400 m barjerinis bėgimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „400 m barjerinis bėgimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „400 m barjerinis bėgimas“.

Pasaulio rekordų pasiutpolkė Tokijuje tęsiasi – norvegas sumušė paties savo 400 m barjerinio bėgimo rekordą

Tokijo olimpinėse žaidynėse užfiksuotas dar vienas naujas pasaulio rekordas. Vyrų 400 m barjeriniame bėgime norvegas Karstenas Warholmas ne tik nuskynė aukso medalį, bet ir pagerino savo paties rekordą. Norvegas K. Warholmas finale finišavo per 45,94 sekundes, pagerindamas savo seną rekordą 0,76 sekundės. Antrą vietą užėmęs amerikietis Rai Benjaminas taip pat sumušė prieš mėnesį iškeltą norvego rekordą. Sportininkas finišą pasiekė per 46,17 sekundes.
2021-08-03

Bėgikas S. Guogis Europos čempionate – 20-as

Helsinkyje (Suomija) vykstančio 21-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 400 m barjerinio bėgimo antrajame pusfinalyje ketvirtadienį Lietuvos atstovas Silvestras Guogis finišavo paskutinis, aštuntas, o bendrojoje įskaitoje užėmė 20-ąją vietą. 22-ejų metų lietuvis distanciją įveikė per 51,15 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Trijuose pusfinalio bėgimuose dalyvavo 24 sportininkai. Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 42 bėgikai, S. Guogis buvo 23-ias (51,25 sek.