras toks atvejis per pastaruosius devynis sezonus.
2022-03-24

„Lakers“ su LeBronu Jamesu priešakyje bandys grįžti į pergalių kelią

NBA čempionate būrys komandų kaunasi dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Viena jų – „Los Angeles Lakers“. Pastaruoju metu legendinis klubas žaidžia nesėkmingai – iškovojo tik dvi pergales per paskutines septynerias rungtynes. Praėjusiame mače „Lakers“ 107:113 neatsilaikė prieš „Miami Heat“. Viena Los Andželo komandos prasto žaidimo priežasčių ta, kad dėl kelio traumos kurį laiką negalėjo rungtyniauti vienas lyderių Anthony Davisas. Jis šią savaitę turėtų grįžti į aikštę.
2022-01-25

Naujajame NBA sezone – gausybė intrigų

Ar „Milwaukee Bucks“ krepšininkai apgins NBA čempionų titulą? Kas taps naujojo sezono naudingiausiu žaidėju? Ar dar turės parako 36 metų „Karalius“ LeBronas Jamesas? Kaip artėjančiame čempionate pasirodys Lietuvos krepšinio žvaigždės? Prieš šią savaitę prasidedančias 76-ąsias NBA pirmenybes intrigų tikrai netrūksta.
2021-10-19

„76ers“ žvaigždei Benui Simmonsas už praleistas rungtynes – didelė bauda

Filadelfijos „76ers“ įžaidėjas Benas Simmonsas gali apgalvoti savo poziciją dėl atsiribojimo nuo komandos po to, kai sumokėjo baudą už praleistas priešsezonines rungtynes. Apie tai praneša Filadelfijos žiniasklaida. B.Simmonsas privalėjo sumokėti 360 tūkst. JAV dolerių baudą už praleistas rungtynes su Toronto „Raptors“. Teigiama, kad būtent po šios akimirkos krepšininkas pajuto savo elgesio pasekmes.
2021-10-06

„76ers“ lyderis Joelis Embiidas nesupranta Beno Simmonso motyvo išvykti

Filadelfijos „76ers“ ir Beno Simmonso drama – toliau tęsiasi. Krepšininkas visai neseniai pateikė dar vieną argumentą, kodėl nori išvykti. 25 metų 211 cm ūgio australas šį kartą tikina, kad nori būti daugiau įtrauktas į puolimą ir dažniau turėti kamuolį savo rankose, mat visas „76ers“ žaidimas sukasi tik apie vidurio puolėją Joelą Embiidą. Atakų organizatorius netgi yra pasirengęs praleisti visą sezoną ir nežaisti nei vėl apsivilkti „76ers“ marškinėlius.
2021-09-30

Benas Simmonsas toliau ignoruoja „76ers“ – žada nevykti į treniruočių stovyklą

Benas Simmonsas toliau neplanuoja pasirodyti Filadelfijos „76ers“ komandos treniruočių stovykloje. NBA klubų pasirengimas sezonui pradės kitą savaitę. „76ers“ vadovai norėtų, kad australas atvyktų į treniruočių stovyklą. Abi pusės vasarą norėjo mainų, tačiau Filadelfijos klubo vadovai nerado komandos, su kuria pavyktų susitarti. B.Simmonso sutartis galioja dar ketverius metus ir jis uždirbs 147 mln. JAV dolerių.
2021-09-21

„76ers“ vienas lyderių klubo paprašė jį išmainyti

Filadelfijos „76ers“ komanda artėjant naujam sezonui sulaukė naujienos iš atakų organizatoriaus Beno Simmonso. 25 metų 211 cm ūgio australas treneriams bei vadovams susitikimo metu pranešė, kad nebenori daugiau vilkėti „76ers“ marškinėlių ir tikisi pakeisti ekipą. Krepšininkas neketina pasirodyti treniruočių stovykloje ar dalyvauti kituose komandos planuose. „76ers“ savo ruožtu jau nuo praėjusių metų gruodžio tikrina krepšininko vertę rinkoje, tačiau norimo pasiūlymo taip ir nesulaukia.
2021-08-31

NBA sezono starte susitiks Domanto Sabonio ir Arnoldo Kulbokos ekipos

NBA paskelbė artėjančio sezono tvarkaraštį. Reguliarusis sezonas startuos spalio 19 dieną, kai susitiks Bruklino „Nets“ ir Milvokio „Bucks“ komandos. Tą pačią dieną dar žais Oklando „Warriors“ ir Los Andželo „Lakers“ klubai. Naujojo Orleano „Pelicans“ nariu šią vasarą tapęs Jonas Valančiūnas oficialiose rungtynėse debiutuos spalio 20 dieną, dvikovoje prieš Filadelfijos „76ers“ ekipą.
2021-08-21

„76ers“ įteikė maksimalų kontraktą savo lyderiui

Filadelfijos „76ers“ ekipa pasiekė susitarimą su Joeliu Embiidu ir pasak ESPN žurnalistės Ramona Shelburne, įteikia jam maksimalų ketverių metų, 196 mln. JAV dolerių kontraktą. ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski pridėjo, kad „76ers“ žvaigždė iki 2026/27 m. sezono viso uždirbs 261 mln. JAV dolerių, nes vis dar galioja jo dabartinis kontraktas. 2020/21 m. sezone J.Embiidas rinko po 28,5 taško, atkovodavo po 10,6 kamuolio ir atlikdavo po 2,8 rezultatyvausp erdavimo.
2021-08-17

Įsimintina naktis Rokui Jokubaičiui – lietuvį NBA naujokų biržoje pašaukė „Knicks“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) startavo visos jaunųjų talentų kartos likimą nuspręsianti diena – naujokų birža. Pirmuoju šaukimu pasirinktas Cade‘as Cunninghamas. Oklahomos Valstijos universiteto žvaigždė visus metus išlaikė pozicijas kaip talentingiausias savo kartos žaidėjas. Savo pavardę aukštesniu nei prognozuota 34-uoju šaukimu išgirdo Rokas Jokubaitis. Teisės į lietuvį atiteko Niujorko „Knicks“ klubui.
2021-07-30

„76ers“ neplanuoja išmainyti nuvylusio Simmonso

Filadelfijos „76ers“ komanda neturi planų iškeisti atkrintamosiose nuvylusį Beną Simmonsą. Pranešama, kad krepšininko agentas Richas Paulas ir „76ers“ kalbėjosi apie žaidėjo ateitį komandoje bei abi pusės sutarė, kad mainai nėra reikalingi. „76ers“ nori dirbti su B.Simmonsu ir padėti jam pagerinti metimą. Krepšininkas šiose atkrintamosiose nuo baudų metimų linijos pataikė vos 34,2 proc. metimų, o Rytų pusfinalio serijos ketvirtuose kėliniuose krepšį atakavo vos tris kartus.
2021-06-24

„76ers“ stovykloje – dvejonės dėl katastrofišką seriją žaidusio australo

Filadelfijos „76ers“ komandos treneris Docas Riversas po pralaimėto Rytų pusfinalio nenorėjo daug kalbėti apie Beną Simmonsą. Specialistas negalėjo pasakyti, ar australas gali būti čempioniškos NBA komandos įžaidėju. „Šiuo metu aš neturiu atsakymo. Nežinau atsakymo“, – sakė jis po pralaimėto septintojo mačo prieš Atlantos „Hawks“ ekipą. Rytų pusfinalio serijoje krepšininkas keturiose rungtynėse pelnė mažiau nei dešimt taškų ir puldamas krepšį buvo tuščias.
2021-06-21

Atkaklią seriją laimėję „Hawks“ prasibrovė į Rytų konferencijos finalą

Septintose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Atlantos „Hawks“ ekipa svečiuose 103:96 (25:28, 23:18, 28:25, 27:25) pranoko Filadelfijos „76ers“. „Hawks“ seriją iki keturių pergalių laimėjo 4:3, o Rytų konferencijos finale susikaus su Milvokio „Bucks“ klubu Atkakli kova vyko praktiškai viso mačo metu, o nugalėtojas sprendėsi tik rungtynių pabaigoje.
2021-06-21

Filadelfija nepasiduoda: „76ers“ išplėšė lemiamas rungtynes

Rytų konferencijos pusfinalyje bus žaidžiamos lemiamos rungtynės. Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 104:99 (22:29, 25:22, 33:25, 24:23) įveikė Atlantos „Hawks“ ekipą. Serijos rezultatas tapo 3 - 3 ir lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Filadelfijoje. Nugalėtojams po 24 taškus pelnė Sethas Curry ir Tobias Harris, Joelas Embiidas surinko 22 taškus. Pralaimėjusiems Trae Youngas pelnė 34 taškus ir atliko 12 perdavimų.
2021-06-19

26 taškų deficitą panaikinę „ereliai“ iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę Filadelfijoje

Atlantos „Hawks“ NBA lygoje atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo. Magiškai sugrįžę „ereliai“ išvykoje 109:106 (24:38, 16:24, 29:25, 40:19) palaužė Filadelfijos „76ers“. Nate'o McMillano auklėtiniai serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2 ir kitose rungtynėse turės puikų šansą užbaigti seriją namuose. Paskutinį kartą Rytų konferencijos finale „Hawks“ žaidė 2015 metais. „76ers“ tai kvepia dar vienu nepateisintų lūkesčių sezonu.
2021-06-17

Serijoje – lygu: „Hawks“ išgyveno trilerį prieš „76ers“

NBA Rytų konferencijos pusfinalyje tęsiasi intriguojanti serija. Atlantos „Hawks“ namuose 103:100 (20:28, 29:34, 31:20, 23:18) palaužė Filadelfijos „76ers“ ir išlygino serijos rezultatą – 2:2. Veiksmas iš Atlantos kitose rungtynėse vėl keliasi į Filadelfiją. Ekipos žais iki keturių pergalių.
2021-06-15

„76ers“ kurį laiką turės verstis be Greeno

Filadelfijos „76ers“ gynėjas Danny Greenas dėl kojos raumens patempimo nežais 2-3 savaites. Krepšininkas traumą patyrė trečiose Rytų pusfinalio rungtynėse prieš Atlantos „Hawks“ komandą. D.Greenas atkrintamosiose per aštuonis sužaistus mačus rinkdavo po 7 taškus ir krepšį atakuodavo 37,8 proc. taiklumu.
2021-06-13

Rekordinis Embiidas padėjo „76ers“ atstatyti lygybę serijoje

Filadelfijos „76ers“ Rytų konferencijos pusfinalio serijoje sugebėjo išlyginti rezultatą. Doco Riverso kariauna namuose 118:102 (33:20, 24:35, 34:29, 27:18) nugalėjo Atlantos „Hawks“. Serijos iki keturių pergalių rezultatas lygus – 1:1. „Hawks“ sugebėjo nugvelbti namų aikštės pranašumą, kitos dvi rungtynės bus žaidžiamos Atlantoje. „76ers“ į pergalę vedė Joelis Embiidas. Aukštaūgis per 35 minutes pelnė 40 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.